Detektyw Końskie

Profesjonalne usługi detektywistyczne przeprowadzane na terenie Polski

Agencja detektywistyczna INVERITAS to pewność rzetelnego detektywa i zweryfikowanych agentów, których priorytetem jest działanie profesjonalnie w trakcie wykonywania usług detektywistycznych. Każde działania wykonuję dyskretnie, dynamicznie, skutecznie i w świetle prawa. Biuro detektywistyczne Inveritas świadczy usługi detektywistyczne zarówno dla osób prywatnych, jak i działalności (np. weryfikacja biznesowych, czy wywiad gospodarczy). Wszystkie działania realizowane są zgodne z przepisami oraz ustawą dotyczącą zleceń detektywistycznych. Oznacza to, że wszystkie czynności śledcze są przeprowadzane przez doświadczone osoby będące w posiadaniu licencji prywatnego detektywa. Na skutek czego, wszelkie skolekcjonowane w trakcie dochodzenia materiały mogą zostać wykorzystane w sądzie, a sam detektyw może zeznawać w sądzie jako autentyczny świadek.

Każde wykonywane zlecenie wymaga zachowania dyskrecji i należytej sumienności, w związku z tym, jeśli tylko zlecenie na to zezwala, wszystkie czynności jako prywatny detektyw wykonuję osobiście — bez ingerencji osób zewnętrznych. Takie rozwiązanie zapewnia, że jestem jedyną osobą, która od początku do końca zajmuje się Państwa przypadkiem i jako jedyny jestem dopuszczony w zaistniałą sytuację, dzięki czemu posiadam całkowitą znajomość na problematykę wykonywanego zlecenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu jako prywatny detektyw z Końskich zapewniam 100% dyskrecję oraz minimalizację ponoszonych przez Państwa kosztów. Bardzo często zlecenia wymagają ścisłej współpracy kilku detektywów. W sytuacji, kiedy zlecenie jest bardzo złożona i domaga się dopełniających ludzi do pracy, jestem w ciągłym kontakcie ze zaufanymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi specjalistami o niezastąpionych umiejętnościach. Wybrani osobiście przeze mnie detektywi są z bogatym zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik detektywa z Końskich

Wszystkie podane kwoty są cenami orientacyjnymi. W celu precyzyjniejszej wyceny usługi detektywistycznej niezbędna jest rozmowa z przedstawieniem problemu z wyróżnieniem kluczowych danych, a dla części usług kwota jest określana po osobistym dopasowaniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.

WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Końskie

Pierwszorzędnym rozwiązaniem ciężkiej sytuacji jest wybranie się do biura detektywistycznego Inveritas w Końskich, gdzie na osoby zainteresowane wyczekują profesjonalni i kompetentni agenci. Inveritas jest prywatnym biurem detektywistycznym. który wykonuje szereg usług jak: wywiad gospodarczy, ochrona prywatności, czy gromadzenie wszelkiego rodzaju danych na temat przedsiębiorstw i osób fizycznych. Wszelkie usługi detektywistyczne przeprowadzane są sekretnie, możliwie ekspresowo i z należytą dokładnością. Usługi detektywistyczne świadczę w Końskich oraz na obszarze całego kraju i jestem do Państwa dyspozycji cały tydzień, 24 godziny dziennie. Życzliwie zapraszam do wybrania usługi Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Końskie

Chcą Państwo zacząć kooperację z detektywem? Przedsiębiorstwo ma kłopoty? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby realizowane usługi były niezawodne, w związku z tym należy pamiętać o kilku bardzo ważnych sprawach. Wspólną pracę z prywatnym detektywem powinni Państwo zachować w sekrecie – obowiązuje prosta zasada im mniej osób wie o śledztwie, tym lepiej dla sprawy. Bardzo Istotne jest również, żeby stosować się do zaleceń przekazanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak egzekwować powierzone sprawę. Pod żadnym pozorem nie powinni Państwo działać na własną rękę, ponieważ chęć ułatwienia jest w stanie znacznie utrudnić przeprowadzane czynności. Nasz zespół tworzymy wyłącznie z profesjonalnych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze jedyne w swoim rodzaju biuro detektywistyczne. Głównym miastem jest Końskie, jednak nie mamy problemu z czynnościami na obszarze sąsiadujących miejscowości.

Potrzebują Państwo dowodów na niewierność partnera?

Wyjawienie zdrady partnerki to bardzo częste zlecenie, jakie otrzymuje każdy detektyw. Końskie i wykonujący zlecenia tam prywatni detektywi nie są wyjątkiem. Jeśli mają Państwo poczucie, że partner dopuszcza się zdrady, ale nie ma na to niezbitych dowodów – rozsądnie jest powierzyć mi ich znalezienie. Wiele lat praktyki oraz zdobyte doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na pełne profesjonalizmu w realizacji zadania. Jestem w stanie tajnie i efektywnie znaleźć dowody zdrady nawet bardzo dobrze kryjących się niewiernych połówek. Dlaczego lepiej powierzyć to zlecenie detektywowi niż działać na własną rękę? Detektyw z doświadczeniem pozyska dowody, które nie mogą zostać zlekceważone przez sąd oraz nie zostaną podważone przez współmałżonka, ponieważ prywatny detektyw może w sposób legalny przetwarzać dane personalne bez wyrażenia zgody zainteresowanej osoby. Przedmioty, które zgromadzi detektyw, traktowane są również jako dowody obiektywne, w przeciwieństwie do opinii przedstawionej przez partnera czy ustalonych przez Państwa świadków.

Potrzebują Państwo wsparcia prywatnych detektywów?

Zachęcam do wizyty naszej agencji detektywistycznej i skorzystania z pewnych usług prywatnego detektywa — działamy na terenie Końskich oraz okolic. Jako doświadczony detektyw zapewniam możliwie najwyższą jakość przeprowadzanej usługi oraz pełen profesjonalizm.

Bliska osoba z Państwa rodziny zaginęła?

Zlecenia związane z rodziną zobowiązują do wyjątkowej delikatności a detektyw nie może być wybrany z przypadku. Okoliczności zaginięcia jest mnóstwo — może chodzić zarówno o przetrzymywanie, jak i umyślną ucieczkę przed bliskimi osobami czy też nieświadomość tego, że ma się krewnych albo bliskich. Bez względu na to, czy zagubiona osoba chce zostać odnaleziona, czy nie, przy użyciu odpowiedniej procedury jako agencja detektywistyczna jesteśmy w stanie ją odnaleźć sekretnie i udanie. Dlaczego odnalezienie zaginionej osoby wskazane jest zlecić detektywowi? W przypadku zaginięcia osoby pełnoletniej i zdrowej policja wszczyna procesy poszukiwawcze nie wcześniej niż po kilku dniach. Prywatny detektyw Końskie rozpoczyna poszukiwać zaraz po przyjęciu zlecenia — bez względu na to, czy ktoś jest dorosły i jest w stanie o sobie decydować, czy nie.


Usługi detektywistyczne Końskie
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.
  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


SŁUŻYMY POMOCĄ...


Inne miasta, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
Prowadzisz firmę i potrzebujesz pomocy?
  • Detektyw dla firm Siedlce
  • Rate this page