Detektyw Wawer

Profesjonalne usługi detektywistyczne prowadzone na obszarze Warszawy.
Każde przeprowadzane zadanie wymaga zachowania dyskrecji i właściwej sumienności, w związku z tym, jeśli tylko zlecona usługa na to zezwala, komplet czynności jako prywatny detektyw Warszawa wykonuję samodzielnie — bez wsparcia osób zewnętrznych. Takie rozwiązanie gwarantuje, że jestem jedyną osobą, która od początku do końca zlecenia zajmuje się Państwa przypadkiem i osobiście jestem zaznajomiony w całą sytuację, dzięki temu zawieram całkowitą wiedzę na temat wykonywanego zadania. Dzięki takiemu rozwiązaniu jako prywatny detektyw z Wawra zapewniam najwyższą dyskrecję oraz minimalizację ponoszonych przez Państwa kosztów. Często operacje wymagają ścisłej kooperacji kilku wykwalifikowanych specjalistów. W sytuacji, kiedy zlecenie jest bardziej zagmatwana i wymaga dodatkowych rąk do wykonywanej pracy, jestem w stałym układzie ze zaufanymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi detektywami o niezbędnych umiejętnościach. Wybrani osobiście przeze mnie specjaliści są z zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik detektywa z Wawra

Każde z podanych kwot są cenami przybliżonymi. W celu dokładniejszej wyceny oferty detektywistycznej konieczna jest rozmowa z przedstawieniem zapytania z wskazaniem kluczowych informacji, a dla części zleceń cena jest wskazywana po prywatnym dopasowaniu ich zakresu.
 • weryfikacja kontrahenta
  weryfikacja kontrahenta od 1500 zł netto
 • weryfikacja sytuacji osobistej
  weryfikacja sytuacji osobistej od 1000 zł netto
 • obserwacja osób i obiektów
  obserwacja osób i obiektów od 120 zł netto za godzinę, 1200 zł netto za dobę
 • poszukiwanie majątku dłużnika
  poszukiwanie majątku dłużnika od 500 zł netto
 • weryfikacja składników majątkowych
  weryfikacja składników majątkowych od 500 zł netto
 • wypożyczenie lokalizatora GPS
  wypożyczenie lokalizatora GPS 50 zł netto za dobę
 • wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video
  wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video od 50 zł netto za dobę
 • instalacja sprzętu detektywistycznego
  instalacja sprzętu detektywistycznego od 250 zł netto
Do każdej ceny usług detektywistycznych należy doliczyć 23% VAT.

Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

  O MNIE
  Były oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany prywatny detektyw.

  BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

  BIURO DETEKTYWISTYCZNE

  WYWIAD GOSPODARCZY

  BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

  Skontaktuj się już dziś

  Agencja detektywistyczna Wawer

  Agencja detektywistyczna INVERITAS to pewność rzetelnego detektywa i zweryfikowanych agentów, których domeną jest pełen profesjonalizm w trakcie wykonywania zadań detektywistycznych. Wszelkie działania przeprowadzam z zachowaniem dyskrecji, dynamicznie, efektywnie i zgodnie z przepisami. Biuro detektywistyczne Inveritas przeprowadza zlecenia detektywistyczne zarówno dla osób fizycznych, jak i firm (np. weryfikacja pracowników, czy wywiad gospodarczy). Wszelkie czynności dokonywane są zgodne z przepisami oraz ustawą odnoszącą się do zleceń detektywistycznych. Znaczy to, że wszelkie zlecenia śledcze są przeprowadzane przez doświadczone osoby będące w posiadaniu licencji prywatnego detektywa. Dzięki temu, wszystkie zebrane w trakcie śledztwa przedmioty można wykorzystać na rozprawie sądowej, a detektyw osobiście może zeznawać na rozprawie jako autentyczny świadek.

  Biuro detektywistyczne Wawer

  Pierwszorzędnym rozwiązaniem bardzo ciężkiej sytuacji jest wybranie się do biura detektywistycznego Inveritas w Wawrze, gdzie na klientów wyczekują profesjonalni i obeznani agenci. Inveritas jest prywatną agencją detektywistyczną, która wykonuje listę usług takich jak: wywiad gospodarczy, ochrona osób VIP, czy gromadzenie wszelkiego rodzaju danych na temat przedsiębiorstw i osób fizycznych. Każda z usług detektywistycznych przeprowadzana jest dyskretnie, szybko i z należytą dokładnością. Usługi detektywistyczne świadczę w Wawrze oraz na terenie całego kraju i jestem do Państwa dyspozycji bez przerwy, 24 godziny na dobę. Serdecznie zapraszam do skorzystania z usługi Agencji Detektywistycznej Inveritas.

