Detektyw Rembertów

Profesjonalne usługi detektywistyczne prowadzone na obszarze Warszawy.

Agencja detektywistyczna INVERITAS to gwarancja doświadczonego detektywa i sprawdzonych specjalistów, których priorytetem jest pełen profesjonalizm podczas wykonywania zadań detektywistycznych. Wszystkie działania przeprowadzam z zachowaniem dyskrecji, dynamicznie, skutecznie i zgodnie z przepisami. Biuro detektywistyczne Inveritas świadczy powierzone zadania detektywistyczne zarówno dla osób prywatnych, jak i firm (np. weryfikacja wspólników, czy wywiad gospodarczy). Wszystkie działania przeprowadzane są zgodne z prawem oraz ustawą odnoszącą się do zleceń detektywistycznych. Oznacza to, że wszystkie czynności śledcze są przeprowadzane przez doświadczone osoby posiadające licencję prywatnego detektywa. Wskutek tego, wszelkie zebrane podczas śledztwa przedmioty można wykorzystać na rozprawie sądowej, a sam detektyw ma prawo zeznawać w sądzie jako neutralny świadek.

Każde przeprowadzane zadanie wymaga zachowania dyskrecji i adekwatnej sumienności, w związku z tym, jeśli tylko zadanie na to pozwala, wszelkie operacje jako prywatny detektyw Warszawa wykonuję osobiście — bez wsparcia osób zewnętrznych. Dzięki temu jestem jedyną osobą, która od samego początku do końca zlecenia zajmuje się Państwa sprawą i osobiście jestem wprawiony w zaistniałą sytuację, dzięki temu zawieram całkowitą znajomość na temat wykonywanego zlecenia. W ten sposób jako prywatny detektyw z Rembertowa zapewniam 100% dyskrecję oraz ograniczenie ponoszonych przez Państwa kosztów. Bywa, że operacje wymuszają do współpracy kilku wykwalifikowanych specjalistów. W sytuacji, kiedy zlecenie jest bardziej złożona i domaga się dodatkowych ludzi do wykonywanej pracy, jestem w nieustannym połączeniu ze fachowymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi detektywami o niezbędnych umiejętnościach. Wybrani osobiście przeze mnie detektywi są z bogatym zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik prywatnego detektywa z Rembertowa

Wszystkie podane kwoty są cenami orientacyjnymi. Dla dokładniejszej wyceny usługi detektywistycznej konieczna jest rozmowa z przedstawieniem zapytania z wyróżnieniem kluczowych danych, a dla części zleceń cena jest określana po osobistym dopasowaniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.

WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Rembertów

Pierwszorzędnym rozwiązaniem trudnej sytuacji jest wybranie się do biura detektywistycznego Inveritas w Rembertowie, gdzie na osoby zainteresowane wyczekują zawodowi i kompetentni specjaliści. Inveritas jest prywatną agencją detektywistyczną, która oferuje szereg usług jak: wywiad gospodarczy, ochrona osób VIP, czy gromadzenie wszelkiego rodzaju danych na temat przedsiębiorstw i osób fizycznych. Wszelkie usługi detektywistyczne przeprowadzane są sekretnie, możliwie ekspresowo i z należytą sumiennością. Usługi detektywistyczne świadczę w Rembertowie oraz na terenie całego kraju i jestem do Państwa dyspozycji bez przerwy, 24 godziny dziennie. Życzliwie zapraszam do wybrania oferty Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Rembertów

Planują Państwo zacząć kooperację z prywatnym detektywem? Firma ma kłopoty? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby realizowane usługi były skuteczne, w związku z tym należy pamiętać o kilku bardzo ważnych kwestiach. Wspólną pracę z prywatnym detektywem powinno się zachować w tajemnicy – im mniej osób jest świadom o śledztwie, tym lepiej. Ważne jest również, aby przestrzegać się do rekomendacji wręczonych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak egzekwować powierzone sprawę. Pod żadnym pozorem nie powinni Państwo działać na własną rękę, ponieważ zamiast pomóc potrafi znacząco powikłać czynności. Składamy się jedynie z licencjonowanych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto zdecydować się na nasze profesjonalne biuro detektywistyczne. Obsługujemy dzielnicę Warszawy - Rembertów, jednak nie mamy problemu z czynnościami na obszarze sąsiadujących dzielnic.

Potrzebują Państwo dowodów na zdradę partnera?

Wyjawienie zdrady to jedne z najczęstszych zlecenie, jakie realizuje każdy detektyw. Rembertów i wykonujący zlecenia tam detektywi nie są odstępstwem od tej reguły. Jeśli mają Państwo wyczucie, że partnerka zdradza, ale nie ma na to twardych dowodów – dobrym rozwiązaniem jest powierzyć mi ich znalezienie. Lata praktyki oraz opanowane doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na pełne profesjonalizmu działania. Jestem w stanie tajnie i skutecznie znaleźć dowody zdrady nawet najlepiej kryjących się niewiernych partnerek. Dlaczego lepiej przekazać to zadanie detektywowi niż działać osobiście? Detektyw z doświadczeniem zdobędzie dowody, które nie mogą zostać oddalone przez sąd oraz nie zostaną zignorowane przez partnerkę, ponieważ prywatny detektyw jest upoważniony w sposób legalny przetwarzać dane personalne bez zgody zainteresowanej osoby. Materiały, które pozyska detektyw, traktowane są również jako dowody obiektywne, w przeciwieństwie do opinii przedstawionej przez współmałżonka czy ustalonych przez Państwa świadków.

Poszukują Państwo pomocy prywatnych detektywów?

Zachęcam do wizyty naszej agencji detektywistycznej i skorzystania z profesjonalnych usług prywatnego detektywa — działamy na obszarze Rembertowa oraz sąsiadujących okolic. Jako doświadczony detektyw zapewniam najwyższą jakość przeprowadzanej usługi oraz 100% profesjonalizm.

Ktoś z Państwa rodziny zaginął?

Tematy rodzinne wymagają szczególnej odpowiedzialności a detektyw nie powinien być wybrany bez wstępnej weryfikacji. Źródeł zaginięcia jest mnóstwo — może chodzić zarówno o porwanie, jak i przemyślaną ucieczkę przed bliskimi osobami czy też niewiedza tego, że ma się krewnych albo bliskich. Bez względu na to, czy poszukiwana osoba chce zostać odszukana, czy nie, przy użyciu prawidłowej procedury jako agencja detektywistyczna jesteśmy w stanie ją znaleźć dyskretnie i efektywnie. Dlaczego poszukiwanie zaginionej osoby powinniśmy zlecić detektywowi? W sytuacji zniknięcia osoby dorosłej i zdrowej policja rozpoczyna działania poszukiwawcze dopiero po kilku dobach. Prywatny detektyw Rembertów rozpoczyna działać zaraz po przyjęciu zlecenia — bez względu na to, czy ktoś jest dorosły i może sam o sobie decydować, czy nie.


Usługi detektywistyczne Rembertów
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.
  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


SŁUŻYMY POMOCĄ...


Inne dzielnice w Warszawie, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
5/5 - (52 głosów)