Detektyw Targówek

Profesjonalne usługi detektywistyczne prowadzone na terenie Warszawy.

Agencja detektywistyczna INVERITAS to gwarancja rzetelnego detektywa i sprawdzonych specjalistów, których domeną jest pełen profesjonalizm w trakcie wykonywania usług detektywistycznych. Wszelkie działania przeprowadzam dyskretnie, dynamicznie, skutecznie i w świetle prawa. Biuro detektywistyczne Inveritas przeprowadza zlecenia detektywistyczne zarówno dla osób fizycznych, jak i korporacji (np. weryfikacja kontrahentów, czy wywiad gospodarczy). Wszystkie czynności dokonywane są zgodne z przepisami oraz ustawą dotyczącą usług detektywistycznych. Znaczy to, że wszelkie zlecenia śledcze są przeprowadzane przez doświadczone osoby posiadające licencję prywatnego detektywa. Na skutek czego, wszelkie zebrane podczas dochodzenia materiały mogą zostać wykorzystane w sądzie, a detektyw osobiście może zeznawać w sądzie jako autentyczny świadek.

Wszelkie prowadzone zlecenie wymaga zachowania dyskrecji i nienagannej sumienności, w związku z tym, jeśli tylko zlecenie na to zezwala, wszystkie czynności jako prywatny detektyw Warszawa wykonuję samodzielnie — bez ingerencji innych. Takie rozwiązanie zapewnia, że jestem jedyną osobą, która od początku do końca zlecenia zajmuje się Państwa problemem i jako jedyny jestem wprawiony w zaistniałą sytuację, dzięki czemu posiadam całkowitą wiedzę na temat realizowanego zadania. W ten sposób jako prywatny detektyw z Targówka zapewniam najwyższą dyskrecję oraz ograniczenie ponoszonych przez Państwa kosztów. Bardzo często operacje wymuszają do współpracy kilku specjalistów. W sytuacji, kiedy zlecenie jest bardziej skomplikowana i domaga się dodatkowych rąk do pracy, jestem w nieustannym kontakcie ze sprawdzonymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi detektywami o niezbędnych umiejętnościach. Wyselekcjonowani przeze mnie specjaliści są z wieloletnim zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik detektywa z Targówka

Wszystkie podane kwoty są cenami przybliżonymi. W celu dokładniejszej wyceny usługi detektywistycznej niezbędna jest rozmowa z przedstawieniem zapytania z wyróżnieniem kluczowych informacji, a dla niektórych usług cena jest wskazywana po prywatnym uzgodnieniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.

WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Targówek

Najlepszym wyjściem bardzo ciężkiej sytuacji jest wybranie się do biura detektywistycznego Inveritas w Targówku, gdzie na osoby zainteresowane czekają profesjonalni i obeznani specjaliści. Inveritas jest prywatnym biurem detektywistycznym. który wykonuje listę usług jak: wywiad gospodarczy, ochrona osób VIP, czy zdobywanie wszelkiego rodzaju danych na temat firm i osób prywatnych. Wszystkie usługi detektywistyczne realizowane są sekretnie, szybko i z należytą starannością. Usługi detektywistyczne świadczę w Targówku oraz na obszarze całego kraju i jestem do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Targówek

Chcą Państwo zacząć współpracę z detektywem? Firma ma problemy? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby przeprowadzane usługi były efektywne, w związku z tym należy pamiętać o kilku bardzo ważnych sprawach. Wspólną pracę z prywatnym detektywem powinno się zachować w tajemnicy – im mniej ludzi wie o prowadzonym śledztwie, tym lepiej. Bardzo Istotne jest również, żeby stosować się do rekomendacji wręczonych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak realizować powierzone sprawę. Pod żadnym pozorem nie powinni Państwo działać osobiście, ponieważ zamiast pomóc może znacząco ograniczyć przeprowadzane czynności. Nasz zespół tworzymy wyłącznie z doświadczonych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze jedyne w swoim rodzaju biuro detektywistyczne. Obsługujemy dzielnicę Warszawy - Targówek, jednak nie mamy problemu z czynnościami na terenie pobliskich dzielnic.

Poszukują Państwo potwierdzenia na niewierność partnera?

Wykrycie zdrady to jedne z najczęstszych zadanie, jakie otrzymuje każdy detektyw. Targówek i wykonujący zlecenia tam detektywi nie są odstępstwem od tej reguły. W przypadku jeśli mają Państwo poczucie, że druga połowa zdradza, ale nie ma na to niepodważalnych dowodów – dobrym rozwiązaniem jest zlecić mi ich zgromadzenie. Lata praktyki oraz opanowane doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na przepełnione profesjonalizmu działania. Jestem w stanie tajnie i skutecznie znaleźć dowody zdrady nawet bardzo dobrze ukrywających się niewiernych połówek. Dlaczego warto przekazać to zadanie detektywowi niż próbować działać osobiście? Doświadczony detektyw zdobędzie dowody, które nie mogą zostać odtrącone przez sąd oraz nie zostaną podważone przez partnera, ponieważ prywatny detektyw jest upoważniony w sposób zgodny z prawem przetwarzać dane personalne bez wyrażenia zgody zainteresowanej osoby. Materiały, które pozyska detektyw, traktowane są również jako dowody neutralne, w przeciwieństwie do opinii przedstawionej przez partnera czy powołanych przez Państwa świadków.

Poszukują Państwo wsparcia prywatnych detektywów?

Zapraszam do wizyty agencji detektywistycznej i skorzystania z profesjonalnych usług prywatnego detektywa — prowadzimy działania na obszarze Targówka oraz sąsiadujących okolic. Jako doświadczony detektyw gwarantuję najwyższą jakość wykonywanej usługi oraz 100% profesjonalizm.

Ktoś z Państwa rodziny zaginął?

Sprawy związane z rodziną zobowiązują do szczególnej precyzji a detektyw nie powinien być wybrany bez podstawowej weryfikacji. Czynników zaginięcia jest wiele — może chodzić zarówno o porwanie, jak i przemyślaną ucieczkę przed bliskimi osobami czy też nieświadomość tego, że ma się rodzinę albo bliskich. Bez względu na to, czy zaginiona osoba chce zostać odszukana, czy nie, przy zastosowaniu dobranej procedury jako biuro detektywistyczne jesteśmy w stanie ją odnaleźć dyskretnie i efektywnie. Dlaczego poszukiwanie zaginionej osoby warto zlecić detektywowi? W przypadku zaginięcia osoby pełnoletniej i w pełni zdrowia policja rozpoczyna procesy poszukiwawcze dopiero po kilku dniach. Prywatny detektyw Targówek zaczyna działania zaraz po przyjęciu zlecenia — bez znaczenia, czy ktoś jest dorosły i jest w stanie o sobie decydować, czy też nie.


Usługi detektywistyczne Targówek
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.
  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


SŁUŻYMY POMOCĄ...


Inne dzielnice w Warszawie, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
5/5 - (33 głosów)