Detektyw Ursus

Profesjonalne usługi detektywistyczne prowadzone na obszarze Warszawy.

Agencja detektywistyczna INVERITAS to gwarancja doświadczonego detektywa i zaufanych specjalistów, których priorytetem jest pełen profesjonalizm w trakcie wykonywania usług detektywistycznych. Wszelkie działania wykonuję dyskretnie, sprawnie, skutecznie i zgodnie z przepisami. Agencja detektywistyczna Inveritas realizuje zadania detektywistyczne zarówno dla osób prywatnych, jak i firm (np. weryfikacja partnerów, czy wywiad gospodarczy). Wszelkie czynności dokonywane są zgodne z prawem oraz ustawą dotyczącą usług detektywistycznych. Znaczy to, że wszelkie czynności śledcze są przeprowadzane przez doświadczone osoby posiadające licencję prywatnego detektywa. Na skutek czego, wszystkie zgromadzone w trakcie śledztwa przedmioty mogą zostać wykorzystane w sądzie, a detektyw osobiście ma prawo zeznawać na rozprawie jako neutralny świadek.

Każde przeprowadzane zadanie zobowiązuje do zachowania dyskrecji i nienagannej staranności, w związku z tym, jeśli tylko zlecona usługa na to pozwala, wszystkie operacje jako prywatny detektyw Warszawa wykonuję samodzielnie — bez pomocy osób zewnętrznych. Takie rozwiązanie zapewnia, że jestem jedyną osobą, która od początku do końca zlecenia zajmuje się Państwa sprawą i jako jedyny jestem dopuszczony w zaistniałą sytuację, dzięki temu zawieram całkowitą wiedzę na temat realizowanego zlecenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu jako prywatny detektyw z Ursusa zapewniam 100% dyskrecję oraz ograniczenie ponoszonych przez Państwa kosztów. Bywa, że zlecenia wymuszają do współpracy kilku wykwalifikowanych detektywów. W sytuacji, kiedy sprawa jest bardzo skomplikowana i domaga się nadprogramowych ludzi do wykonywanej pracy, jestem w ciągłym połączeniu ze fachowymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi detektywami o niezastąpionych umiejętnościach. Wyselekcjonowani osobiście przeze mnie specjaliści są z zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik prywatnego detektywa z Ursusa

Wszystkie podane kwoty są cenami przybliżonymi. Dla precyzyjnej wyceny usługi detektywistycznej konieczna jest rozmowa z przedstawieniem zapytania z wyróżnieniem konkretnych danych, a dla niektórych zadań kwota jest określana po indywidualnym uzgodnieniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.

WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Ursus

Pierwszorzędnym rozwiązaniem ciężkiej sytuacji jest zgłoszenie się do biura detektywistycznego Inveritas w Ursusie, gdzie na klientów czekają zawodowi i kompetentni specjaliści. Inveritas jest prywatnym biurem detektywistycznym. który przeprowadza listę usług takich jak: wywiad gospodarczy, ochrona danych, czy gromadzenie wszelkiego rodzaju informacji na temat firm i osób prywatnych. Wszelkie usługi detektywistyczne realizowane są dyskretnie, bardzo szybko i z należytą sumiennością. Usługi detektywistyczne świadczę w Ursusie oraz na terenie całego kraju i jestem do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny dziennie. Serdecznie zapraszam do wybrania usługi Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Ursus

Planują Państwo rozpocząć współpracę z detektywem? Firma ma problemy? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby przeprowadzane zadania były niezawodne, w związku z tym należy brać pod uwagę kilka bardzo istotnych spraw. Współpracę z prywatnym detektywem powinni Państwo zachować w sekrecie – obowiązuje prosta zasada im mniej osób wie o prowadzonym śledztwie, tym lepiej. Istotne jest również, żeby stosować się do poleceń wydanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak wykonywać powierzone zadanie. Zabronione jest działanie na własną rękę, ponieważ zamiast pomóc potrafi znacząco utrudnić czynności. Składamy się jedynie z doświadczonych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze jedyne w swoim rodzaju biuro detektywistyczne. Obsługujemy dzielnicę Warszawy - Ursus, jednak nie mamy większego problemu z czynnościami na terenie pobliskich dzielnic.

Poszukują Państwo potwierdzenia na niewierność partnera?

Ujawnienie zdrady to bardzo częste zlecenie, jakie otrzymuje każdy detektyw. Ursus i wykonujący zlecenia tam detektywi nie są wyjątkiem. W przypadku jeśli mają Państwo wyczucie, że druga połówka dopuszcza się zdrady, ale nie ma na to twardych dowodów – warto zlecić mi ich zgromadzenie. Lata praktyki oraz pozyskane doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na przepełnione profesjonalizmu działania. Jestem w stanie sekretnie i skutecznie zdobyć dowody zdrady nawet bardzo dobrze skrywających się niewiernych partnerów. Dlaczego warto powierzyć to zadanie detektywowi niż działać osobiście? Detektyw z doświadczeniem pozyska dowody, które nie zostaną odrzucone przez sąd oraz nie zostaną podważone przez partnera, ponieważ prywatny detektyw jest upoważniony w sposób legalny przetwarzać dane personalne bez wyrażenia zgody zainteresowanej osoby. Przedmioty, które zgromadzi detektyw, traktowane są również jako dowody obiektywne, w przeciwieństwie do zeznań przedstawionych przez partnerkę czy ustalonych przez Państwa świadków.

Poszukują Państwo pomocy prywatnych detektywów?

Zapraszam do wizyty agencji detektywistycznej i skorzystania z niezawodnych usług prywatnego detektywa — działamy na terenie Ursusa oraz sąsiadujących okolic. Jako doświadczony detektyw zapewniam możliwie najwyższą jakość przeprowadzanej usługi oraz pełen profesjonalizm.

Ktoś z Państwa bliskich zaginął?

Tematy związane z rodziną zobowiązują do szczególnej delikatności a detektyw nie powinien być wybrany z przypadku. Czynników przepadnięcia jest wiele — może chodzić zarówno o porwanie, jak i celową ucieczkę przed bliskimi osobami czy też nieświadomość tego, że ma się krewnych albo bliskich. Bez względu na to, czy poszukiwana osoba chce być odszukana, czy też nie, przy użyciu odpowiedniej strategii jako biuro detektywistyczne jesteśmy w stanie ją odnaleźć potajemnie i efektywnie. Dlaczego odnalezienie zaginionej osoby powinniśmy zlecić detektywowi? W okoliczności zaginięcia osoby pełnoletniej i zdrowej organy ścigania rozpoczynają procesy poszukiwawcze dopiero po kilku dobach. Prywatny detektyw Ursus zaczyna działania zaraz po przyjęciu zlecenia — bez względu na to, czy ktoś jest pełnoletni i może sam o sobie decydować, czy też nie.


Usługi detektywistyczne Ursus
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.
  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


SŁUŻYMY POMOCĄ...


Inne dzielnice w Warszawie, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
4.9/5 - (32 głosów)