Detektyw Praga Północ

Profesjonalne usługi detektywistyczne prowadzone na terenie Warszawy.

Agencja detektywistyczna INVERITAS to zapewnienie doświadczonego detektywa i zweryfikowanych agentów, których domeną jest działanie profesjonalnie podczas wykonywania usług detektywistycznych. Każde działania wykonuję dyskretnie, szybko, efektywnie i zgodnie z przepisami. Biuro detektywistyczne Inveritas przeprowadza powierzone zadania detektywistyczne zarówno dla osób prywatnych, jak i korporacji (np. weryfikacja wspólników, czy wywiad gospodarczy). Wszystkie działania dokonywane są zgodne z przepisami oraz ustawą dotyczącą usług detektywistycznych. Znaczy to, że wszystkie zadania śledcze są przeprowadzane przez wykwalifikowane osoby będące w posiadaniu licencji prywatnego detektywa. Wskutek tego, wszelkie zebrane podczas dochodzenia materiały można wykorzystać w sądzie, a sam detektyw może zeznawać na rozprawie jako obiektywny świadek.

Wszelkie przeprowadzane śledztwo zobowiązuje do zachowania dyskrecji i nienagannej staranności, w związku z tym, jeśli tylko zadanie na to zezwala, wszelkie operacje jako prywatny detektyw Warszawa wykonuję samodzielnie — bez ingerencji innych. Dzięki czemu jestem jedyną osobą, która od samego początku do końca zlecenia zajmuje się Państwa problemem i osobiście jestem zaznajomiony w zaistniałą sytuację, dzięki czemu posiadam kompletną wiedzę na temat wykonywanego zlecenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu jako prywatny detektyw z Pragi Północ zapewniam najwyższą dyskrecję oraz minimalizację ponoszonych przez Państwa kosztów. Bardzo często zlecenia wymuszają do współpracy kilku wykwalifikowanych specjalistów. W sytuacji, kiedy zlecenie jest bardziej złożona i wymaga dodatkowych ludzi do wykonywanej pracy, jestem w ciągłym kontakcie ze fachowymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi specjalistami o najważniejszych umiejętnościach. Wybrani osobiście przeze mnie specjaliści są z bogatym zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik prywatnego detektywa z Pragi Północ

Każde z podanych kwot są cenami orientacyjnymi. Dla precyzyjnej wyceny usługi detektywistycznej konieczna jest rozmowa z przedstawieniem zapytania z wskazaniem konkretnych informacji, a dla niektórych zadań cena jest określana po indywidualnym dopasowaniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.

WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Praga Północ

Najlepszym wyjściem bardzo trudnej sytuacji jest wybranie się do biura detektywistycznego Inveritas w Pradze Północ, gdzie na osoby zainteresowane wyczekują profesjonalni i kompetentni agenci. Inveritas jest prywatną agencją detektywistyczną, która wykonuje listę usług jak: wywiad gospodarczy, ochrona danych, czy gromadzenie wszelkiego rodzaju informacji na temat przedsiębiorstw i osób prywatnych. Wszelkie usługi detektywistyczne przeprowadzane są potajemnie, możliwie ekspresowo i z należytą dokładnością. Usługi detektywistyczne świadczę w Pradze Północ oraz na obszarze całej Polski i jestem do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Serdecznie zapraszam do skorzystania z usługi Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Praga Północ

Chcą Państwo rozpocząć kooperację z prywatnym detektywem? Firma ma problemy? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby realizowane działania były niezawodne, w związku z tym należy mieć na uwadze kilka bardzo istotnych spraw. Współpracę z prywatnym detektywem powinno się zachować w tajemnicy – obowiązuje prosta zasada im mniej ludzi wie o śledztwie, tym lepiej. Istotne jest również, żeby stosować się do zaleceń wręczonych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak egzekwować swoją pracę. Zabronione jest działanie na własną rękę, ponieważ chęć ułatwienia może znacznie przeszkodzić przeprowadzane czynności. Nasz zespół tworzymy jedynie z profesjonalnych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze profesjonalne biuro detektywistyczne. Obsługujemy dzielnicę Warszawy - Praga Północ, jednak nie mamy problemu z działaniami na obszarze pobliskich dzielnic.

Potrzebują Państwo potwierdzenia na niewierność partnerki?

Zdemaskowanie zdrady partnera to jedne z najczęstszych zlecenie, jakie realizuje każdy detektyw. Praga Północ i działający tam prywatni detektywi nie są wyjątkiem. W przypadku jeśli mają Państwo wrażenie, że druga połowa dopuszcza się zdrady, ale nie ma na to pewnych dowodów – dobrym rozwiązaniem jest zlecić mi ich znalezienie. Lata praktyki oraz zdobyte doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na pełne profesjonalizmu działania. Jestem w stanie potajemnie i efektywnie odnaleźć dowody zdrady nawet bardzo dobrze skrywających się niewiernych partnerek. Dlaczego warto przekazać to zlecenie detektywowi niż działać na własną rękę? Doświadczony detektyw pozyska dowody, które nie mogą zostać oddalone przez sąd oraz nie zostaną zignorowane przez partnerkę, ponieważ prywatny detektyw ma prawo w sposób legalny przetwarzać dane personalne bez zgody zainteresowanej osoby. Materiały, które zdobędzie detektyw, traktowane są również jako dowody neutralne, w przeciwieństwie do opinii przedstawionej przez współmałżonka czy powołanych przez Państwa świadków.

Potrzebują Państwo pomocy prywatnych detektywów?

Zapraszam do wizyty naszej agencji detektywistycznej i skorzystania z rzetelnych usług prywatnego detektywa — działamy na regionie Pragi Północ oraz okolic. Jako doświadczony detektyw gwarantuję najwyższą jakość przeprowadzanej usługi oraz pełen profesjonalizm.

Bliska osoba z Państwa rodziny zaginęła?

Zlecenia związane z rodziną zobowiązują do wyjątkowej odpowiedzialności a detektyw nie może być wybrany z przypadku. Źródeł zaginięcia jest wiele — może chodzić zarówno o przetrzymywanie, jak i przemyślaną ucieczkę przed bliskimi osobami czy też nieświadomość tego, że ma się rodzinę albo bliskich. Bez względu na to, czy zagubiona osoba chce zostać odnaleziona, czy nie, przy przeprowadzeniu prawidłowej procedury jako agencja detektywistyczna jesteśmy w stanie ją odszukać potajemnie i efektywnie. Dlaczego poszukiwanie zaginionej osoby warto powierzyć detektywowi? W okoliczności zaginięcia osoby pełnoletniej i w pełni zdrowia policja zaczyna procesy poszukiwawcze nie wcześniej niż po kilku dobach. Prywatny detektyw Praga Północ rozpoczyna działać zaraz po przyjęciu zlecenia — bez względu na to, czy ktoś jest dorosły i jest w stanie o sobie decydować, czy nie.


Usługi detektywistyczne Praga Północ
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.
  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


SŁUŻYMY POMOCĄ...


Inne dzielnice w Warszawie, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
5/5 - (46 głosów)