Detektyw Ochota

Profesjonalne usługi detektywistyczne przeprowadzane na terenie Warszawy.

Agencja detektywistyczna INVERITAS to pewność rzetelnego detektywa i zweryfikowanych agentów, których priorytetem jest działanie profesjonalnie w trakcie wykonywania zleconych zadań detektywistycznych. Wszelkie działania przeprowadzam z zachowaniem dyskrecji, szybko, efektywnie i legalnie. Biuro detektywistyczne Inveritas realizuje zlecenia detektywistyczne zarówno dla osób fizycznych, jak i działalności (np. weryfikacja kontrahentów, czy wywiad gospodarczy). Wszelkie czynności przeprowadzane są zgodne z prawem oraz ustawą dotyczącą zleceń detektywistycznych. Oznacza to, że wszelkie zadania śledcze są przeprowadzane przez doświadczone osoby będące w posiadaniu licencji prywatnego detektywa. Wskutek tego, wszystkie skolekcjonowane podczas śledztwa materiały można wykorzystać na rozprawie sądowej, a detektyw osobiście może zeznawać w sądzie jako obiektywny świadek.

Każde przeprowadzane śledztwo zobowiązuje do dyskrecji i właściwej sumienności, w związku z tym, jeśli tylko zlecenie na to zezwala, wszelkie operacje jako prywatny detektyw Warszawa wykonuję samodzielnie — bez ingerencji osób zewnętrznych. Takie rozwiązanie gwarantuje, że jestem jedyną osobą, która od samego początku do końca zajmuje się Państwa przypadkiem i jako jedyny jestem dopuszczony w zaistniałą sytuację, dzięki czemu mam całkowitą znajomość na temat realizowanego zadania. Jako prywatny detektyw z Ochoty zapewniam wszelką dyskrecję oraz ograniczenie ponoszonych przez Państwa kosztów. Bywa, że zlecenia wymagają ścisłej współpracy kilku detektywów. W sytuacji, kiedy zlecenie jest bardzo skomplikowana i domaga się nadprogramowych rąk do pracy, jestem w nieustannym układzie ze sprawdzonymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi specjalistami o najważniejszych umiejętnościach. Wybrani przeze mnie specjaliści są z wieloletnim zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik detektywa z Ochoty

Wszystkie podane kwoty są cenami orientacyjnymi. W celu dokładniejszej wyceny usługi detektywistycznej obowiązkowa jest rozmowa z przedstawieniem zapytania z wyróżnieniem kluczowych danych, a dla niektórych zleceń kwota jest wskazywana po osobistym dopasowaniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.

WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Ochota

Pierwszorzędnym wyjściem bardzo zawikłanej sytuacji jest wybranie się do biura detektywistycznego Inveritas w Ochocie, gdzie na klientów wyczekują rzetelni i kompetentni agenci. Inveritas jest prywatnym biurem detektywistycznym. który oferuje listę usług takich jak: wywiad gospodarczy, ochrona danych, czy zdobywanie wszelkiego rodzaju informacji na temat firm i osób prywatnych. Każda z usług detektywistycznych realizowana jest dyskretnie, bardzo szybko i z należytą sumiennością. Usługi detektywistyczne świadczę w Ochocie oraz na terenie całej Polski i jestem do Państwa dyspozycji bez przerwy, 24 godziny na dobę. Życzliwie zapraszam do wybrania oferty Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Ochota

Chcą Państwo rozpocząć współpracę z detektywem? Przedsiębiorstwo ma kłopoty? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby przeprowadzane działania były skuteczne, w związku z tym należy brać pod uwagę kilka bardzo kluczowych kwestii. Wspólną pracę z prywatnym detektywem powinno się zachować w tajemnicy – im mniej ludzi wie o prowadzonym śledztwie, tym lepiej. Bardzo Ważne jest również, aby przestrzegać się do rekomendacji przekazanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak egzekwować swoją pracę. Zabronione jest działanie na własną rękę, ponieważ chęć ułatwienia potrafi znacząco przeszkodzić przeprowadzane czynności. Składamy się jedynie z profesjonalnych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze rzetelne biuro detektywistyczne. Obsługujemy dzielnicę Warszawy - Ochota, jednak nie mamy problemu z działaniami na terenie najbliższych dzielnic.

Poszukują Państwo potwierdzenia na niewierność partnerki?

Wyjawienie zdrady to najczęstsze zlecenie, jakie otrzymuje każdy detektyw. Ochota i działający tam prywatni detektywi nie są wyjątkiem. W przypadku jeśli mają Państwo wyczucie, że partner zdradza, ale nie ma na to pewnych dowodów – rozsądnie jest powierzyć mi ich znalezienie. Lata praktyki oraz zdobyte doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na zapewnienie profesjonalizmu w realizacji zadania. Jestem w stanie dyskretnie i skutecznie znaleźć dowody niewierności nawet odpowiednio skrywających się niewiernych partnerek. Dlaczego warto przydzielić to zadanie detektywowi niż działać na własną rękę? Detektyw z doświadczeniem pozyska dowody, które nie zostaną odtrącone przez sąd oraz nie zostaną podważone przez partnera, ponieważ prywatny detektyw ma prawo w sposób zgodny z prawem przetwarzać dane personalne bez wyrażenia zgody zainteresowanej osoby. Przedmioty, które pozyska detektyw, traktowane są również jako dowody neutralne, w przeciwieństwie do opinii przedstawionej przez partnera czy powołanych przez Państwa świadków.

Potrzebują Państwo pomocy prywatnych detektywów?

Zachęcam do odwiedzenia naszej agencji detektywistycznej i skorzystania z profesjonalnych usług prywatnego detektywa — prowadzimy działania na regionie Ochoty oraz sąsiadujących okolic. Jako doświadczony detektyw gwarantuję możliwie najwyższą jakość wykonywanej usługi oraz 100% profesjonalizm.

Ktoś z Państwa bliskich zaginął?

Tematy związane z rodziną zobowiązują do szczególnej odpowiedzialności a detektyw nie może być wybrany bez podstawowej weryfikacji. Okoliczności zaginięcia jest wiele — może chodzić zarówno o przetrzymywanie, jak i umyślną ucieczkę przed bliskimi osobami czy też niewiedza tego, że ma się rodzinę albo bliskich. Bez względu na to, czy zaginiona osoba chce zostać odnaleziona, czy też nie, przy zastosowaniu odpowiedniej strategii jako biuro detektywistyczne jesteśmy w stanie ją znaleźć potajemnie i skutecznie. Dlaczego odnalezienie zaginionej osoby wskazane jest zlecić detektywowi? W sytuacji zniknięcia osoby pełnoletniej i w pełni zdrowia policja podejmuje procesy poszukiwawcze nie wcześniej niż po kilku dobach. Prywatny detektyw Ochota rozpoczyna poszukiwać bezpośrednio po otrzymaniu zlecenia — bez znaczenia, czy ktoś jest dorosły i jest w stanie o sobie decydować, czy nie.


Usługi detektywistyczne Ochota
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.
  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


SŁUŻYMY POMOCĄ...


Inne dzielnice w Warszawie, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
5/5 - (41 głosów)