Detektyw Mokotów

Profesjonalne usługi detektywistyczne przeprowadzane na terenie Warszawy.
Wszelkie wykonywane zlecenie zobowiązuje do dyskrecji i adekwatnej sumienności, w związku z tym, jeśli tylko zadanie na to pozwala, wszelkie czynności jako prywatny detektyw Warszawa wykonuję osobiście — bez pomocy innych. Takie rozwiązanie zapewnia, że jestem jedyną osobą, która od początku do końca zlecenia zajmuje się Państwa sprawą i osobiście jestem wtajemniczony w całą sytuację, dzięki temu mam kompletną znajomość na temat realizowanego zadania. Dzięki takiemu rozwiązaniu jako prywatny detektyw z Mokotowa zapewniam najwyższą dyskrecję oraz zmniejszenie ponoszonych przez Państwa kosztów. Bywa, że akcje wymuszają do kooperacji kilku wykwalifikowanych detektywów. W sytuacji, kiedy zlecenie jest bardziej skomplikowana i wymaga dodatkowych ludzi do wykonywanej pracy, jestem w ciągłym układzie ze niezawodnymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi specjalistami o niezbędnych umiejętnościach. Wyselekcjonowani osobiście przeze mnie specjaliści są z wieloletnim zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik prywatnego detektywa z Mokotowa

Każde z podanych kwot są cenami orientacyjnymi. W celu precyzyjniejszej wyceny oferty detektywistycznej konieczna jest rozmowa z przedstawieniem zapytania z określeniem kluczowych danych, a dla części zleceń cena jest określana po prywatnym dopasowaniu ich zakresu.
 • weryfikacja kontrahenta
  weryfikacja kontrahenta od 1500 zł netto
 • weryfikacja sytuacji osobistej
  weryfikacja sytuacji osobistej od 1000 zł netto
 • obserwacja osób i obiektów
  obserwacja osób i obiektów od 120 zł netto za godzinę, 1200 zł netto za dobę
 • poszukiwanie majątku dłużnika
  poszukiwanie majątku dłużnika od 500 zł netto
 • weryfikacja składników majątkowych
  weryfikacja składników majątkowych od 500 zł netto
 • wypożyczenie lokalizatora GPS
  wypożyczenie lokalizatora GPS 50 zł netto za dobę
 • wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video
  wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video od 50 zł netto za dobę
 • instalacja sprzętu detektywistycznego
  instalacja sprzętu detektywistycznego od 250 zł netto
Do każdej ceny usług detektywistycznych należy doliczyć 23% VAT.

Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

  O MNIE
  Były oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany prywatny detektyw.

  BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

  BIURO DETEKTYWISTYCZNE

  WYWIAD GOSPODARCZY

  BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

  Skontaktuj się już dziś

  Agencja detektywistyczna Mokotów

  Agencja detektywistyczna INVERITAS to zapewnienie doświadczonego detektywa i sprawdzonych agentów, których priorytetem jest pełen profesjonalizm w trakcie wykonywania zleceń detektywistycznych. Wszystkie działania przeprowadzam z zachowaniem dyskrecji, szybko, efektywnie i w świetle prawa. Biuro detektywistyczne Inveritas realizuje usługi detektywistyczne zarówno dla osób fizycznych, jak i firm (np. weryfikacja kontrahentów, czy wywiad gospodarczy). Wszystkie działania realizowane są zgodne z przepisami oraz ustawą dotyczącą usług detektywistycznych. Znaczy to, że wszystkie zadania śledcze są wykonywane przez wykwalifikowane osoby będące w posiadaniu licencji prywatnego detektywa. Na skutek czego, wszystkie zgromadzone w trakcie dochodzenia materiały mogą zostać wykorzystane w sądzie, a sam detektyw ma prawo przekazywać informacje w sądzie jako autentyczny świadek.

  Biuro detektywistyczne Mokotów

  Najlepszym wyjściem bardzo trudnej sytuacji jest wybranie się do biura detektywistycznego Inveritas w Mokotowie, gdzie na osoby zainteresowane czekają zawodowi i doświadczeni specjaliści. Inveritas jest prywatną agencją detektywistyczną, która przeprowadza listę usług jak: wywiad gospodarczy, ochrona osób VIP, czy gromadzenie wszelkiego rodzaju danych na temat przedsiębiorstw i osób prywatnych. Wszystkie usługi detektywistyczne przeprowadzane są dyskretnie, możliwie ekspresowo i z należytą sumiennością. Usługi detektywistyczne świadczę w Mokotowie oraz na obszarze całego kraju i jestem do Państwa dyspozycji cały tydzień, 24 godziny na dobę. Życzliwie zapraszam do skorzystania z usługi Agencji Detektywistycznej Inveritas.

