Detektyw Wawer

Profesjonalne usługi detektywistyczne wykonywane na terenie Warszawy.

Agencja detektywistyczna INVERITAS to zapewnienie rzetelnego detektywa i zweryfikowanych specjalistów, których domeną jest pełen profesjonalizm w trakcie wykonywania usług detektywistycznych. Każde działania przeprowadzam dyskretnie, dynamicznie, efektywnie i legalnie. Agencja detektywistyczna Inveritas wykonuje powierzone zadania detektywistyczne zarówno dla osób fizycznych, jak i korporacji (np. weryfikacja partnerów, czy wywiad gospodarczy). Wszystkie czynności dokonywane są zgodne z prawem oraz ustawą odnoszącą się do usług detektywistycznych. Oznacza to, że wszelkie czynności śledcze są wykonywane przez wykwalifikowane osoby posiadające licencję prywatnego detektywa. Na skutek czego, wszelkie skolekcjonowane w trakcie śledztwa materiały można wykorzystać w sądzie, a sam detektyw ma prawo zeznawać na rozprawie jako neutralny świadek.

Wszelkie wykonywane śledztwo wymaga dyskrecji i adekwatnej sumienności, w związku z tym, jeśli tylko zlecona usługa na to pozwala, wszystkie operacje jako prywatny detektyw Warszawa wykonuję samodzielnie — bez ingerencji innych. Dzięki temu jestem jedyną osobą, która od samego początku do końca zajmuje się Państwa przypadkiem i osobiście jestem dopuszczony w zaistniałą sytuację, dzięki czemu mam całkowitą orientację na problematykę realizowanego zlecenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu jako prywatny detektyw z Wawra zapewniam 100% dyskrecję oraz minimalizację ponoszonych przez Państwa kosztów. Zdarza się, że operacje wymuszają do współpracy kilku specjalistów. W sytuacji, kiedy zlecenie jest bardzo złożona i domaga się dodatkowych ludzi do pracy, jestem w ciągłym połączeniu ze fachowymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi detektywami o najważniejszych umiejętnościach. Wybrani osobiście przeze mnie specjaliści są z wieloletnim zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik prywatnego detektywa z Wawra

Wszystkie podane kwoty są cenami orientacyjnymi. W celu dokładniejszej wyceny oferty detektywistycznej obowiązkowa jest rozmowa z przedstawieniem problemu z wskazaniem konkretnych danych, a dla części zadań cena jest określana po osobistym dopasowaniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.

WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Wawer

Najlepszym rozwiązaniem bardzo trudnej sytuacji jest wybranie się do biura detektywistycznego Inveritas w Wawrze, gdzie na osoby zainteresowane czekają zawodowi i obeznani specjaliści. Inveritas jest prywatnym biurem detektywistycznym. który przeprowadza szereg usług jak: wywiad gospodarczy, ochrona osób VIP, czy zdobywanie wszelkiego rodzaju danych na temat firm i osób fizycznych. Każda z usług detektywistycznych przeprowadzana jest sekretnie, możliwie ekspresowo i z należytą starannością. Usługi detektywistyczne świadczę w Wawrze oraz na obszarze całego kraju i jestem do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny dziennie. Serdecznie zapraszam do skorzystania z usługi Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Wawer

Chcą Państwo zacząć współpracę z prywatnym detektywem? Przedsiębiorstwo ma kłopoty? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby przeprowadzane usługi były efektywne, w związku z tym należy mieć na uwadze kilka bardzo istotnych spraw. Współpracę z prywatnym detektywem powinni Państwo zachować w tajemnicy – im mniej osób jest świadom o prowadzonym śledztwie, tym lepiej dla sprawy. Istotne jest również, żeby stosować się do zaleceń wydanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak egzekwować powierzone zlecenie. Zabronione jest prowadzenie śledztwa osobiście, ponieważ zamiast pomóc jest w stanie znacznie ograniczyć czynności. Składamy się jedynie z doświadczonych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze rzetelne biuro detektywistyczne. Obsługujemy dzielnicę Warszawy - Wawer, jednak nie mamy większego problemu z czynnościami na obszarze najbliższych dzielnic.

Potrzebują Państwo potwierdzenia na niewierność partnera?

Zdemaskowanie zdrady to bardzo częste zlecenie, jakie realizuje każdy detektyw. Wawer i wykonujący zlecenia tam detektywi nie są odstępstwem od tej reguły. W przypadku jeśli mają Państwo wyczucie, że partner dopuszcza się niewierności, ale nie ma na to pewnych dowodów – rozsądnie jest zlecić mi ich znalezienie. Wieloletnie praktyki oraz pozyskane doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na pełne profesjonalizmu działania. Jestem w stanie tajnie i skutecznie znaleźć dowody zdrady nawet odpowiednio ukrywających się niewiernych partnerek. Dlaczego warto przekazać to zlecenie detektywowi niż działać na własną rękę? Doświadczony detektyw zdobędzie dowody, które nie zostaną zlekceważone przez sąd oraz nie zostaną podważone przez współmałżonka, ponieważ prywatny detektyw ma prawo w sposób legalny przetwarzać dane osobowe bez wyrażenia zgody zainteresowanej osoby. Przedmioty, które zdobędzie detektyw, traktowane są również jako dowody neutralne, w przeciwieństwie do zeznań przedstawionych przez współmałżonka czy powołanych przez Państwa świadków.

Poszukują Państwo pomocy prywatnych detektywów?

Zapraszam do odwiedzenia agencji detektywistycznej i skorzystania z pewnych usług prywatnego detektywa — działamy na terenie Wawra oraz okolic. Jako doświadczony detektyw gwarantuję najwyższą jakość przeprowadzanej usługi oraz pełen profesjonalizm.

Bliska osoba z Państwa rodziny zaginęła?

Tematy związane z rodziną zobowiązują do szczególnej delikatności a detektyw nie może być wybrany bez wstępnej weryfikacji. Czynników przepadnięcia jest bardzo dużo — może chodzić zarówno o porwanie, jak i umyślną ucieczkę przed czy też niewiedza tego, że ma się rodzinę albo bliskich. Bez względu na to, czy poszukiwana osoba chce zostać ujawniona, czy też nie, przy zastosowaniu prawidłowej strategii jako biuro detektywistyczne jesteśmy w stanie ją znaleźć sekretnie i skutecznie. Dlaczego odnalezienie zaginionej osoby powinniśmy powierzyć detektywowi? W okoliczności zaginięcia osoby dorosłej i w pełni zdrowia organy ścigania zaczynają działania poszukiwawcze dopiero po kilku dniach. Prywatny detektyw Wawer rozpoczyna poszukiwać zaraz po przyjęciu zlecenia — bez względu na to, czy ktoś jest pełnoletni i jest w stanie o sobie decydować, czy też nie.


Usługi detektywistyczne Wawer
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.
  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


SŁUŻYMY POMOCĄ...


Inne dzielnice w Warszawie, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
4.9/5 - (37 głosów)