Detektyw Strzegom

Profesjonalne usługi detektywistyczne przeprowadzane na terenie całego kraju

Agencja detektywistyczna INVERITAS to gwarancja rzetelnego detektywa i zweryfikowanych agentów, których priorytetem jest działanie profesjonalnie podczas wykonywania zadań detektywistycznych. Wszystkie działania wykonuję dyskretnie, sprawnie, skutecznie i legalnie. Agencja detektywistyczna Inveritas przeprowadza powierzone zadania detektywistyczne zarówno dla osób prywatnych, jak i firm (np. weryfikacja kontrahentów, czy wywiad gospodarczy). Wszelkie działania dokonywane są zgodne z prawem oraz ustawą odnoszącą się do usług detektywistycznych. Znaczy to, że wszystkie zadania śledcze są wykonywane przez wykwalifikowane osoby będące w posiadaniu licencji prywatnego detektywa. Wskutek tego, wszystkie zgromadzone w trakcie śledztwa przedmioty mogą zostać wykorzystane na rozprawie sądowej, a detektyw osobiście może przekazywać informacje na rozprawie jako obiektywny świadek.

Każde wykonywane zadanie zobowiązuje do dyskrecji i właściwej staranności, w związku z tym, jeśli tylko zlecona usługa na to zezwala, wszelkie operacje jako prywatny detektyw wykonuję samodzielnie — bez pomocy osób zewnętrznych. Dzięki temu jestem jedyną osobą, która od samego początku do końca zlecenia zajmuje się Państwa przypadkiem i osobiście jestem dopuszczony w całą sytuację, dzięki temu zawieram kompletną wiedzę na problematykę realizowanego zlecenia. W ten sposób jako prywatny detektyw z Strzegomia zapewniam 100% dyskrecję oraz minimalizację ponoszonych przez Państwa kosztów. Często operacje wymuszają do współpracy kilku detektywów. W sytuacji, kiedy zlecenie jest bardzo złożona i domaga się dopełniających ludzi do wykonywanej pracy, jestem w stałym układzie ze zaufanymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi detektywami o kluczowych umiejętnościach. Wyselekcjonowani osobiście przeze mnie specjaliści są z zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik detektywa z Strzegomia

Wszystkie podane kwoty są cenami orientacyjnymi. W celu dokładniejszej wyceny usługi detektywistycznej niezbędna jest rozmowa z przedstawieniem problemu z wskazaniem konkretnych informacji, a dla części zleceń kwota jest wskazywana po prywatnym dopasowaniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.

WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Strzegom

Najlepszym rozwiązaniem bardzo zawikłanej sytuacji jest zgłoszenie się do biura detektywistycznego Inveritas w Strzegomiu, gdzie na osoby zainteresowane wyczekują profesjonalni i kompetentni specjaliści. Inveritas jest prywatną agencją detektywistyczną, która przeprowadza listę usług jak: wywiad gospodarczy, ochrona osób VIP, czy zdobywanie wszelkiego rodzaju informacji na temat firm i osób fizycznych. Wszystkie usługi detektywistyczne wykonywane są sekretnie, możliwie ekspresowo i z należytą sumiennością. Usługi detektywistyczne świadczę w Strzegomiu oraz na terenie całej Polski i jestem do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Serdecznie zapraszam do skorzystania z usługi Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Strzegom

Planują Państwo zacząć współpracę z prywatnym detektywem? Przedsiębiorstwo ma kłopoty? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby przeprowadzane działania były niezawodne, w związku z tym należy mieć na uwadze kilka bardzo ważnych kwestii. Wspólną pracę z prywatnym detektywem powinno się zachować w tajemnicy – obowiązuje prosta zasada im mniej ludzi jest świadom o prowadzonym śledztwie, tym lepiej dla sprawy. Istotne jest również, żeby przestrzegać się do poleceń przekazanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak przeprowadzać swoją pracę. Zabronione jest działanie na własną rękę, ponieważ zamiast pomóc jest w stanie znacznie utrudnić czynności. Składamy się wyłącznie z doświadczonych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto zdecydować się na nasze profesjonalne biuro detektywistyczne. Głównym miastem jest Strzegom, jednak nie mamy większego problemu z działaniami na terenie pobliskich miejscowości.

Poszukują Państwo dowodów na niewierność partnera?

Odkrycie zdrady partnera to bardzo częste zlecenie, jakie otrzymuje każdy detektyw. Strzegom i działający tam prywatni detektywi nie są wyjątkiem. W przypadku jeśli mają Państwo poczucie, że partner dopuszcza się niewierności, ale nie ma na to niepodważalnych dowodów – warto zlecić mi ich zgromadzenie. Wieloletnie praktyki oraz pozyskane doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na pełne profesjonalizmu w realizacji usługi. Jestem w stanie potajemnie i skutecznie znaleźć dowody zdrady nawet bardzo dobrze skrywających się niewiernych połówek. Dlaczego lepiej przekazać to zlecenie detektywowi niż działać na własną rękę? Detektyw z doświadczeniem pozyska dowody, które nie mogą zostać niezaakceptowane przez sąd oraz nie zostaną poddane wątpliwości przez partnera, ponieważ prywatny detektyw ma prawo w sposób zgodny z prawem przetwarzać dane personalne bez zgody zainteresowanej osoby. Przedmioty, które zgromadzi detektyw, traktowane są również jako dowody neutralne, w przeciwieństwie do zeznań przedstawionych przez partnera czy powołanych przez Państwa świadków.

Poszukują Państwo pomocy prywatnych detektywów?

Zachęcam do odwiedzenia naszej agencji detektywistycznej i skorzystania z profesjonalnych usług prywatnego detektywa — prowadzimy działania na obszarze Strzegomia oraz sąsiadujących okolic. Jako doświadczony detektyw gwarantuję najwyższą jakość wykonywanej usługi oraz pełen profesjonalizm.

Ktoś z Państwa bliskich zaginął?

Sprawy rodzinne wymagają nadzwyczajnej delikatności a detektyw nie może być wybrany bez podstawowej weryfikacji. Okoliczności przepadnięcia jest mnóstwo — może chodzić zarówno o uprowadzenie, jak i świadomą ucieczkę przed czy też niewiedza tego, że ma się krewnych albo bliskich. Bez względu na to, czy zaginiona osoba chce być ujawniona, czy nie, przy przeprowadzeniu dobranej strategii jako biuro detektywistyczne jesteśmy w stanie ją odszukać dyskretnie i efektywnie. Dlaczego odszukanie zaginionej osoby wskazane jest powierzyć detektywowi? W okoliczności zniknięcia osoby pełnoletniej i w pełni zdrowia policja wszczyna procesy poszukiwawcze dopiero po kilku dobach. Prywatny detektyw Strzegom zaczyna działać bezpośrednio po przyjęciu zlecenia — bez względu na to, czy ktoś jest dorosły i jest w stanie o sobie decydować, czy też nie.


Usługi detektywistyczne Strzegom
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.
  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


SŁUŻYMY POMOCĄ...


Inne miasta, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
Prowadzisz firmę i potrzebujesz pomocy?
  • Detektyw dla firm Gorzów Wielkopolski