Detektyw Opatów

Profesjonalne usługi detektywistyczne wykonywane na terenie Polski

Agencja detektywistyczna INVERITAS to gwarancja rzetelnego detektywa i sprawdzonych agentów, których priorytetem jest działanie profesjonalnie podczas wykonywania zleconych usług detektywistycznych. Każde działania przeprowadzam dyskretnie, dynamicznie, efektywnie i legalnie. Agencja detektywistyczna Inveritas realizuje zadania detektywistyczne zarówno dla osób prywatnych, jak i działalności (np. weryfikacja pracowników, czy wywiad gospodarczy). Każde działania dokonywane są zgodne z prawem oraz ustawą odnoszącą się do usług detektywistycznych. Oznacza to, że wszelkie zadania śledcze są przeprowadzane przez wykwalifikowane osoby będące w posiadaniu licencji prywatnego detektywa. Wskutek tego, wszystkie skolekcjonowane podczas dochodzenia materiały mogą zostać wykorzystane na rozprawie sądowej, a detektyw osobiście ma prawo przekazywać informacje w sądzie jako neutralny świadek.

Każde wykonywane śledztwo wymaga zachowania dyskrecji i właściwej staranności, w związku z tym, jeśli tylko zlecona usługa na to pozwala, komplet czynności jako prywatny detektyw wykonuję samodzielnie — bez wsparcia innych. Dzięki czemu jestem jedyną osobą, która od początku do końca zlecenia zajmuje się Państwa sprawą i jako jedyny jestem wprawiony w całą sytuację, dzięki temu mam całkowitą znajomość na temat wykonywanego zadania. Dzięki takiemu rozwiązaniu jako prywatny detektyw z Opatowa zapewniam najwyższą dyskrecję oraz ograniczenie ponoszonych przez Państwa kosztów. Bywa, że operacje wymagają ścisłej współpracy kilku wykwalifikowanych detektywów. W sytuacji, kiedy zlecenie jest bardziej powikłana i domaga się dopełniających rąk do pracy, jestem w ciągłym kontakcie ze fachowymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi detektywami o najważniejszych umiejętnościach. Wybrani przeze mnie detektywi są z zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik detektywa z Opatowa

Wszystkie podane kwoty są cenami przybliżonymi. W celu dokładniejszej wyceny oferty detektywistycznej konieczna jest rozmowa z przedstawieniem zapytania z wskazaniem kluczowych danych, a dla niektórych usług kwota jest wskazywana po osobistym uzgodnieniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.

WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Opatów

Najlepszym rozwiązaniem bardzo ciężkiej sytuacji jest zgłoszenie się do biura detektywistycznego Inveritas w Opatowie, gdzie na klientów wyczekują rzetelni i obeznani agenci. Inveritas jest prywatnym biurem detektywistycznym. który wykonuje szereg usług takich jak: wywiad gospodarczy, ochrona prywatności, czy zdobywanie wszelkiego rodzaju informacji na temat przedsiębiorstw i osób fizycznych. Każda z usług detektywistycznych przeprowadzana jest potajemnie, możliwie ekspresowo i z należytą dokładnością. Usługi detektywistyczne świadczę w Opatowie oraz na terenie całego kraju i jestem do Państwa dyspozycji cały tydzień, 24 godziny dziennie. Życzliwie zapraszam do skorzystania z usługi Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Opatów

Planujecie Państwo zacząć kooperację z prywatnym detektywem? Przedsiębiorstwo ma problemy? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby realizowane działania były efektywne, w związku z tym należy pamiętać o kilku bardzo ważnych sprawach. Współpracę z prywatnym detektywem warto zachować dla siebie – im mniej osób jest świadom o prowadzonym śledztwie, tym lepiej. Istotne jest również, żeby stosować się do poleceń wręczonych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak przeprowadzać powierzone zadanie. Zabronione jest działanie osobiście, ponieważ chęć pomocy może znacznie utrudnić czynności. Nasz zespół tworzymy jedynie z doświadczonych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze rzetelne biuro detektywistyczne. Głównym miastem jest Opatów, jednak nie mamy większego problemu z czynnościami na obszarze sąsiadujących miejscowości.

Poszukują Państwo dowodów na zdradę partnerki?

Odkrycie zdrady partnera to najczęstsze zadanie, jakie realizuje każdy detektyw. Opatów i wykonujący zlecenia tam detektywi nie są wyjątkiem. Jeśli mają Państwo wyczucie, że partnerka zdradza, ale nie ma na to twardych dowodów – wystarczy powierzyć mi ich znalezienie. Wieloletnie praktyki oraz pozyskane doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na pełne profesjonalizmu działania. Jestem w stanie tajnie i skutecznie zdobyć dowody niewierności nawet odpowiednio kryjących się niewiernych partnerek. Dlaczego warto powierzyć to zlecenie detektywowi niż próbować działać osobiście? Doświadczony detektyw zdobędzie dowody, które nie zostaną oddalone przez sąd oraz nie zostaną podważone przez współmałżonka, ponieważ prywatny detektyw jest upoważniony w sposób zgodny z prawem przetwarzać dane osobowe bez wyrażenia zgody zainteresowanej osoby. Przedmioty, które zdobędzie detektyw, traktowane są również jako dowody neutralne, w przeciwieństwie do opinii przedstawionej przez współmałżonka czy wybranych przez Państwa świadków.

Poszukują Państwo wsparcia prywatnych detektywów?

Zapraszam do wizyty agencji detektywistycznej i skorzystania z pewnych usług prywatnego detektywa — prowadzimy działania na obszarze Opatowa oraz sąsiadujących okolic. Jako doświadczony detektyw gwarantuję maksymalną jakość przeprowadzanej usługi oraz pełen profesjonalizm.

Ktoś z Państwa bliskich zaginął?

Tematy związane z rodziną zobowiązują do wyjątkowej odpowiedzialności a detektyw nie może być wybrany z przypadku. Okoliczności zaginięcia jest wiele — może chodzić zarówno o porwanie, jak i zamierzoną ucieczkę przed czy też nieświadomość tego, że ma się rodzinę albo bliskich. Bez względu na to, czy zagubiona osoba chce zostać odszukana, czy nie, przy przeprowadzeniu odpowiedniej procedury jako agencja detektywistyczna jesteśmy w stanie ją odnaleźć sekretnie i efektywnie. Dlaczego odnalezienie zaginionej osoby powinniśmy zlecić detektywowi? W okoliczności zaginięcia osoby pełnoletniej i zdrowej policja wszczyna działania poszukiwawcze dopiero po kilku dniach. Prywatny detektyw Opatów rozpoczyna poszukiwać bezpośrednio po otrzymaniu zlecenia — bez znaczenia, czy ktoś jest pełnoletni i jest w stanie o sobie decydować, czy też nie.


Usługi detektywistyczne Opatów
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.
  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


SŁUŻYMY POMOCĄ...


Inne miasta, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
Prowadzisz firmę i potrzebujesz pomocy?
  • Detektyw dla firm Inowrocław
  • Rate this page