Detektyw Włochy

Profesjonalne usługi detektywistyczne przeprowadzane na obszarze Warszawy.

Agencja detektywistyczna INVERITAS to zapewnienie rzetelnego detektywa i zweryfikowanych agentów, których domeną jest pełen profesjonalizm w trakcie wykonywania zadań detektywistycznych. Wszystkie działania wykonuję z zachowaniem dyskrecji, szybko, skutecznie i w świetle prawa. Agencja detektywistyczna Inveritas przeprowadza zadania detektywistyczne zarówno dla osób fizycznych, jak i firm (np. weryfikacja pracowników, czy wywiad gospodarczy). Wszelkie czynności dokonywane są zgodne z przepisami oraz ustawą dotyczącą usług detektywistycznych. Oznacza to, że wszelkie czynności śledcze są wykonywane przez doświadczone osoby będące w posiadaniu licencji prywatnego detektywa. Wskutek tego, wszelkie zebrane w trakcie dochodzenia materiały mogą zostać wykorzystane na rozprawie sądowej, a sam detektyw ma prawo zeznawać w sądzie jako bezstronny świadek.

Wszelkie wykonywane zlecenie zobowiązuje do dyskrecji i adekwatnej sumienności, w związku z tym, jeśli tylko zlecona usługa na to pozwala, wszystkie operacje jako prywatny detektyw Warszawa wykonuję sam — bez pomocy osób zewnętrznych. Takie rozwiązanie zapewnia, że jestem jedyną osobą, która od początku do końca zajmuje się Państwa przypadkiem i jako jedyny jestem dopuszczony w zaistniałą sytuację, dzięki czemu zawieram całkowitą wiedzę na problematykę realizowanego zadania. W ten sposób jako prywatny detektyw z Włoch zapewniam wszelką dyskrecję oraz minimalizację ponoszonych przez Państwa kosztów. Często operacje wymagają ścisłej kooperacji kilku wykwalifikowanych detektywów. W sytuacji, kiedy zlecenie jest bardzo złożona i wymaga dopełniających rąk do wykonywanej pracy, jestem w stałym układzie ze fachowymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi detektywami o najważniejszych umiejętnościach. Wyselekcjonowani przeze mnie specjaliści są z zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik prywatnego detektywa z Włoch

Każde z podanych kwot są cenami orientacyjnymi. W celu precyzyjniejszej wyceny oferty detektywistycznej niezbędna jest rozmowa z przedstawieniem problemu z wyróżnieniem konkretnych danych, a dla części zadań kwota jest wskazywana po indywidualnym dopasowaniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.

WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Włochy

Najlepszym rozwiązaniem ciężkiej sytuacji jest zgłoszenie się do biura detektywistycznego Inveritas w Włoszech, gdzie na klientów czekają profesjonalni i doświadczeni specjaliści. Inveritas jest prywatnym biurem detektywistycznym. który przeprowadza listę usług takich jak: wywiad gospodarczy, ochrona danych, czy zdobywanie wszelkiego rodzaju informacji na temat firm i osób prywatnych. Każda z usług detektywistycznych wykonywana jest potajemnie, możliwie ekspresowo i z należytą starannością. Usługi detektywistyczne świadczę w Włoszech oraz na terenie całej Polski i jestem do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny dziennie. Życzliwie zapraszam do wybrania usługi Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Włochy

Chcą Państwo zacząć współpracę z prywatnym detektywem? Firma ma kłopoty? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby przeprowadzane zadania były niezawodne, w związku z tym należy pamiętać o kilku bardzo istotnych sprawach. Wspólną pracę z prywatnym detektywem powinno się zachować dla siebie – obowiązuje prosta zasada im mniej ludzi jest świadom o prowadzonym śledztwie, tym lepiej. Bardzo Istotne jest również, aby stosować się do poleceń przekazanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak wykonywać powierzone zlecenie. Zabronione jest działanie osobiście, ponieważ zamiast pomóc potrafi znacząco ograniczyć czynności. Nasz zespół tworzymy jedynie z profesjonalnych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto zdecydować się na nasze jedyne w swoim rodzaju biuro detektywistyczne. Obsługujemy dzielnicę Warszawy - Włochy, jednak nie mamy większego problemu z czynnościami na terenie sąsiadujących dzielnic.

Potrzebują Państwo dowodów na niewierność partnera?

Odkrycie zdrady partnera to jedne z najczęstszych zadanie, jakie otrzymuje każdy detektyw. Włochy i wykonujący zlecenia tam detektywi nie są wyjątkiem. Jeśli mają Państwo poczucie, że partner dopuszcza się zdrady, ale nie ma na to niezbitych dowodów – warto zlecić mi ich zgromadzenie. Wiele lat praktyki oraz zdobyte doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na pełne profesjonalizmu w realizacji usługi. Jestem w stanie sekretnie i efektywnie odnaleźć dowody zdrady nawet odpowiednio ukrywających się niewiernych partnerek. Dlaczego warto przydzielić to zlecenie detektywowi niż próbować działać na własną rękę? Detektyw z doświadczeniem pozyska dowody, które nie zostaną odtrącone przez sąd oraz nie zostaną poddane wątpliwości przez partnerkę, ponieważ prywatny detektyw ma prawo w sposób zgodny z prawem przetwarzać dane personalne bez wyrażenia zgody zainteresowanej osoby. Przedmioty, które pozyska detektyw, traktowane są również jako dowody neutralne, w przeciwieństwie do zeznań przedstawionych przez partnerkę czy ustalonych przez Państwa świadków.

Potrzebują Państwo pomocy prywatnych detektywów?

Zapraszam do wizyty naszej agencji detektywistycznej i skorzystania z rzetelnych usług prywatnego detektywa — prowadzimy działania na przestrzeni Włoch oraz sąsiadujących okolic. Jako doświadczony detektyw zapewniam możliwie najwyższą jakość przeprowadzanej usługi oraz pełen profesjonalizm.

Bliska osoba z Państwa rodziny zaginęła?

Sprawy związane z rodziną wymagają szczególnej precyzji a detektyw nie powinien być wybrany z przypadku. Powodów zniknięcia jest mnóstwo — może chodzić zarówno o uprowadzenie, jak i zamierzoną ucieczkę przed bliskimi osobami czy też nieświadomość tego, że ma się rodzinę albo bliskich. Bez względu na to, czy zaginiona osoba chce być odszukana, czy też nie, przy przeprowadzeniu dobranej procedury jako biuro detektywistyczne jesteśmy w stanie ją odnaleźć potajemnie i efektywnie. Dlaczego odszukanie zaginionej osoby wskazane jest zlecić detektywowi? W sytuacji zaginięcia osoby pełnoletniej i zdrowej policja wszczyna procesy poszukiwawcze nie wcześniej niż po kilku dniach. Prywatny detektyw Włochy zaczyna poszukiwać bezpośrednio po przyjęciu zlecenia — bez względu na to, czy ktoś jest dorosły i może osobiście o sobie decydować, czy też nie.


Usługi detektywistyczne Włochy
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.
  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


SŁUŻYMY POMOCĄ...


Inne dzielnice w Warszawie, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
4.9/5 - (36 głosów)