Detektyw Mokotów

Profesjonalne usługi detektywistyczne prowadzone na obszarze Warszawy.

Agencja detektywistyczna INVERITAS to pewność rzetelnego detektywa i zweryfikowanych specjalistów, których priorytetem jest działanie profesjonalnie podczas wykonywania usług detektywistycznych. Każde działania przeprowadzam z zachowaniem dyskrecji, szybko, efektywnie i w świetle prawa. Agencja detektywistyczna Inveritas realizuje zadania detektywistyczne zarówno dla osób prywatnych, jak i korporacji (np. weryfikacja wspólników, czy wywiad gospodarczy). Wszelkie czynności przeprowadzane są zgodne z prawem oraz ustawą odnoszącą się do usług detektywistycznych. Znaczy to, że wszelkie zlecenia śledcze są wykonywane przez wykwalifikowane osoby posiadające licencję prywatnego detektywa. Wskutek tego, wszelkie skolekcjonowane w trakcie śledztwa materiały można wykorzystać w sądzie, a sam detektyw ma prawo przekazywać informacje w sądzie jako obiektywny świadek.

Każde prowadzone zlecenie wymaga dyskrecji i należytej sumienności, w związku z tym, jeśli tylko zlecona usługa na to pozwala, wszelkie operacje jako prywatny detektyw Warszawa wykonuję samodzielnie — bez pomocy osób zewnętrznych. Takie rozwiązanie zapewnia, że jestem jedyną osobą, która od początku do końca zajmuje się Państwa sprawą i jako jedyny jestem wtajemniczony w zaistniałą sytuację, dzięki czemu posiadam całkowitą wiedzę na temat realizowanego zlecenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu jako prywatny detektyw z Mokotowa zapewniam wszelką dyskrecję oraz ograniczenie ponoszonych przez Państwa kosztów. Bywa, że akcje wymagają ścisłej współpracy kilku wykwalifikowanych specjalistów. W sytuacji, kiedy zlecenie jest bardziej złożona i domaga się nadprogramowych rąk do pracy, jestem w nieustannym kontakcie ze zaufanymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi detektywami o niezbędnych umiejętnościach. Wybrani przeze mnie detektywi są z bogatym zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik detektywa z Mokotowa

Każde z podanych kwot są cenami orientacyjnymi. Dla dokładniejszej wyceny oferty detektywistycznej obowiązkowa jest rozmowa z przedstawieniem problemu z wskazaniem konkretnych informacji, a dla części zleceń cena jest wskazywana po prywatnym dopasowaniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.

WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Mokotów

Pierwszorzędnym rozwiązaniem bardzo ciężkiej sytuacji jest zgłoszenie się do biura detektywistycznego Inveritas w Mokotowie, gdzie na klientów wyczekują zawodowi i doświadczeni agenci. Inveritas jest prywatną agencją detektywistyczną, która przeprowadza listę usług takich jak: wywiad gospodarczy, ochrona osób VIP, czy zdobywanie wszelkiego rodzaju informacji na temat przedsiębiorstw i osób prywatnych. Wszelkie usługi detektywistyczne wykonywane są dyskretnie, bardzo szybko i z należytą dokładnością. Usługi detektywistyczne świadczę w Mokotowie oraz na terenie całej Polski i jestem do Państwa dyspozycji cały tydzień, 24 godziny dziennie. Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Mokotów

Planujecie Państwo zacząć współpracę z detektywem? Przedsiębiorstwo ma kłopoty? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby realizowane działania były niezawodne, w związku z tym należy brać pod uwagę kilka bardzo istotnych kwestii. Wspólną pracę z prywatnym detektywem powinno się zachować w tajemnicy – obowiązuje prosta zasada im mniej osób wie o śledztwie, tym lepiej dla sprawy. Istotne jest również, żeby przestrzegać się do rekomendacji wydanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak przeprowadzać powierzone zadanie. Pod żadnym pozorem nie powinni Państwo przeprowadzać śledztwa na własną rękę, ponieważ chęć pomocy może znacząco powikłać przeprowadzane czynności. Składamy się wyłącznie z doświadczonych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto zdecydować się na nasze profesjonalne biuro detektywistyczne. Obsługujemy dzielnicę Warszawy - Mokotów, jednak nie mamy większego problemu z działaniami na obszarze sąsiadujących dzielnic.

Potrzebują Państwo potwierdzenia na niewierność partnera?

Odkrycie zdrady to jedne z najczęstszych zadanie, jakie realizuje każdy detektyw. Mokotów i działający tam prywatni detektywi nie są odstępstwem od tej reguły. Jeśli mają Państwo poczucie, że druga połówka dopuszcza się niewierności, ale nie ma na to pewnych dowodów – warto zlecić mi ich znalezienie. Wiele lat praktyki oraz zdobyte doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na przepełnione profesjonalizmu w realizacji usługi. Jestem w stanie potajemnie i efektywnie odnaleźć dowody zdrady nawet odpowiednio kryjących się niewiernych partnerów. Dlaczego warto powierzyć to zlecenie detektywowi niż działać na własną rękę? Doświadczony detektyw zdobędzie dowody, które nie mogą zostać oddalone przez sąd oraz nie zostaną zignorowane przez partnera, ponieważ prywatny detektyw może w sposób zgodny z prawem przetwarzać dane osobowe bez wyrażenia zgody zainteresowanej osoby. Przedmioty, które pozyska detektyw, traktowane są również jako dowody obiektywne, w przeciwieństwie do zeznań przedstawionych przez partnera czy wybranych przez Państwa świadków.

Poszukują Państwo wsparcia prywatnych detektywów?

Zachęcam do wizyty agencji detektywistycznej i skorzystania z pewnych usług prywatnego detektywa — prowadzimy działania na przestrzeni Mokotowa oraz sąsiadujących okolic. Jako doświadczony detektyw zapewniam maksymalną jakość wykonywanej usługi oraz 100% profesjonalizm.

Ktoś z Państwa bliskich zaginął?

Zlecenia związane z rodziną wymagają wyjątkowej odpowiedzialności a detektyw nie powinien być wybrany z przypadku. Czynników zaginięcia jest mnóstwo — może chodzić zarówno o porwanie, jak i świadomą ucieczkę przed czy też nieświadomość tego, że ma się krewnych albo bliskich. Bez względu na to, czy zagubiona osoba chce zostać odszukana, czy też nie, przy zastosowaniu dobranej procedury jako biuro detektywistyczne jesteśmy w stanie ją odnaleźć sekretnie i skutecznie. Dlaczego poszukiwanie zaginionej osoby wskazane jest powierzyć detektywowi? W sytuacji zniknięcia osoby pełnoletniej i zdrowej policja podejmuje procesy poszukiwawcze nie wcześniej niż po kilku dniach. Prywatny detektyw Mokotów rozpoczyna działać zaraz po przyjęciu zlecenia — bez znaczenia, czy ktoś jest dorosły i jest w stanie o sobie decydować, czy też nie.


Usługi detektywistyczne Mokotów
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.
  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


SŁUŻYMY POMOCĄ...


Inne dzielnice w Warszawie, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
5/5 - (44 głosów)