Detektyw Sochaczew

Profesjonalne usługi detektywistyczne prowadzone na obszarze całego kraju

Agencja detektywistyczna INVERITAS to zapewnienie rzetelnego detektywa i sprawdzonych agentów, których priorytetem jest działanie profesjonalnie w trakcie wykonywania usług detektywistycznych. Wszystkie działania przeprowadzam z zachowaniem dyskrecji, dynamicznie, skutecznie i legalnie. Biuro detektywistyczne Inveritas przeprowadza usługi detektywistyczne zarówno dla osób prywatnych, jak i korporacji (np. weryfikacja biznesowych, czy wywiad gospodarczy). Wszystkie czynności dokonywane są zgodne z prawem oraz ustawą odnoszącą się do usług detektywistycznych. Oznacza to, że wszystkie czynności śledcze są wykonywane przez wykwalifikowane osoby będące w posiadaniu licencji prywatnego detektywa. Dzięki temu, wszelkie zgromadzone w trakcie śledztwa materiały mogą zostać wykorzystane na rozprawie sądowej, a sam detektyw może zeznawać na rozprawie jako obiektywny świadek.

Wszelkie prowadzone zlecenie zobowiązuje do zachowania dyskrecji i należytej staranności, w związku z tym, jeśli tylko zlecona usługa na to pozwala, wszelkie czynności jako prywatny detektyw wykonuję sam — bez wsparcia innych. Takie rozwiązanie zapewnia, że jestem jedyną osobą, która od samego początku do końca zajmuje się Państwa tematem i jako jedyny jestem wtajemniczony w zaistniałą sytuację, dzięki temu posiadam kompletną wiedzę na temat realizowanego zlecenia. W ten sposób jako prywatny detektyw z Sochaczewa zapewniam najwyższą dyskrecję oraz ograniczenie ponoszonych przez Państwa kosztów. Często akcje wymuszają do współpracy kilku wykwalifikowanych detektywów. W sytuacji, kiedy sprawa jest bardziej zagmatwana i wymaga nadprogramowych ludzi do pracy, jestem w ciągłym połączeniu ze niezawodnymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi detektywami o niezbędnych umiejętnościach. Wyselekcjonowani osobiście przeze mnie detektywi są z zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik detektywa z Sochaczewa

Wszystkie podane kwoty są cenami przybliżonymi. Dla precyzyjnej wyceny oferty detektywistycznej niezbędna jest rozmowa z przedstawieniem zapytania z wskazaniem konkretnych informacji, a dla niektórych zleceń cena jest wskazywana po prywatnym dopasowaniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.

WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Sochaczew

Pierwszorzędnym wyjściem bardzo ciężkiej sytuacji jest zgłoszenie się do biura detektywistycznego Inveritas w Sochaczewie, gdzie na osoby zainteresowane czekają zawodowi i kompetentni agenci. Inveritas jest prywatną agencją detektywistyczną, która przeprowadza listę usług takich jak: wywiad gospodarczy, ochrona prywatności, czy gromadzenie wszelkiego rodzaju informacji na temat firm i osób fizycznych. Wszystkie usługi detektywistyczne realizowane są sekretnie, szybko i z należytą sumiennością. Usługi detektywistyczne świadczę w Sochaczewie oraz na obszarze całej Polski i jestem do Państwa dyspozycji bez przerwy, 24 godziny na dobę. Życzliwie zapraszam do wybrania oferty Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Sochaczew

Planujecie Państwo zacząć kooperację z detektywem? Przedsiębiorstwo ma problemy? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby przeprowadzane działania były niezawodne, w związku z tym należy brać pod uwagę kilka bardzo istotnych kwestii. Współpracę z prywatnym detektywem warto zachować dla siebie – obowiązuje prosta zasada im mniej ludzi jest świadom o śledztwie, tym lepiej dla sprawy. Bardzo Ważne jest również, aby przestrzegać się do poleceń wręczonych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak egzekwować swoją pracę. Pod żadnym pozorem nie powinni Państwo przeprowadzać śledztwa na własną rękę, ponieważ zamiast pomóc jest w stanie znacznie ograniczyć czynności. Nasz zespół tworzymy jedynie z profesjonalnych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto zdecydować się na nasze jedyne w swoim rodzaju biuro detektywistyczne. Główne miasto to Sochaczew, jednak nie mamy większego problemu z czynnościami na obszarze pobliskich miejscowości.

Potrzebują Państwo potwierdzenia na niewierność partnerki?

Ujawnienie zdrady partnerki to bardzo częste zadanie, jakie realizuje każdy detektyw. Sochaczew i działający tam prywatni detektywi nie są odstępstwem od tej reguły. Jeśli mają Państwo poczucie, że druga połówka dopuszcza się niewierności, ale nie ma na to pewnych dowodów – wystarczy zlecić mi ich zgromadzenie. Lata praktyki oraz opanowane doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na zapewnienie profesjonalizmu działania. Jestem w stanie sekretnie i skutecznie zdobyć dowody zdrady nawet najlepiej skrywających się niewiernych połówek. Dlaczego warto powierzyć to zadanie detektywowi niż działać na własną rękę? Detektyw z doświadczeniem zdobędzie dowody, które nie mogą zostać odtrącone przez sąd oraz nie zostaną zignorowane przez współmałżonka, ponieważ prywatny detektyw może w sposób legalny przetwarzać dane personalne bez wyrażenia zgody zainteresowanej osoby. Materiały, które pozyska detektyw, traktowane są również jako dowody neutralne, w przeciwieństwie do opinii przedstawionej przez współmałżonka czy powołanych przez Państwa świadków.

Potrzebują Państwo pomocy prywatnych detektywów?

Zachęcam do wizyty agencji detektywistycznej i skorzystania z niezawodnych usług prywatnego detektywa — działamy na obszarze Sochaczewa oraz sąsiadujących okolic. Jako doświadczony detektyw gwarantuję najwyższą jakość przeprowadzanej usługi oraz 100% profesjonalizm.

Ktoś z Państwa rodziny zaginął?

Zlecenia związane z rodziną wymagają osobliwej delikatności a detektyw nie może być wybrany bez podstawowej weryfikacji. Źródeł zaginięcia jest wiele — może chodzić zarówno o porwanie, jak i świadomą ucieczkę przed bliskimi osobami czy też nieświadomość tego, że ma się rodzinę albo bliskich. Bez względu na to, czy poszukiwana osoba chce być odnaleziona, czy nie, przy użyciu dobranej strategii jako agencja detektywistyczna jesteśmy w stanie ją znaleźć dyskretnie i efektywnie. Dlaczego poszukiwanie zaginionej osoby warto powierzyć detektywowi? W okoliczności zaginięcia osoby pełnoletniej i zdrowej policja rozpoczyna procesy poszukiwawcze nie wcześniej niż po kilku dobach. Prywatny detektyw Sochaczew zaczyna działać zaraz po otrzymaniu zlecenia — bez znaczenia, czy ktoś jest pełnoletni i może osobiście o sobie decydować, czy nie.


Usługi detektywistyczne Sochaczew
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.
  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


SŁUŻYMY POMOCĄ...


Inne miasta, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
Prowadzisz firmę i potrzebujesz pomocy?
  • Detektyw dla firm Tomaszów Mazowiecki