  Prywatny detektyw Wawer

  Planują Państwo zacząć współpracę z detektywem? Przedsiębiorstwo ma kłopoty? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby przeprowadzane usługi były efektywne, w związku z tym należy pamiętać o kilku bardzo ważnych sprawach. Wspólną pracę z prywatnym detektywem warto zachować dla siebie – obowiązuje prosta zasada im mniej ludzi jest świadom o prowadzonym śledztwie, tym lepiej. Istotne jest również, żeby przestrzegać się do zaleceń wręczonych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak realizować powierzone sprawę. Pod żadnym pozorem nie powinni Państwo przeprowadzać śledztwa osobiście, ponieważ chęć ułatwienia potrafi znacząco utrudnić przeprowadzane czynności. Nasz zespół tworzymy jedynie z licencjonowanych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze rzetelne biuro detektywistyczne. Obsługujemy dzielnicę Warszawy – Wawer, jednak nie mamy większego problemu z czynnościami na obszarze najbliższych dzielnic.

  Detektywi Wawer

  Poszukują Państwo potwierdzenia na niewierność partnera?
  Wyjawienie zdrady partnera to bardzo częste zadanie, jakie otrzymuje każdy detektyw. Wawer i wykonujący zlecenia tam detektywi nie są wyjątkiem. W przypadku jeśli mają Państwo poczucie, że partner zdradza, ale nie ma na to niepodważalnych dowodów – dobrym rozwiązaniem jest powierzyć mi ich zgromadzenie. Wiele lat praktyki oraz opanowane doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na przepełnione profesjonalizmu w realizacji usługi. Jestem w stanie sekretnie i efektywnie znaleźć dowody niewierności nawet bardzo dobrze ukrywających się niewiernych partnerek. Dlaczego lepiej przydzielić to zadanie detektywowi niż próbować działać osobiście? Detektyw z doświadczeniem pozyska dowody, które nie mogą zostać odtrącone przez sąd oraz nie zostaną poddane wątpliwości przez współmałżonka, ponieważ prywatny detektyw ma prawo w sposób legalny przetwarzać dane personalne bez wyrażenia zgody zainteresowanej osoby. Materiały, które pozyska detektyw, traktowane są również jako dowody obiektywne, w przeciwieństwie do opinii przedstawionej przez współmałżonka czy wybranych przez Państwa świadków.
  Rzetelny detektyw

  Ktoś z Państwa bliskich zaginął?

  Zlecenia rodzinne zobowiązują do nadzwyczajnej precyzji a detektyw nie może być wybrany bez wstępnej weryfikacji. Czynników przepadnięcia jest mnóstwo — może chodzić zarówno o uprowadzenie, jak i umyślną ucieczkę przed czy też nieświadomość tego, że ma się rodzinę albo bliskich. Bez względu na to, czy zaginiona osoba chce zostać ujawniona, czy też nie, przy zastosowaniu prawidłowej strategii jako agencja detektywistyczna jesteśmy w stanie ją odszukać potajemnie i efektywnie. Dlaczego odszukanie zaginionej osoby wskazane jest zlecić detektywowi? W okoliczności zniknięcia osoby dorosłej i w pełni zdrowia organy ścigania podejmują działania poszukiwawcze nie wcześniej niż po kilku dniach. Prywatny detektyw Wawer rozpoczyna działania zaraz po otrzymaniu zlecenia — bez względu na to, czy ktoś jest pełnoletni i może sam o sobie decydować, czy też nie.

  Poszukują Państwo wsparcia prywatnych detektywów?

  Zapraszam do odwiedzenia agencji detektywistycznej i skorzystania z profesjonalnych usług prywatnego detektywa — prowadzimy działania na regionie Wawra oraz okolic. Jako doświadczony detektyw zapewniam najwyższą jakość przeprowadzanej usługi oraz pełen profesjonalizm.
  Detektyw

  Usługi detektywistyczne Wawer

  Wywiad gospodarczy

  Budujemy przewagę informacyjną. Sprawami gospodarczymi zajmujemy się od wielu lat.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do prac
  Dobry detektyw Warszawa

  Bezpieczeństwo osobowe

  Chronimy ludzi oraz ich prywatność.

  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP
  Detektyw z Warszawy
  Służymy pomocą
  Systemy łączności
  Opracowanie

  bezpiecznych i anonimowych systemów łączności

  Polityka antyfraudowa
  Polityka

  antyfraudowa

  Systemy łączności
  Poszukiwanie

  majątku dłużnika

  Zdrada
  Gromadzenie

  dowodów niewierności

  Podsłuch
  Badania

  urządzeń do podsłuchów

  Ocena zagrożenia
  Ocena zagrożenia

  osób oraz obiektów

  Inne miasta, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
  Prowadzisz firmę i potrzebujesz pomocy?
 • Detektyw dla firm Zielona Góra