Detektyw Ursus

Profesjonalne usługi detektywistyczne wykonywane na terenie Warszawy.
Każde przeprowadzane śledztwo wymaga dyskrecji i nienagannej sumienności, w związku z tym, jeśli tylko zlecenie na to pozwala, wszelkie operacje jako prywatny detektyw Warszawa wykonuję osobiście — bez ingerencji osób zewnętrznych. Takie rozwiązanie zapewnia, że jestem jedyną osobą, która od samego początku do końca zajmuje się Państwa problemem i osobiście jestem wprawiony w całą sytuację, dzięki temu posiadam kompletną orientację na problematykę realizowanego zadania. W ten sposób jako prywatny detektyw z Ursusa zapewniam najwyższą dyskrecję oraz zmniejszenie ponoszonych przez Państwa kosztów. Zdarza się, że zlecenia wymuszają do kooperacji kilku detektywów. W sytuacji, kiedy sprawa jest bardzo powikłana i wymaga dodatkowych rąk do wykonywanej pracy, jestem w ciągłym połączeniu ze sprawdzonymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi specjalistami o niezastąpionych umiejętnościach. Wyselekcjonowani osobiście przeze mnie specjaliści są z zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik prywatnego detektywa z Ursusa

Wszystkie podane kwoty są cenami orientacyjnymi. W celu dokładniejszej wyceny oferty detektywistycznej konieczna jest rozmowa z przedstawieniem zapytania z wskazaniem konkretnych informacji, a dla niektórych zadań kwota jest określana po osobistym dopasowaniu ich zakresu.
 • weryfikacja kontrahenta
  weryfikacja kontrahenta od 1500 zł netto
 • weryfikacja sytuacji osobistej
  weryfikacja sytuacji osobistej od 1000 zł netto
 • obserwacja osób i obiektów
  obserwacja osób i obiektów od 120 zł netto za godzinę, 1200 zł netto za dobę
 • poszukiwanie majątku dłużnika
  poszukiwanie majątku dłużnika od 500 zł netto
 • weryfikacja składników majątkowych
  weryfikacja składników majątkowych od 500 zł netto
 • wypożyczenie lokalizatora GPS
  wypożyczenie lokalizatora GPS 50 zł netto za dobę
 • wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video
  wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video od 50 zł netto za dobę
 • instalacja sprzętu detektywistycznego
  instalacja sprzętu detektywistycznego od 250 zł netto
Do każdej ceny usług detektywistycznych należy doliczyć 23% VAT.

Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

  O MNIE
  Były oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany prywatny detektyw.

  BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

  BIURO DETEKTYWISTYCZNE

  WYWIAD GOSPODARCZY

  BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

  Skontaktuj się już dziś

  Agencja detektywistyczna Ursus

  Agencja detektywistyczna INVERITAS to pewność rzetelnego detektywa i zweryfikowanych specjalistów, których domeną jest pełen profesjonalizm podczas wykonywania usług detektywistycznych. Każde działania wykonuję dyskretnie, sprawnie, skutecznie i zgodnie z przepisami. Biuro detektywistyczne Inveritas wykonuje usługi detektywistyczne zarówno dla osób fizycznych, jak i korporacji (np. weryfikacja partnerów, czy wywiad gospodarczy). Każde czynności przeprowadzane są zgodne z przepisami oraz ustawą odnoszącą się do usług detektywistycznych. Oznacza to, że wszelkie zlecenia śledcze są przeprowadzane przez wykwalifikowane osoby będące w posiadaniu licencji prywatnego detektywa. Dzięki temu, wszystkie skolekcjonowane w trakcie dochodzenia materiały można wykorzystać w sądzie, a sam detektyw może przekazywać informacje na rozprawie jako bezstronny świadek.

  Biuro detektywistyczne Ursus

  Pierwszorzędnym wyjściem ciężkiej sytuacji jest wybranie się do biura detektywistycznego Inveritas w Ursusie, gdzie na osoby zainteresowane czekają rzetelni i doświadczeni specjaliści. Inveritas jest prywatną agencją detektywistyczną, która wykonuje listę usług takich jak: wywiad gospodarczy, ochrona danych, czy gromadzenie wszelkiego rodzaju danych na temat przedsiębiorstw i osób fizycznych. Wszelkie usługi detektywistyczne realizowane są dyskretnie, bardzo szybko i z należytą sumiennością. Usługi detektywistyczne świadczę w Ursusie oraz na terenie całego kraju i jestem do Państwa dyspozycji bez przerwy, 24 godziny dziennie. Życzliwie zapraszam do skorzystania z usługi Agencji Detektywistycznej Inveritas.

