Detektyw Wesoła

Profesjonalne usługi detektywistyczne prowadzone na terenie Warszawy.

Agencja detektywistyczna INVERITAS to zapewnienie rzetelnego detektywa i sprawdzonych specjalistów, których domeną jest działanie profesjonalnie podczas wykonywania zleconych zadań detektywistycznych. Każde działania przeprowadzam z zachowaniem dyskrecji, sprawnie, efektywnie i legalnie. Agencja detektywistyczna Inveritas przeprowadza zadania detektywistyczne zarówno dla osób prywatnych, jak i korporacji (np. weryfikacja pracowników, czy wywiad gospodarczy). Wszystkie czynności dokonywane są zgodne z przepisami oraz ustawą odnoszącą się do zleceń detektywistycznych. Znaczy to, że wszelkie czynności śledcze są wykonywane przez wykwalifikowane osoby posiadające licencję prywatnego detektywa. Wskutek tego, wszystkie zgromadzone w trakcie śledztwa materiały można wykorzystać w sądzie, a sam detektyw może zeznawać na rozprawie jako bezstronny świadek.

Wszelkie prowadzone zadanie wymaga zachowania dyskrecji i nienagannej staranności, w związku z tym, jeśli tylko zlecona usługa na to pozwala, wszelkie operacje jako prywatny detektyw Warszawa wykonuję sam — bez wsparcia osób zewnętrznych. Takie rozwiązanie zapewnia, że jestem jedyną osobą, która od samego początku do końca zlecenia zajmuje się Państwa sprawą i osobiście jestem wprawiony w całą sytuację, dzięki czemu zawieram kompletną wiedzę na temat wykonywanego zadania. Jako prywatny detektyw z Wesołej zapewniam wszelką dyskrecję oraz minimalizację ponoszonych przez Państwa kosztów. Zdarza się, że operacje wymuszają do kooperacji kilku specjalistów. W sytuacji, kiedy sprawa jest bardzo złożona i wymaga dodatkowych rąk do pracy, jestem w stałym układzie ze sprawdzonymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi detektywami o najważniejszych umiejętnościach. Wybrani osobiście przeze mnie specjaliści są z wieloletnim zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik prywatnego detektywa z Wesołej

Każde z podanych kwot są cenami orientacyjnymi. W celu dokładniejszej wyceny usługi detektywistycznej konieczna jest rozmowa z przedstawieniem zapytania z wskazaniem konkretnych danych, a dla części zleceń kwota jest wskazywana po osobistym uzgodnieniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.

WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Wesoła

Najlepszym wyjściem bardzo ciężkiej sytuacji jest zgłoszenie się do biura detektywistycznego Inveritas w Wesołej, gdzie na osoby zainteresowane wyczekują profesjonalni i doświadczeni specjaliści. Inveritas jest prywatną agencją detektywistyczną, która wykonuje szereg usług jak: wywiad gospodarczy, ochrona osób VIP, czy gromadzenie wszelkiego rodzaju danych na temat firm i osób prywatnych. Wszystkie usługi detektywistyczne wykonywane są potajemnie, możliwie ekspresowo i z należytą dokładnością. Usługi detektywistyczne świadczę w Wesołej oraz na obszarze całej Polski i jestem do Państwa dyspozycji bez przerwy, 24 godziny na dobę. Serdecznie zapraszam do wybrania usługi Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Wesoła

Planujecie Państwo rozpocząć kooperację z prywatnym detektywem? Firma ma kłopoty? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby przeprowadzane zadania były skuteczne, w związku z tym należy mieć na uwadze kilka bardzo istotnych kwestii. Współpracę z prywatnym detektywem powinni Państwo zachować dla siebie – im mniej ludzi jest świadom o śledztwie, tym lepiej. Istotne jest również, aby stosować się do poleceń wydanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak przeprowadzać swoją pracę. Pod żadnym pozorem nie powinni Państwo działać osobiście, ponieważ zamiast pomóc potrafi znacząco powikłać przeprowadzane czynności. Składamy się jedynie z profesjonalnych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto zdecydować się na nasze profesjonalne biuro detektywistyczne. Obsługujemy dzielnicę Warszawy - Wesoła, jednak nie mamy problemu z działaniami na obszarze najbliższych dzielnic.

Potrzebują Państwo potwierdzenia na zdradę partnerki?

Odkrycie zdrady partnerki to bardzo częste zlecenie, jakie otrzymuje każdy detektyw. Wesoła i działający tam prywatni detektywi nie są wyjątkiem. W przypadku jeśli mają Państwo wrażenie, że partner zdradza, ale nie ma na to pewnych dowodów – rozsądnie jest powierzyć mi ich znalezienie. Wiele lat praktyki oraz opanowane doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na zapewnienie profesjonalizmu działania. Jestem w stanie potajemnie i skutecznie odnaleźć dowody zdrady nawet odpowiednio kryjących się niewiernych połówek. Dlaczego warto przekazać to zlecenie detektywowi niż próbować działać na własną rękę? Detektyw z doświadczeniem zdobędzie dowody, które nie zostaną niezaakceptowane przez sąd oraz nie zostaną podważone przez współmałżonka, ponieważ prywatny detektyw ma prawo w sposób zgodny z prawem przetwarzać dane personalne bez wyrażenia zgody zainteresowanej osoby. Przedmioty, które pozyska detektyw, traktowane są również jako dowody obiektywne, w przeciwieństwie do opinii przedstawionej przez współmałżonka czy ustalonych przez Państwa świadków.

Potrzebują Państwo wsparcia prywatnych detektywów?

Zachęcam do odwiedzenia agencji detektywistycznej i skorzystania z profesjonalnych usług prywatnego detektywa — działamy na terenie Wesołej oraz okolic. Jako doświadczony detektyw zapewniam najwyższą jakość wykonywanej usługi oraz pełen profesjonalizm.

Bliska osoba z Państwa rodziny zaginęła?

Sprawy związane z rodziną wymagają wyjątkowej delikatności a detektyw nie może być wybrany z przypadku. Czynników zaginięcia jest wiele — może chodzić zarówno o uprowadzenie, jak i przemyślaną ucieczkę przed czy też nieświadomość tego, że ma się rodzinę albo bliskich. Bez względu na to, czy zagubiona osoba chce być odszukana, czy też nie, przy użyciu odpowiedniej procedury jako biuro detektywistyczne jesteśmy w stanie ją odnaleźć potajemnie i efektywnie. Dlaczego odnalezienie zaginionej osoby wskazane jest zlecić detektywowi? W okoliczności zniknięcia osoby dorosłej i zdrowej organy ścigania zaczynają działania poszukiwawcze dopiero po kilku dobach. Prywatny detektyw Wesoła rozpoczyna działania bezpośrednio po przyjęciu zlecenia — bez znaczenia, czy ktoś jest dorosły i może sam o sobie decydować, czy nie.


Usługi detektywistyczne Wesoła
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.
  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


SŁUŻYMY POMOCĄ...


Inne dzielnice w Warszawie, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
4.9/5 - (30 głosów)