Detektyw Mszczonów

Profesjonalne usługi detektywistyczne przeprowadzane na terenie całego kraju

Agencja detektywistyczna INVERITAS to zapewnienie rzetelnego detektywa i sprawdzonych specjalistów, których domeną jest pełen profesjonalizm w trakcie wykonywania usług detektywistycznych. Wszystkie działania wykonuję dyskretnie, szybko, efektywnie i w świetle prawa. Agencja detektywistyczna Inveritas wykonuje powierzone zadania detektywistyczne zarówno dla osób prywatnych, jak i działalności (np. weryfikacja wspólników, czy wywiad gospodarczy). Wszelkie działania realizowane są zgodne z przepisami oraz ustawą dotyczącą usług detektywistycznych. Znaczy to, że wszelkie zlecenia śledcze są przeprowadzane przez doświadczone osoby posiadające licencję prywatnego detektywa. Na skutek czego, wszelkie zgromadzone podczas dochodzenia materiały można wykorzystać w sądzie, a detektyw osobiście może zeznawać w sądzie jako bezstronny świadek.

Wszelkie prowadzone zlecenie wymaga dyskrecji i należytej sumienności, w związku z tym, jeśli tylko zadanie na to zezwala, wszystkie czynności jako prywatny detektyw wykonuję sam — bez pomocy innych. Dzięki czemu jestem jedyną osobą, która od samego początku do końca zajmuje się Państwa tematem i osobiście jestem wprawiony w zaistniałą sytuację, dzięki temu posiadam kompletną orientację na temat wykonywanego zadania. Dzięki takiemu rozwiązaniu jako prywatny detektyw z Mszczonowa zapewniam 100% dyskrecję oraz zmniejszenie ponoszonych przez Państwa kosztów. Zdarza się, że operacje wymagają ścisłej kooperacji kilku specjalistów. W sytuacji, kiedy zlecenie jest bardzo skomplikowana i domaga się dopełniających rąk do wykonywanej pracy, jestem w stałym połączeniu ze niezawodnymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi detektywami o niezastąpionych umiejętnościach. Wybrani przeze mnie detektywi są z bogatym zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik detektywa z Mszczonowa

Każde z podanych kwot są cenami orientacyjnymi. W celu precyzyjniejszej wyceny usługi detektywistycznej konieczna jest rozmowa z przedstawieniem zapytania z wyróżnieniem kluczowych informacji, a dla części zleceń kwota jest wskazywana po indywidualnym uzgodnieniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.

WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Mszczonów

Pierwszorzędnym rozwiązaniem zawikłanej sytuacji jest wybranie się do biura detektywistycznego Inveritas w Mszczonowie, gdzie na osoby zainteresowane wyczekują profesjonalni i kompetentni agenci. Inveritas jest prywatną agencją detektywistyczną, która wykonuje szereg usług takich jak: wywiad gospodarczy, ochrona danych, czy gromadzenie wszelkiego rodzaju informacji na temat przedsiębiorstw i osób prywatnych. Każda z usług detektywistycznych realizowana jest dyskretnie, możliwie ekspresowo i z należytą dokładnością. Usługi detektywistyczne świadczę w Mszczonowie oraz na terenie całego kraju i jestem do Państwa dyspozycji cały tydzień, 24 godziny na dobę. Życzliwie zapraszam do wybrania oferty Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Mszczonów

Planujecie Państwo rozpocząć kooperację z detektywem? Firma ma problemy? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby przeprowadzane działania były efektywne, w związku z tym należy pamiętać o kilku bardzo kluczowych sprawach. Współpracę z prywatnym detektywem warto zachować w tajemnicy – obowiązuje prosta zasada im mniej osób wie o śledztwie, tym lepiej dla sprawy. Ważne jest również, aby przestrzegać się do rekomendacji przekazanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak wykonywać swoją pracę. Pod żadnym pozorem nie powinni Państwo przeprowadzać śledztwa osobiście, ponieważ chęć ułatwienia jest w stanie znacznie utrudnić przeprowadzane czynności. Składamy się jedynie z profesjonalnych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze rzetelne biuro detektywistyczne. Głównym miastem jest Mszczonów, jednak nie mamy problemu z działaniami na terenie pobliskich miejscowości.

Potrzebują Państwo dowodów na niewierność partnerki?

Wyjawienie zdrady to najczęstsze zlecenie, jakie otrzymuje każdy detektyw. Mszczonów i działający tam detektywi nie są odstępstwem od tej reguły. Jeśli mają Państwo poczucie, że partner dopuszcza się niewierności, ale nie ma na to niezbitych dowodów – dobrym rozwiązaniem jest powierzyć mi ich zgromadzenie. Lata praktyki oraz zdobyte doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na zapewnienie profesjonalizmu w realizacji zadania. Jestem w stanie potajemnie i skutecznie odnaleźć dowody niewierności nawet odpowiednio kryjących się niewiernych partnerów. Dlaczego warto przekazać to zlecenie detektywowi niż próbować działać osobiście? Doświadczony detektyw zdobędzie dowody, które nie zostaną odrzucone przez sąd oraz nie zostaną podważone przez partnerkę, ponieważ prywatny detektyw może w sposób zgodny z prawem przetwarzać dane osobowe bez wyrażenia zgody zainteresowanej osoby. Materiały, które zgromadzi detektyw, traktowane są również jako dowody obiektywne, w przeciwieństwie do opinii przedstawionej przez partnerkę czy wybranych przez Państwa świadków.

Potrzebują Państwo pomocy prywatnych detektywów?

Zachęcam do wizyty agencji detektywistycznej i skorzystania z profesjonalnych usług prywatnego detektywa — prowadzimy działania na regionie Mszczonowa oraz okolic. Jako doświadczony detektyw zapewniam najwyższą jakość przeprowadzanej usługi oraz pełen profesjonalizm.

Ktoś z Państwa bliskich zaginął?

Zlecenia związane z rodziną zobowiązują do nadzwyczajnej precyzji a detektyw nie może być wybrany bez podstawowej weryfikacji. Okoliczności przepadnięcia jest bardzo dużo — może chodzić zarówno o porwanie, jak i zamierzoną ucieczkę przed czy też niewiedza tego, że ma się krewnych albo bliskich. Bez względu na to, czy zaginiona osoba chce być ujawniona, czy też nie, przy zastosowaniu odpowiedniej strategii jako agencja detektywistyczna jesteśmy w stanie ją odszukać dyskretnie i efektywnie. Dlaczego odnalezienie zaginionej osoby warto powierzyć detektywowi? W sytuacji zniknięcia osoby dorosłej i w pełni zdrowia organy ścigania zaczynają działania poszukiwawcze dopiero po kilku dobach. Prywatny detektyw Mszczonów rozpoczyna działać bezpośrednio po przyjęciu zlecenia — bez względu na to, czy ktoś jest dorosły i jest w stanie o sobie decydować, czy nie.


Usługi detektywistyczne Mszczonów
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.
  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


SŁUŻYMY POMOCĄ...


Inne miasta, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
Prowadzisz firmę i potrzebujesz pomocy?
  • Detektyw dla firm Marki