  Prywatny detektyw Ursus

  Planują Państwo zacząć kooperację z prywatnym detektywem? Przedsiębiorstwo ma kłopoty? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby przeprowadzane zadania były niezawodne, w związku z tym należy mieć na uwadze kilka bardzo istotnych kwestii. Współpracę z prywatnym detektywem warto zachować w sekrecie – im mniej ludzi jest świadom o prowadzonym śledztwie, tym lepiej. Bardzo Ważne jest również, aby przestrzegać się do poleceń wręczonych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak przeprowadzać swoją pracę. Zabronione jest prowadzenie śledztwa na własną rękę, ponieważ zamiast pomóc potrafi znacząco powikłać czynności. Nasz zespół tworzymy jedynie z licencjonowanych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze profesjonalne biuro detektywistyczne. Obsługujemy dzielnicę Warszawy – Ursus, jednak nie mamy większego problemu z czynnościami na obszarze najbliższych dzielnic.

  Detektywi Ursus

  Potrzebują Państwo dowodów na niewierność partnera?
  Wyjawienie zdrady partnerki to bardzo częste zlecenie, jakie otrzymuje każdy detektyw. Ursus i działający tam detektywi nie są wyjątkiem. W przypadku jeśli mają Państwo poczucie, że partner zdradza, ale nie ma na to pewnych dowodów – dobrym rozwiązaniem jest powierzyć mi ich znalezienie. Lata praktyki oraz opanowane doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na zapewnienie profesjonalizmu w realizacji zadania. Jestem w stanie dyskretnie i skutecznie odnaleźć dowody zdrady nawet najlepiej skrywających się niewiernych partnerek. Dlaczego warto przydzielić to zadanie detektywowi niż próbować działać na własną rękę? Doświadczony detektyw pozyska dowody, które nie zostaną oddalone przez sąd oraz nie zostaną poddane wątpliwości przez partnerkę, ponieważ prywatny detektyw jest upoważniony w sposób zgodny z prawem przetwarzać dane personalne bez zgody zainteresowanej osoby. Przedmioty, które zgromadzi detektyw, traktowane są również jako dowody neutralne, w przeciwieństwie do zeznań przedstawionych przez partnerkę czy powołanych przez Państwa świadków.
  Rzetelny detektyw

  Bliska osoba z Państwa rodziny zaginęła?

  Tematy rodzinne wymagają nadzwyczajnej odpowiedzialności a detektyw nie może być wybrany z przypadku. Czynników przepadnięcia jest bardzo dużo — może chodzić zarówno o uprowadzenie, jak i celową ucieczkę przed bliskimi osobami czy też niewiedza tego, że ma się krewnych albo bliskich. Bez względu na to, czy poszukiwana osoba chce zostać odnaleziona, czy też nie, przy zastosowaniu prawidłowej procedury jako biuro detektywistyczne jesteśmy w stanie ją odnaleźć sekretnie i udanie. Dlaczego odszukanie zaginionej osoby wskazane jest powierzyć detektywowi? W przypadku zniknięcia osoby pełnoletniej i w pełni zdrowia organy ścigania rozpoczynają procesy poszukiwawcze nie wcześniej niż po kilku dniach. Prywatny detektyw Ursus rozpoczyna działania zaraz po przyjęciu zlecenia — bez względu na to, czy ktoś jest pełnoletni i jest w stanie o sobie decydować, czy nie.

  Poszukują Państwo wsparcia prywatnych detektywów?

  Zachęcam do odwiedzenia agencji detektywistycznej i skorzystania z niezawodnych usług prywatnego detektywa — działamy na regionie Ursusa oraz okolic. Jako doświadczony detektyw zapewniam możliwie najwyższą jakość wykonywanej usługi oraz pełen profesjonalizm.
  Detektyw

  Usługi detektywistyczne Ursus

  Wywiad gospodarczy

  Budujemy przewagę informacyjną. Sprawami gospodarczymi zajmujemy się od wielu lat.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do prac
  Dobry detektyw Warszawa

  Bezpieczeństwo osobowe

  Chronimy ludzi oraz ich prywatność.

  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP
  Detektyw z Warszawy
  Służymy pomocą
  Systemy łączności
  Opracowanie

  bezpiecznych i anonimowych systemów łączności

  Polityka antyfraudowa
  Polityka

  antyfraudowa

  Systemy łączności
  Poszukiwanie

  majątku dłużnika

  Zdrada
  Gromadzenie

  dowodów niewierności

  Podsłuch
  Badania

  urządzeń do podsłuchów

  Ocena zagrożenia
  Ocena zagrożenia

  osób oraz obiektów

  Inne miasta, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
  Prowadzisz firmę i potrzebujesz pomocy?
 • Detektyw dla firm Gorzów Wielkopolski