Detektyw Płock

Profesjonalne usługi detektywistyczne przeprowadzane na terenie Polski

Agencja detektywistyczna INVERITAS to zapewnienie rzetelnego detektywa i zaufanych specjalistów, których domeną jest pełen profesjonalizm w trakcie wykonywania zleceń detektywistycznych. Każde działania przeprowadzam z zachowaniem dyskrecji, szybko, efektywnie i zgodnie z przepisami. Agencja detektywistyczna Inveritas realizuje zlecenia detektywistyczne zarówno dla osób fizycznych, jak i firm (np. weryfikacja kontrahentów, czy wywiad gospodarczy). Wszelkie działania przeprowadzane są zgodne z przepisami oraz ustawą dotyczącą usług detektywistycznych. Znaczy to, że wszelkie zadania śledcze są przeprowadzane przez wykwalifikowane osoby posiadające licencję prywatnego detektywa. Dzięki temu, wszelkie skolekcjonowane w trakcie dochodzenia przedmioty mogą zostać wykorzystane na rozprawie sądowej, a detektyw osobiście może zeznawać w sądzie jako bezstronny świadek.

Wszelkie prowadzone śledztwo zobowiązuje do zachowania dyskrecji i właściwej staranności, w związku z tym, jeśli tylko zlecenie na to pozwala, wszystkie operacje jako prywatny detektyw wykonuję samodzielnie — bez ingerencji osób zewnętrznych. Takie rozwiązanie gwarantuje, że jestem jedyną osobą, która od samego początku do końca zajmuje się Państwa tematem i jako jedyny jestem zaznajomiony w zaistniałą sytuację, dzięki temu posiadam kompletną wiedzę na temat wykonywanego zlecenia. Jako prywatny detektyw z Płocka zapewniam najwyższą dyskrecję oraz minimalizację ponoszonych przez Państwa kosztów. Często akcje wymagają ścisłej kooperacji kilku specjalistów. W sytuacji, kiedy sprawa jest bardzo skomplikowana i domaga się dodatkowych ludzi do wykonywanej pracy, jestem w ciągłym układzie ze niezawodnymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi detektywami o kluczowych umiejętnościach. Wybrani osobiście przeze mnie detektywi są z wieloletnim zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik detektywa z Płocka

Wszystkie podane kwoty są cenami przybliżonymi. Dla dokładniejszej wyceny oferty detektywistycznej niezbędna jest rozmowa z przedstawieniem zapytania z określeniem konkretnych danych, a dla części zadań kwota jest określana po indywidualnym uzgodnieniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.

WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Płock

Pierwszorzędnym wyjściem ciężkiej sytuacji jest zgłoszenie się do biura detektywistycznego Inveritas w Płocku, gdzie na klientów wyczekują zawodowi i kompetentni agenci. Inveritas jest prywatnym biurem detektywistycznym. który oferuje listę usług takich jak: wywiad gospodarczy, ochrona danych, czy gromadzenie wszelkiego rodzaju danych na temat przedsiębiorstw i osób prywatnych. Wszelkie usługi detektywistyczne realizowane są sekretnie, szybko i z należytą sumiennością. Usługi detektywistyczne świadczę w Płocku oraz na terenie całego kraju i jestem do Państwa dyspozycji bez przerwy, 24 godziny na dobę. Życzliwie zapraszam do wybrania usługi Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Płock

Planujecie Państwo zacząć kooperację z detektywem? Przedsiębiorstwo ma kłopoty? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby realizowane zadania były niezawodne, w związku z tym należy brać pod uwagę kilka bardzo kluczowych spraw. Wspólną pracę z prywatnym detektywem powinni Państwo zachować w tajemnicy – obowiązuje prosta zasada im mniej ludzi jest świadom o prowadzonym śledztwie, tym lepiej dla sprawy. Bardzo Ważne jest również, aby stosować się do zaleceń przekazanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak egzekwować powierzone zlecenie. Zabronione jest prowadzenie śledztwa na własną rękę, ponieważ chęć pomocy może znacznie powikłać czynności. Składamy się jedynie z profesjonalnych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze jedyne w swoim rodzaju biuro detektywistyczne. Główne miasto to Płock, jednak nie mamy większego problemu z działaniami na obszarze pobliskich miejscowości.

Poszukują Państwo potwierdzenia na niewierność partnera?

Odkrycie zdrady partnera to jedne z najczęstszych zlecenie, jakie otrzymuje każdy detektyw. Płock i wykonujący zlecenia tam detektywi nie są odstępstwem od tej reguły. W przypadku jeśli mają Państwo poczucie, że partner zdradza, ale nie ma na to twardych dowodów – wystarczy zlecić mi ich znalezienie. Wiele lat praktyki oraz zdobyte doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na zapewnienie profesjonalizmu działania. Jestem w stanie poufnie i skutecznie zdobyć dowody niewierności nawet najlepiej skrywających się niewiernych połówek. Dlaczego lepiej przydzielić to zlecenie detektywowi niż próbować działać na własną rękę? Detektyw z doświadczeniem zdobędzie dowody, które nie mogą zostać odtrącone przez sąd oraz nie zostaną zignorowane przez partnerkę, ponieważ prywatny detektyw może w sposób zgodny z prawem przetwarzać dane osobowe bez zgody zainteresowanej osoby. Przedmioty, które zdobędzie detektyw, traktowane są również jako dowody neutralne, w przeciwieństwie do opinii przedstawionej przez współmałżonka czy ustalonych przez Państwa świadków.

Poszukują Państwo pomocy prywatnych detektywów?

Zapraszam do odwiedzenia naszej agencji detektywistycznej i skorzystania z rzetelnych usług prywatnego detektywa — prowadzimy działania na obszarze Płocka oraz sąsiadujących okolic. Jako doświadczony detektyw gwarantuję najwyższą jakość wykonywanej usługi oraz 100% profesjonalizm.

Bliska osoba z Państwa rodziny zaginęła?

Zlecenia rodzinne zobowiązują do osobliwej delikatności a detektyw nie może być wybrany bez podstawowej weryfikacji. Źródeł przepadnięcia jest mnóstwo — może chodzić zarówno o uprowadzenie, jak i umyślną ucieczkę przed bliskimi osobami czy też niewiedza tego, że ma się rodzinę albo bliskich. Bez względu na to, czy zagubiona osoba chce zostać ujawniona, czy też nie, przy użyciu dobranej procedury jako biuro detektywistyczne jesteśmy w stanie ją odnaleźć sekretnie i udanie. Dlaczego odnalezienie zaginionej osoby wskazane jest zlecić detektywowi? W okoliczności zniknięcia osoby dorosłej i zdrowej organy ścigania podejmują procesy poszukiwawcze nie wcześniej niż po kilku dniach. Prywatny detektyw Płock zaczyna poszukiwać bezpośrednio po przyjęciu zlecenia — bez względu na to, czy ktoś jest dorosły i jest w stanie o sobie decydować, czy nie.


Usługi detektywistyczne Płock
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.
  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


SŁUŻYMY POMOCĄ...


Inne miasta, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
Prowadzisz firmę i potrzebujesz pomocy?
  • Detektyw dla firm Ciechanów
  • Rate this page