Detektyw Pińczów

Profesjonalne usługi detektywistyczne przeprowadzane na terenie Polski

Agencja detektywistyczna INVERITAS to zapewnienie doświadczonego detektywa i sprawdzonych specjalistów, których domeną jest pełen profesjonalizm podczas wykonywania zadań detektywistycznych. Wszystkie działania przeprowadzam dyskretnie, sprawnie, efektywnie i legalnie. Agencja detektywistyczna Inveritas przeprowadza zlecenia detektywistyczne zarówno dla osób prywatnych, jak i działalności (np. weryfikacja biznesowych, czy wywiad gospodarczy). Wszystkie działania dokonywane są zgodne z przepisami oraz ustawą dotyczącą zleceń detektywistycznych. Oznacza to, że wszelkie czynności śledcze są wykonywane przez doświadczone osoby będące w posiadaniu licencji prywatnego detektywa. Dzięki temu, wszystkie zebrane w trakcie śledztwa materiały można wykorzystać w sądzie, a detektyw osobiście może zeznawać w sądzie jako obiektywny świadek.

Każde prowadzone zlecenie zobowiązuje do dyskrecji i adekwatnej staranności, w związku z tym, jeśli tylko zlecona usługa na to pozwala, wszystkie operacje jako prywatny detektyw wykonuję sam — bez ingerencji osób zewnętrznych. Takie rozwiązanie zapewnia, że jestem jedyną osobą, która od samego początku do końca zajmuje się Państwa przypadkiem i osobiście jestem wprawiony w całą sytuację, dzięki czemu zawieram całkowitą znajomość na problematykę wykonywanego zadania. Jako prywatny detektyw z Pińczowa zapewniam najwyższą dyskrecję oraz minimalizację ponoszonych przez Państwa kosztów. Bywa, że operacje wymagają ścisłej współpracy kilku detektywów. W sytuacji, kiedy sprawa jest bardziej skomplikowana i wymaga dopełniających ludzi do pracy, jestem w nieustannym połączeniu ze sprawdzonymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi detektywami o niezbędnych umiejętnościach. Wybrani przeze mnie specjaliści są z wieloletnim zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik prywatnego detektywa z Pińczowa

Wszystkie podane kwoty są cenami przybliżonymi. Dla dokładniejszej wyceny usługi detektywistycznej konieczna jest rozmowa z przedstawieniem problemu z wyróżnieniem kluczowych informacji, a dla części zadań cena jest określana po osobistym uzgodnieniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.

WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Pińczów

Pierwszorzędnym wyjściem bardzo zawikłanej sytuacji jest wybranie się do biura detektywistycznego Inveritas w Pińczowie, gdzie na osoby zainteresowane wyczekują profesjonalni i obeznani agenci. Inveritas jest prywatnym biurem detektywistycznym. który przeprowadza szereg usług jak: wywiad gospodarczy, ochrona danych, czy zdobywanie wszelkiego rodzaju informacji na temat firm i osób prywatnych. Wszystkie usługi detektywistyczne przeprowadzane są sekretnie, bardzo szybko i z należytą sumiennością. Usługi detektywistyczne świadczę w Pińczowie oraz na obszarze całego kraju i jestem do Państwa dyspozycji cały tydzień, 24 godziny dziennie. Życzliwie zapraszam do skorzystania z usługi Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Pińczów

Chcą Państwo zacząć współpracę z prywatnym detektywem? Przedsiębiorstwo ma problemy? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby przeprowadzane usługi były niezawodne, w związku z tym należy mieć na uwadze kilka bardzo ważnych kwestii. Wspólną pracę z prywatnym detektywem warto zachować w tajemnicy – obowiązuje prosta zasada im mniej osób wie o śledztwie, tym lepiej dla sprawy. Ważne jest również, żeby stosować się do poleceń przekazanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak przeprowadzać swoją pracę. Pod żadnym pozorem nie powinni Państwo przeprowadzać śledztwa na własną rękę, ponieważ zamiast pomóc jest w stanie znacząco powikłać przeprowadzane czynności. Nasz zespół tworzymy jedynie z profesjonalnych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto zdecydować się na nasze rzetelne biuro detektywistyczne. Głównym miastem jest Pińczów, jednak nie mamy problemu z działaniami na obszarze sąsiadujących miejscowości.

Poszukują Państwo dowodów na niewierność partnera?

Odkrycie zdrady partnera to bardzo częste zadanie, jakie otrzymuje każdy detektyw. Pińczów i wykonujący zlecenia tam prywatni detektywi nie są wyjątkiem. W przypadku jeśli mają Państwo poczucie, że partner dopuszcza się zdrady, ale nie ma na to pewnych dowodów – wystarczy powierzyć mi ich znalezienie. Lata praktyki oraz zdobyte doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na przepełnione profesjonalizmu działania. Jestem w stanie potajemnie i skutecznie zdobyć dowody niewierności nawet bardzo dobrze ukrywających się niewiernych połówek. Dlaczego warto przydzielić to zadanie detektywowi niż działać osobiście? Detektyw z doświadczeniem zdobędzie dowody, które nie zostaną oddalone przez sąd oraz nie zostaną poddane wątpliwości przez partnerkę, ponieważ prywatny detektyw może w sposób zgodny z prawem przetwarzać dane personalne bez zgody zainteresowanej osoby. Przedmioty, które zgromadzi detektyw, traktowane są również jako dowody neutralne, w przeciwieństwie do opinii przedstawionej przez partnerkę czy powołanych przez Państwa świadków.

Potrzebują Państwo wsparcia prywatnych detektywów?

Zachęcam do wizyty agencji detektywistycznej i skorzystania z niezawodnych usług prywatnego detektywa — prowadzimy działania na przestrzeni Pińczowa oraz okolic. Jako doświadczony detektyw zapewniam maksymalną jakość przeprowadzanej usługi oraz pełen profesjonalizm.

Ktoś z Państwa rodziny zaginął?

Zlecenia związane z rodziną zobowiązują do osobliwej delikatności a detektyw nie może być wybrany bez podstawowej weryfikacji. Okoliczności zniknięcia jest wiele — może chodzić zarówno o porwanie, jak i przemyślaną ucieczkę przed bliskimi osobami czy też nieświadomość tego, że ma się rodzinę albo bliskich. Bez względu na to, czy zaginiona osoba chce zostać ujawniona, czy też nie, przy przeprowadzeniu dobranej procedury jako biuro detektywistyczne jesteśmy w stanie ją odszukać dyskretnie i skutecznie. Dlaczego odszukanie zaginionej osoby powinniśmy powierzyć detektywowi? W okoliczności zaginięcia osoby dorosłej i zdrowej policja wszczyna procesy poszukiwawcze nie wcześniej niż po kilku dniach. Prywatny detektyw Pińczów rozpoczyna poszukiwać bezpośrednio po otrzymaniu zlecenia — bez względu na to, czy ktoś jest dorosły i jest w stanie o sobie decydować, czy też nie.


Usługi detektywistyczne Pińczów
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.
  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


SŁUŻYMY POMOCĄ...


Prowadzisz firmę i potrzebujesz pomocy?
  • Detektyw dla firm Oława