Detektyw Praga Południe

Profesjonalne usługi detektywistyczne prowadzone na terenie Warszawy.

Agencja detektywistyczna INVERITAS to pewność rzetelnego detektywa i sprawdzonych agentów, których domeną jest pełen profesjonalizm w trakcie wykonywania zleceń detektywistycznych. Wszystkie działania przeprowadzam dyskretnie, sprawnie, efektywnie i w świetle prawa. Biuro detektywistyczne Inveritas wykonuje usługi detektywistyczne zarówno dla osób fizycznych, jak i korporacji (np. weryfikacja wspólników, czy wywiad gospodarczy). Wszelkie czynności przeprowadzane są zgodne z prawem oraz ustawą odnoszącą się do usług detektywistycznych. Znaczy to, że wszystkie zlecenia śledcze są wykonywane przez wykwalifikowane osoby będące w posiadaniu licencji prywatnego detektywa. Wskutek tego, wszystkie skolekcjonowane w trakcie śledztwa przedmioty mogą zostać wykorzystane w sądzie, a detektyw osobiście ma prawo zeznawać na rozprawie jako bezstronny świadek.

Wszelkie wykonywane zlecenie wymaga dyskrecji i adekwatnej sumienności, w związku z tym, jeśli tylko zlecenie na to pozwala, wszystkie czynności jako prywatny detektyw Warszawa wykonuję sam — bez pomocy innych. Takie rozwiązanie gwarantuje, że jestem jedyną osobą, która od początku do końca zajmuje się Państwa tematem i jako jedyny jestem wtajemniczony w całą sytuację, dzięki temu posiadam całkowitą orientację na temat realizowanego zadania. W ten sposób jako prywatny detektyw z Pragi Południe zapewniam najwyższą dyskrecję oraz zmniejszenie ponoszonych przez Państwa kosztów. Bywa, że zlecenia wymagają ścisłej kooperacji kilku wykwalifikowanych detektywów. W sytuacji, kiedy zlecenie jest bardzo złożona i domaga się dodatkowych ludzi do wykonywanej pracy, jestem w stałym kontakcie ze sprawdzonymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi specjalistami o niezbędnych umiejętnościach. Wybrani osobiście przeze mnie specjaliści są z wieloletnim zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik prywatnego detektywa z Pragi Południe

Każde z podanych kwot są cenami orientacyjnymi. W celu precyzyjniejszej wyceny oferty detektywistycznej konieczna jest rozmowa z przedstawieniem zapytania z wyróżnieniem konkretnych danych, a dla niektórych usług cena jest określana po indywidualnym uzgodnieniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.

WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Praga Południe

Pierwszorzędnym wyjściem ciężkiej sytuacji jest wybranie się do biura detektywistycznego Inveritas w Pradze Południe, gdzie na klientów czekają zawodowi i kompetentni agenci. Inveritas jest prywatną agencją detektywistyczną, która wykonuje listę usług takich jak: wywiad gospodarczy, ochrona danych, czy zdobywanie wszelkiego rodzaju danych na temat firm i osób fizycznych. Wszelkie usługi detektywistyczne wykonywane są potajemnie, szybko i z należytą sumiennością. Usługi detektywistyczne świadczę w Pradze Południe oraz na terenie całej Polski i jestem do Państwa dyspozycji cały tydzień, 24 godziny dziennie. Życzliwie zapraszam do wybrania usługi Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Praga Południe

Chcą Państwo zacząć kooperację z detektywem? Firma ma problemy? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby realizowane zadania były niezawodne, w związku z tym należy pamiętać o kilku bardzo kluczowych kwestiach. Współpracę z prywatnym detektywem powinni Państwo zachować w tajemnicy – im mniej ludzi jest świadom o prowadzonym śledztwie, tym lepiej dla sprawy. Istotne jest również, żeby stosować się do poleceń wręczonych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak wykonywać swoją pracę. Zabronione jest działanie osobiście, ponieważ chęć pomocy potrafi znacząco przeszkodzić czynności. Nasz zespół tworzymy jedynie z profesjonalnych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto zdecydować się na nasze profesjonalne biuro detektywistyczne. Obsługujemy dzielnicę Warszawy - Praga Południe, jednak nie mamy większego problemu z czynnościami na obszarze sąsiadujących dzielnic.

Potrzebują Państwo dowodów na zdradę partnerki?

Ujawnienie zdrady partnera to bardzo częste zadanie, jakie otrzymuje każdy detektyw. Praga Południe i działający tam detektywi nie są wyjątkiem. Jeśli mają Państwo wrażenie, że druga połowa zdradza, ale nie ma na to niezbitych dowodów – warto zlecić mi ich znalezienie. Wieloletnie praktyki oraz zdobyte doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na zapewnienie profesjonalizmu w realizacji usługi. Jestem w stanie poufnie i efektywnie odnaleźć dowody niewierności nawet bardzo dobrze skrywających się niewiernych połówek. Dlaczego warto powierzyć to zadanie detektywowi niż próbować działać osobiście? Doświadczony detektyw pozyska dowody, które nie zostaną niezaakceptowane przez sąd oraz nie zostaną poddane wątpliwości przez partnerkę, ponieważ prywatny detektyw może w sposób legalny przetwarzać dane personalne bez zgody zainteresowanej osoby. Przedmioty, które zgromadzi detektyw, traktowane są również jako dowody neutralne, w przeciwieństwie do zeznań przedstawionych przez współmałżonka czy ustalonych przez Państwa świadków.

Potrzebują Państwo pomocy prywatnych detektywów?

Zapraszam do wizyty agencji detektywistycznej i skorzystania z pewnych usług prywatnego detektywa — prowadzimy działania na przestrzeni Pragi Południe oraz okolic. Jako doświadczony detektyw gwarantuję maksymalną jakość przeprowadzanej usługi oraz 100% profesjonalizm.

Bliska osoba z Państwa rodziny zaginęła?

Zlecenia rodzinne wymagają szczególnej odpowiedzialności a detektyw nie może być wybrany bez wstępnej weryfikacji. Powodów zaginięcia jest bardzo dużo — może chodzić zarówno o przetrzymywanie, jak i celową ucieczkę przed czy też niewiedza tego, że ma się rodzinę albo bliskich. Bez względu na to, czy poszukiwana osoba chce być odnaleziona, czy nie, przy zastosowaniu prawidłowej procedury jako biuro detektywistyczne jesteśmy w stanie ją odszukać sekretnie i skutecznie. Dlaczego poszukiwanie zaginionej osoby powinniśmy powierzyć detektywowi? W przypadku zaginięcia osoby dorosłej i w pełni zdrowia policja zaczyna procesy poszukiwawcze nie wcześniej niż po kilku dobach. Prywatny detektyw Praga Południe zaczyna działania zaraz po otrzymaniu zlecenia — bez względu na to, czy ktoś jest dorosły i jest w stanie o sobie decydować, czy nie.


Usługi detektywistyczne Praga Południe
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.
  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


SŁUŻYMY POMOCĄ...


Inne dzielnice w Warszawie, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
5/5 - (38 głosów)