Detektyw Ursynów

Profesjonalne usługi detektywistyczne przeprowadzane na obszarze Warszawy.

Agencja detektywistyczna INVERITAS to zapewnienie doświadczonego detektywa i sprawdzonych agentów, których domeną jest działanie profesjonalnie podczas wykonywania zleconych usług detektywistycznych. Wszystkie działania przeprowadzam dyskretnie, dynamicznie, skutecznie i zgodnie z przepisami. Agencja detektywistyczna Inveritas realizuje usługi detektywistyczne zarówno dla osób fizycznych, jak i działalności (np. weryfikacja partnerów, czy wywiad gospodarczy). Każde działania dokonywane są zgodne z przepisami oraz ustawą dotyczącą zleceń detektywistycznych. Znaczy to, że wszelkie czynności śledcze są wykonywane przez wykwalifikowane osoby będące w posiadaniu licencji prywatnego detektywa. Dzięki temu, wszelkie zebrane w trakcie dochodzenia przedmioty można wykorzystać w sądzie, a sam detektyw może przekazywać informacje w sądzie jako neutralny świadek.

Wszelkie wykonywane zlecenie zobowiązuje do dyskrecji i nienagannej sumienności, w związku z tym, jeśli tylko zlecona usługa na to pozwala, wszelkie operacje jako prywatny detektyw Warszawa wykonuję samodzielnie — bez ingerencji innych. Takie rozwiązanie gwarantuje, że jestem jedyną osobą, która od początku do końca zajmuje się Państwa tematem i jako jedyny jestem zaznajomiony w całą sytuację, dzięki temu mam całkowitą orientację na temat realizowanego zlecenia. W ten sposób jako prywatny detektyw z Ursynowa zapewniam wszelką dyskrecję oraz minimalizację ponoszonych przez Państwa kosztów. Zdarza się, że zlecenia wymagają ścisłej kooperacji kilku specjalistów. W sytuacji, kiedy sprawa jest bardziej powikłana i domaga się dodatkowych ludzi do pracy, jestem w ciągłym połączeniu ze niezawodnymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi specjalistami o niezbędnych umiejętnościach. Wyselekcjonowani osobiście przeze mnie specjaliści są z bogatym zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik detektywa z Ursynowa

Każde z podanych kwot są cenami orientacyjnymi. W celu dokładniejszej wyceny usługi detektywistycznej niezbędna jest rozmowa z przedstawieniem zapytania z wyróżnieniem kluczowych informacji, a dla niektórych zadań cena jest określana po indywidualnym dopasowaniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.

WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Ursynów

Pierwszorzędnym rozwiązaniem bardzo ciężkiej sytuacji jest zgłoszenie się do biura detektywistycznego Inveritas w Ursynowie, gdzie na klientów czekają profesjonalni i kompetentni specjaliści. Inveritas jest prywatną agencją detektywistyczną, która oferuje szereg usług jak: wywiad gospodarczy, ochrona danych, czy gromadzenie wszelkiego rodzaju informacji na temat przedsiębiorstw i osób prywatnych. Wszelkie usługi detektywistyczne wykonywane są potajemnie, szybko i z należytą dokładnością. Usługi detektywistyczne świadczę w Ursynowie oraz na terenie całej Polski i jestem do Państwa dyspozycji bez przerwy, 24 godziny na dobę. Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Ursynów

Chcą Państwo zacząć kooperację z prywatnym detektywem? Firma ma kłopoty? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby realizowane działania były skuteczne, w związku z tym należy pamiętać o kilku bardzo ważnych sprawach. Współpracę z prywatnym detektywem powinni Państwo zachować w tajemnicy – im mniej ludzi wie o prowadzonym śledztwie, tym lepiej. Istotne jest również, żeby stosować się do zaleceń wręczonych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak przeprowadzać powierzone sprawę. Zabronione jest prowadzenie śledztwa osobiście, ponieważ chęć pomocy może znacznie przeszkodzić przeprowadzane czynności. Składamy się jedynie z profesjonalnych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto zdecydować się na nasze rzetelne biuro detektywistyczne. Obsługujemy dzielnicę Warszawy - Ursynów, jednak nie mamy większego problemu z czynnościami na obszarze pobliskich dzielnic.

Poszukują Państwo potwierdzenia na niewierność partnera?

Wykrycie zdrady to najczęstsze zadanie, jakie otrzymuje każdy detektyw. Ursynów i wykonujący zlecenia tam prywatni detektywi nie są wyjątkiem. Jeśli mają Państwo poczucie, że partnerka zdradza, ale nie ma na to pewnych dowodów – dobrym rozwiązaniem jest zlecić mi ich zgromadzenie. Wiele lat praktyki oraz opanowane doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na pełne profesjonalizmu w realizacji zadania. Jestem w stanie potajemnie i skutecznie odnaleźć dowody zdrady nawet bardzo dobrze kryjących się niewiernych partnerek. Dlaczego lepiej powierzyć to zlecenie detektywowi niż próbować działać osobiście? Doświadczony detektyw zdobędzie dowody, które nie mogą zostać odtrącone przez sąd oraz nie zostaną podważone przez partnerkę, ponieważ prywatny detektyw ma prawo w sposób zgodny z prawem przetwarzać dane osobowe bez wyrażenia zgody zainteresowanej osoby. Materiały, które zdobędzie detektyw, traktowane są również jako dowody obiektywne, w przeciwieństwie do zeznań przedstawionych przez współmałżonka czy wybranych przez Państwa świadków.

Poszukują Państwo wsparcia prywatnych detektywów?

Zachęcam do wizyty naszej agencji detektywistycznej i skorzystania z pewnych usług prywatnego detektywa — prowadzimy działania na terenie Ursynowa oraz sąsiadujących okolic. Jako doświadczony detektyw zapewniam maksymalną jakość przeprowadzanej usługi oraz 100% profesjonalizm.

Bliska osoba z Państwa rodziny zaginęła?

Sprawy związane z rodziną wymagają osobliwej precyzji a detektyw nie powinien być wybrany z przypadku. Źródeł zniknięcia jest bardzo dużo — może chodzić zarówno o porwanie, jak i umyślną ucieczkę przed czy też nieświadomość tego, że ma się rodzinę albo bliskich. Bez względu na to, czy zagubiona osoba chce być ujawniona, czy nie, przy użyciu odpowiedniej strategii jako agencja detektywistyczna jesteśmy w stanie ją odszukać dyskretnie i udanie. Dlaczego odszukanie zaginionej osoby wskazane jest powierzyć detektywowi? W sytuacji zniknięcia osoby dorosłej i zdrowej policja zaczyna procesy poszukiwawcze dopiero po kilku dobach. Prywatny detektyw Ursynów rozpoczyna poszukiwać bezpośrednio po przyjęciu zlecenia — bez znaczenia, czy ktoś jest pełnoletni i może sam o sobie decydować, czy nie.


Usługi detektywistyczne Ursynów
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.
  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


SŁUŻYMY POMOCĄ...


Inne dzielnice w Warszawie, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
4.9/5 - (33 głosów)