Detektyw Sielpia Wielka

Profesjonalne usługi detektywistyczne prowadzone na terenie całego kraju

Agencja detektywistyczna INVERITAS to zapewnienie doświadczonego detektywa i zaufanych specjalistów, których priorytetem jest działanie profesjonalnie w trakcie wykonywania zleconych zadań detektywistycznych. Każde działania przeprowadzam z zachowaniem dyskrecji, sprawnie, skutecznie i zgodnie z przepisami. Biuro detektywistyczne Inveritas wykonuje powierzone zadania detektywistyczne zarówno dla osób prywatnych, jak i firm (np. weryfikacja pracowników, czy wywiad gospodarczy). Każde czynności dokonywane są zgodne z przepisami oraz ustawą odnoszącą się do usług detektywistycznych. Oznacza to, że wszystkie czynności śledcze są przeprowadzane przez doświadczone osoby będące w posiadaniu licencji prywatnego detektywa. Na skutek czego, wszelkie skolekcjonowane podczas śledztwa przedmioty można wykorzystać w sądzie, a detektyw osobiście ma prawo zeznawać w sądzie jako bezstronny świadek.

Wszelkie przeprowadzane zadanie wymaga zachowania dyskrecji i właściwej staranności, w związku z tym, jeśli tylko zlecenie na to pozwala, wszystkie operacje jako prywatny detektyw wykonuję samodzielnie — bez ingerencji osób zewnętrznych. Dzięki temu jestem jedyną osobą, która od samego początku do końca zlecenia zajmuje się Państwa tematem i osobiście jestem wprawiony w zaistniałą sytuację, dzięki czemu mam kompletną znajomość na temat wykonywanego zlecenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu jako prywatny detektyw z Sielpi Wielkiej zapewniam wszelką dyskrecję oraz minimalizację ponoszonych przez Państwa kosztów. Zdarza się, że akcje wymuszają do współpracy kilku detektywów. W sytuacji, kiedy sprawa jest bardzo powikłana i wymaga nadprogramowych ludzi do wykonywanej pracy, jestem w ciągłym połączeniu ze niezawodnymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi specjalistami o najważniejszych umiejętnościach. Wybrani osobiście przeze mnie specjaliści są z zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik prywatnego detektywa z Sielpi Wielkiej

Każde z podanych kwot są cenami orientacyjnymi. Dla precyzyjnej wyceny oferty detektywistycznej niezbędna jest rozmowa z przedstawieniem zapytania z określeniem kluczowych informacji, a dla części zleceń cena jest określana po prywatnym uzgodnieniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.

WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Sielpia Wielka

Najlepszym wyjściem zawikłanej sytuacji jest wybranie się do biura detektywistycznego Inveritas w Sielpi Wielkiej, gdzie na osoby zainteresowane wyczekują profesjonalni i obeznani agenci. Inveritas jest prywatnym biurem detektywistycznym. który oferuje szereg usług jak: wywiad gospodarczy, ochrona prywatności, czy zdobywanie wszelkiego rodzaju informacji na temat przedsiębiorstw i osób fizycznych. Każda z usług detektywistycznych przeprowadzana jest sekretnie, bardzo szybko i z należytą sumiennością. Usługi detektywistyczne świadczę w Sielpi Wielkiej oraz na terenie całego kraju i jestem do Państwa dyspozycji cały tydzień, 24 godziny na dobę. Życzliwie zapraszam do skorzystania z oferty Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Sielpia Wielka

Planujecie Państwo zacząć kooperację z prywatnym detektywem? Firma ma problemy? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby przeprowadzane działania były niezawodne, w związku z tym należy mieć na uwadze kilka bardzo istotnych kwestii. Wspólną pracę z prywatnym detektywem powinno się zachować dla siebie – im mniej osób jest świadom o prowadzonym śledztwie, tym lepiej. Ważne jest również, żeby przestrzegać się do zaleceń wydawanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak przeprowadzać swoją pracę. Zabronione jest działanie osobiście, ponieważ chęć ułatwienia może znacznie przeszkodzić przeprowadzane czynności. Składamy się jedynie z profesjonalnych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze rzetelne biuro detektywistyczne. Głównym miastem jest Sielpia Wielka, jednak nie mamy większego problemu z działaniami na obszarze najbliższych miejscowości.

Poszukują Państwo potwierdzenia na zdradę partnerki?

Odkrycie zdrady partnera to bardzo częste zadanie, jakie otrzymuje każdy detektyw. Sielpia Wielka i działający tam detektywi nie są odstępstwem od tej reguły. W przypadku jeśli mają Państwo poczucie, że druga połowa dopuszcza się zdrady, ale nie ma na to niepodważalnych dowodów – warto zlecić mi ich znalezienie. Wiele lat praktyki oraz pozyskane doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na przepełnione profesjonalizmu w realizacji zadania. Jestem w stanie potajemnie i efektywnie odnaleźć dowody zdrady nawet odpowiednio ukrywających się niewiernych połówek. Dlaczego lepiej przydzielić to zlecenie detektywowi niż próbować działać na własną rękę? Detektyw z doświadczeniem pozyska dowody, które nie zostaną odrzucone przez sąd oraz nie zostaną podważone przez współmałżonka, ponieważ prywatny detektyw może w sposób zgodny z prawem przetwarzać dane osobowe bez wyrażenia zgody zainteresowanej osoby. Przedmioty, które pozyska detektyw, traktowane są również jako dowody neutralne, w przeciwieństwie do zeznań przedstawionych przez współmałżonka czy ustalonych przez Państwa świadków.

Poszukują Państwo pomocy prywatnych detektywów?

Zachęcam do odwiedzenia naszej agencji detektywistycznej i skorzystania z niezawodnych usług prywatnego detektywa — działamy na terenie Sielpi Wielkiej oraz okolic. Jako doświadczony detektyw zapewniam możliwie najwyższą jakość wykonywanej usługi oraz 100% profesjonalizm.

Ktoś z Państwa bliskich zaginął?

Sprawy związane z rodziną zobowiązują do osobliwej odpowiedzialności a detektyw nie powinien być wybrany z przypadku. Czynników zaginięcia jest bardzo dużo — może chodzić zarówno o uprowadzenie, jak i przemyślaną ucieczkę przed bliskimi osobami czy też nieświadomość tego, że ma się krewnych albo bliskich. Bez względu na to, czy zagubiona osoba chce zostać odnaleziona, czy też nie, przy użyciu prawidłowej procedury jako agencja detektywistyczna jesteśmy w stanie ją znaleźć sekretnie i efektywnie. Dlaczego poszukiwanie zaginionej osoby powinniśmy zlecić detektywowi? W okoliczności zaginięcia osoby dorosłej i w pełni zdrowia policja zaczyna procesy poszukiwawcze nie wcześniej niż po kilku dobach. Prywatny detektyw Sielpia Wielka rozpoczyna poszukiwać bezpośrednio po otrzymaniu zlecenia — bez znaczenia, czy ktoś jest pełnoletni i może osobiście o sobie decydować, czy też nie.


Usługi detektywistyczne Sielpia Wielka
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.
  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


SŁUŻYMY POMOCĄ...


Inne miasta, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
Prowadzisz firmę i potrzebujesz pomocy?
  • Detektyw dla firm Pabianice
  • Rate this page