Detektyw Rawicz

Profesjonalne usługi detektywistyczne przeprowadzane na terenie Polski

Agencja detektywistyczna INVERITAS to pewność doświadczonego detektywa i sprawdzonych specjalistów, których priorytetem jest działanie profesjonalnie w trakcie wykonywania zleconych zadań detektywistycznych. Wszelkie działania wykonuję dyskretnie, dynamicznie, skutecznie i w świetle prawa. Agencja detektywistyczna Inveritas realizuje usługi detektywistyczne zarówno dla osób prywatnych, jak i działalności (np. weryfikacja wspólników, czy wywiad gospodarczy). Każde czynności dokonywane są zgodne z prawem oraz ustawą odnoszącą się do usług detektywistycznych. Oznacza to, że wszelkie zadania śledcze są wykonywane przez wykwalifikowane osoby posiadające licencję prywatnego detektywa. Dzięki temu, wszelkie zebrane podczas dochodzenia materiały można wykorzystać w sądzie, a detektyw osobiście może przekazywać informacje w sądzie jako autentyczny świadek.

Wszelkie wykonywane zlecenie wymaga dyskrecji i właściwej sumienności, w związku z tym, jeśli tylko zadanie na to zezwala, wszystkie czynności jako prywatny detektyw wykonuję samodzielnie — bez ingerencji innych. Takie rozwiązanie gwarantuje, że jestem jedyną osobą, która od początku do końca zajmuje się Państwa problemem i jako jedyny jestem dopuszczony w całą sytuację, dzięki temu zawieram kompletną znajomość na temat realizowanego zlecenia. W ten sposób jako prywatny detektyw z Rawicza zapewniam 100% dyskrecję oraz minimalizację ponoszonych przez Państwa kosztów. Często operacje wymagają ścisłej kooperacji kilku detektywów. W sytuacji, kiedy zlecenie jest bardziej skomplikowana i wymaga dodatkowych rąk do pracy, jestem w ciągłym połączeniu ze niezawodnymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi detektywami o niezbędnych umiejętnościach. Wybrani osobiście przeze mnie detektywi są z bogatym zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik detektywa z Rawicza

Wszystkie podane kwoty są cenami orientacyjnymi. Dla precyzyjnej wyceny usługi detektywistycznej obowiązkowa jest rozmowa z przedstawieniem zapytania z określeniem konkretnych danych, a dla niektórych zadań kwota jest wskazywana po prywatnym dopasowaniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.

WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Rawicz

Najlepszym rozwiązaniem ciężkiej sytuacji jest wybranie się do biura detektywistycznego Inveritas w Rawiczu, gdzie na klientów wyczekują rzetelni i doświadczeni agenci. Inveritas jest prywatnym biurem detektywistycznym. który oferuje listę usług takich jak: wywiad gospodarczy, ochrona osób VIP, czy zdobywanie wszelkiego rodzaju danych na temat firm i osób fizycznych. Wszystkie usługi detektywistyczne wykonywane są sekretnie, bardzo szybko i z należytą sumiennością. Usługi detektywistyczne świadczę w Rawiczu oraz na terenie całego kraju i jestem do Państwa dyspozycji bez przerwy, 24 godziny dziennie. Serdecznie zapraszam do wybrania usługi Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Rawicz

Chcą Państwo zacząć kooperację z prywatnym detektywem? Firma ma kłopoty? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby realizowane działania były niezawodne, w związku z tym należy pamiętać o kilku bardzo istotnych kwestiach. Współpracę z prywatnym detektywem warto zachować w tajemnicy – im mniej osób wie o prowadzonym śledztwie, tym lepiej. Bardzo Ważne jest również, aby stosować się do poleceń wręczonych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak egzekwować powierzone zadanie. Pod żadnym pozorem nie powinni Państwo przeprowadzać śledztwa na własną rękę, ponieważ chęć pomocy potrafi znacznie powikłać przeprowadzane czynności. Składamy się jedynie z profesjonalnych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze rzetelne biuro detektywistyczne. Głównym miastem jest Rawicz, jednak nie mamy problemu z czynnościami na obszarze najbliższych miejscowości.

Poszukują Państwo potwierdzenia na zdradę partnera?

Wyjawienie zdrady partnera to bardzo częste zlecenie, jakie otrzymuje każdy detektyw. Rawicz i wykonujący zlecenia tam prywatni detektywi nie są wyjątkiem. W przypadku jeśli mają Państwo poczucie, że druga połówka zdradza, ale nie ma na to pewnych dowodów – warto zlecić mi ich zgromadzenie. Lata praktyki oraz opanowane doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na zapewnienie profesjonalizmu działania. Jestem w stanie potajemnie i efektywnie zdobyć dowody niewierności nawet odpowiednio kryjących się niewiernych połówek. Dlaczego lepiej przydzielić to zadanie detektywowi niż próbować działać na własną rękę? Detektyw z doświadczeniem pozyska dowody, które nie zostaną niezaakceptowane przez sąd oraz nie zostaną podważone przez współmałżonka, ponieważ prywatny detektyw może w sposób legalny przetwarzać dane personalne bez wyrażenia zgody zainteresowanej osoby. Przedmioty, które zgromadzi detektyw, traktowane są również jako dowody obiektywne, w przeciwieństwie do zeznań przedstawionych przez partnerkę czy ustalonych przez Państwa świadków.

Poszukują Państwo pomocy prywatnych detektywów?

Zachęcam do wizyty agencji detektywistycznej i skorzystania z niezawodnych usług prywatnego detektywa — działamy na przestrzeni Rawicza oraz sąsiadujących okolic. Jako doświadczony detektyw gwarantuję najwyższą jakość wykonywanej usługi oraz 100% profesjonalizm.

Ktoś z Państwa rodziny zaginął?

Sprawy związane z rodziną wymagają szczególnej odpowiedzialności a detektyw nie może być wybrany z przypadku. Okoliczności zaginięcia jest wiele — może chodzić zarówno o uprowadzenie, jak i świadomą ucieczkę przed czy też niewiedza tego, że ma się rodzinę albo bliskich. Bez względu na to, czy zaginiona osoba chce być ujawniona, czy też nie, przy zastosowaniu prawidłowej strategii jako biuro detektywistyczne jesteśmy w stanie ją odszukać potajemnie i skutecznie. Dlaczego poszukiwanie zaginionej osoby wskazane jest powierzyć detektywowi? W okoliczności zaginięcia osoby dorosłej i w pełni zdrowia organy ścigania rozpoczynają działania poszukiwawcze nie wcześniej niż po kilku dobach. Prywatny detektyw Rawicz zaczyna poszukiwać bezpośrednio po przyjęciu zlecenia — bez względu na to, czy ktoś jest dorosły i może sam o sobie decydować, czy nie.


Usługi detektywistyczne Rawicz
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.
  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


SŁUŻYMY POMOCĄ...


Inne miasta, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
Prowadzisz firmę i potrzebujesz pomocy?
  • Detektyw dla firm Tarnobrzeg