  Prywatny detektyw Mokotów

  Planujecie Państwo rozpocząć kooperację z prywatnym detektywem? Przedsiębiorstwo ma kłopoty? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby przeprowadzane usługi były niezawodne, w związku z tym należy pamiętać o kilku bardzo ważnych sprawach. Wspólną pracę z prywatnym detektywem warto zachować dla siebie – im mniej ludzi jest świadom o prowadzonym śledztwie, tym lepiej. Bardzo Ważne jest również, aby stosować się do poleceń przekazanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak egzekwować swoją pracę. Pod żadnym pozorem nie powinni Państwo przeprowadzać śledztwa na własną rękę, ponieważ chęć ułatwienia potrafi znacznie przeszkodzić przeprowadzane czynności. Nasz zespół tworzymy wyłącznie z profesjonalnych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze jedyne w swoim rodzaju biuro detektywistyczne. Obsługujemy dzielnicę Warszawy – Mokotów, jednak nie mamy problemu z czynnościami na obszarze sąsiadujących dzielnic.

  Detektywi Mokotów

  Potrzebują Państwo potwierdzenia na zdradę partnera?
  Wykrycie zdrady partnera to bardzo częste zlecenie, jakie otrzymuje każdy detektyw. Mokotów i działający tam prywatni detektywi nie są wyjątkiem. Jeśli mają Państwo wrażenie, że partner zdradza, ale nie ma na to twardych dowodów – wystarczy powierzyć mi ich zgromadzenie. Lata praktyki oraz pozyskane doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na pełne profesjonalizmu działania. Jestem w stanie potajemnie i skutecznie odnaleźć dowody niewierności nawet najlepiej kryjących się niewiernych partnerek. Dlaczego warto przydzielić to zlecenie detektywowi niż próbować działać osobiście? Detektyw z doświadczeniem zdobędzie dowody, które nie mogą zostać odrzucone przez sąd oraz nie zostaną podważone przez współmałżonka, ponieważ prywatny detektyw ma prawo w sposób zgodny z prawem przetwarzać dane osobowe bez zgody zainteresowanej osoby. Materiały, które zdobędzie detektyw, traktowane są również jako dowody obiektywne, w przeciwieństwie do zeznań przedstawionych przez partnera czy ustalonych przez Państwa świadków.
  Rzetelny detektyw

  Bliska osoba z Państwa rodziny zaginęła?

  Tematy związane z rodziną zobowiązują do nadzwyczajnej odpowiedzialności a detektyw nie może być wybrany bez wstępnej weryfikacji. Źródeł zniknięcia jest bardzo dużo — może chodzić zarówno o porwanie, jak i celową ucieczkę przed czy też niewiedza tego, że ma się rodzinę albo bliskich. Bez względu na to, czy zagubiona osoba chce być odszukana, czy też nie, przy przeprowadzeniu dobranej procedury jako biuro detektywistyczne jesteśmy w stanie ją znaleźć dyskretnie i udanie. Dlaczego odszukanie zaginionej osoby powinniśmy zlecić detektywowi? W sytuacji zniknięcia osoby pełnoletniej i zdrowej policja rozpoczyna działania poszukiwawcze dopiero po kilku dniach. Prywatny detektyw Mokotów zaczyna działać zaraz po otrzymaniu zlecenia — bez znaczenia, czy ktoś jest pełnoletni i może osobiście o sobie decydować, czy nie.

  Potrzebują Państwo pomocy prywatnych detektywów?

  Zapraszam do odwiedzenia naszej agencji detektywistycznej i skorzystania z profesjonalnych usług prywatnego detektywa — działamy na regionie Mokotowa oraz sąsiadujących okolic. Jako doświadczony detektyw gwarantuję najwyższą jakość przeprowadzanej usługi oraz pełen profesjonalizm.
  Detektyw

  Usługi detektywistyczne Mokotów

  Wywiad gospodarczy

  Budujemy przewagę informacyjną. Sprawami gospodarczymi zajmujemy się od wielu lat.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do prac
  Dobry detektyw Warszawa

  Bezpieczeństwo osobowe

  Chronimy ludzi oraz ich prywatność.

  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP
  Detektyw z Warszawy
  Służymy pomocą
  Systemy łączności
  Opracowanie

  bezpiecznych i anonimowych systemów łączności

  Polityka antyfraudowa
  Polityka

  antyfraudowa

  Systemy łączności
  Poszukiwanie

  majątku dłużnika

  Zdrada
  Gromadzenie

  dowodów niewierności

  Podsłuch
  Badania

  urządzeń do podsłuchów

  Ocena zagrożenia
  Ocena zagrożenia

  osób oraz obiektów

  Inne miasta, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
  Prowadzisz firmę i potrzebujesz pomocy?
 • Detektyw dla firm Chełm