Detektyw Dzierżoniów

Profesjonalne usługi detektywistyczne prowadzone na obszarze Polski

Agencja detektywistyczna INVERITAS to pewność doświadczonego detektywa i zweryfikowanych agentów, których domeną jest pełen profesjonalizm w trakcie wykonywania usług detektywistycznych. Wszystkie działania przeprowadzam dyskretnie, dynamicznie, skutecznie i w świetle prawa. Biuro detektywistyczne Inveritas przeprowadza zlecenia detektywistyczne zarówno dla osób fizycznych, jak i firm (np. weryfikacja kontrahentów, czy wywiad gospodarczy). Wszystkie czynności dokonywane są zgodne z przepisami oraz ustawą dotyczącą zleceń detektywistycznych. Oznacza to, że wszystkie czynności śledcze są przeprowadzane przez wykwalifikowane osoby posiadające licencję prywatnego detektywa. Na skutek czego, wszystkie skolekcjonowane w trakcie śledztwa materiały można wykorzystać na rozprawie sądowej, a detektyw osobiście może przekazywać informacje w sądzie jako obiektywny świadek.

Wszelkie przeprowadzane zlecenie zobowiązuje do zachowania dyskrecji i nienagannej staranności, w związku z tym, jeśli tylko zadanie na to zezwala, komplet czynności jako prywatny detektyw wykonuję samodzielnie — bez pomocy osób zewnętrznych. Takie rozwiązanie zapewnia, że jestem jedyną osobą, która od początku do końca zajmuje się Państwa tematem i osobiście jestem wprawiony w zaistniałą sytuację, dzięki temu mam całkowitą orientację na problematykę realizowanego zlecenia. W ten sposób jako prywatny detektyw z Dzierżoniowa zapewniam 100% dyskrecję oraz zmniejszenie ponoszonych przez Państwa kosztów. Bywa, że akcje wymuszają do współpracy kilku specjalistów. W sytuacji, kiedy zlecenie jest bardzo skomplikowana i domaga się dopełniających ludzi do pracy, jestem w stałym kontakcie ze sprawdzonymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi detektywami o niezastąpionych umiejętnościach. Wybrani przeze mnie specjaliści są z zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik prywatnego detektywa z Dzierżoniowa

Każde z podanych kwot są cenami przybliżonymi. W celu dokładniejszej wyceny usługi detektywistycznej niezbędna jest rozmowa z przedstawieniem problemu z wskazaniem konkretnych danych, a dla części zleceń kwota jest określana po prywatnym uzgodnieniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.

WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Dzierżoniów

Najlepszym rozwiązaniem ciężkiej sytuacji jest zgłoszenie się do biura detektywistycznego Inveritas w Dzierżoniowie, gdzie na osoby zainteresowane czekają zawodowi i kompetentni agenci. Inveritas jest prywatnym biurem detektywistycznym. który wykonuje listę usług takich jak: wywiad gospodarczy, ochrona prywatności, czy gromadzenie wszelkiego rodzaju informacji na temat firm i osób prywatnych. Każda z usług detektywistycznych realizowana jest dyskretnie, bardzo szybko i z należytą dokładnością. Usługi detektywistyczne świadczę w Dzierżoniowie oraz na obszarze całego kraju i jestem do Państwa dyspozycji bez przerwy, 24 godziny dziennie. Życzliwie zapraszam do wybrania usługi Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Dzierżoniów

Planujecie Państwo zacząć współpracę z prywatnym detektywem? Przedsiębiorstwo ma kłopoty? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby realizowane zadania były skuteczne, w związku z tym należy pamiętać o kilku bardzo istotnych kwestiach. Współpracę z prywatnym detektywem powinni Państwo zachować w sekrecie – im mniej ludzi jest świadom o prowadzonym śledztwie, tym lepiej. Bardzo Ważne jest również, żeby przestrzegać się do zaleceń wydawanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak egzekwować swoją pracę. Pod żadnym pozorem nie powinni Państwo przeprowadzać śledztwa na własną rękę, ponieważ chęć pomocy jest w stanie znacząco ograniczyć czynności. Nasz zespół tworzymy jedynie z licencjonowanych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto zdecydować się na nasze profesjonalne biuro detektywistyczne. Główne miasto to Dzierżoniów, jednak nie mamy problemu z czynnościami na obszarze sąsiadujących miejscowości.

Potrzebują Państwo potwierdzenia na niewierność partnera?

Ujawnienie zdrady partnerki to bardzo częste zadanie, jakie realizuje każdy detektyw. Dzierżoniów i wykonujący zlecenia tam prywatni detektywi nie są wyjątkiem. Jeśli mają Państwo wyczucie, że druga połówka dopuszcza się zdrady, ale nie ma na to pewnych dowodów – dobrym rozwiązaniem jest powierzyć mi ich zgromadzenie. Wiele lat praktyki oraz zdobyte doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na pełne profesjonalizmu w realizacji zadania. Jestem w stanie poufnie i efektywnie znaleźć dowody niewierności nawet bardzo dobrze kryjących się niewiernych partnerek. Dlaczego warto przydzielić to zadanie detektywowi niż działać na własną rękę? Detektyw z doświadczeniem zdobędzie dowody, które nie mogą zostać oddalone przez sąd oraz nie zostaną poddane wątpliwości przez współmałżonka, ponieważ prywatny detektyw jest upoważniony w sposób legalny przetwarzać dane personalne bez zgody zainteresowanej osoby. Materiały, które zgromadzi detektyw, traktowane są również jako dowody obiektywne, w przeciwieństwie do opinii przedstawionej przez partnera czy wybranych przez Państwa świadków.

Potrzebują Państwo pomocy prywatnych detektywów?

Zachęcam do odwiedzenia naszej agencji detektywistycznej i skorzystania z rzetelnych usług prywatnego detektywa — prowadzimy działania na regionie Dzierżoniowa oraz okolic. Jako doświadczony detektyw zapewniam najwyższą jakość wykonywanej usługi oraz pełen profesjonalizm.

Bliska osoba z Państwa rodziny zaginęła?

Tematy związane z rodziną zobowiązują do nadzwyczajnej odpowiedzialności a detektyw nie może być wybrany bez podstawowej weryfikacji. Źródeł zaginięcia jest bardzo dużo — może chodzić zarówno o uprowadzenie, jak i celową ucieczkę przed czy też niewiedza tego, że ma się rodzinę albo bliskich. Bez względu na to, czy poszukiwana osoba chce zostać odszukana, czy nie, przy przeprowadzeniu dobranej procedury jako biuro detektywistyczne jesteśmy w stanie ją znaleźć dyskretnie i efektywnie. Dlaczego poszukiwanie zaginionej osoby warto powierzyć detektywowi? W przypadku zaginięcia osoby pełnoletniej i zdrowej organy ścigania wszczynają procesy poszukiwawcze dopiero po kilku dniach. Prywatny detektyw Dzierżoniów zaczyna działać bezpośrednio po przyjęciu zlecenia — bez znaczenia, czy ktoś jest dorosły i może sam o sobie decydować, czy też nie.


Usługi detektywistyczne Dzierżoniów
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.
  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


SŁUŻYMY POMOCĄ...


Inne miasta, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
Prowadzisz firmę i potrzebujesz pomocy?
  • Detektyw dla firm Rzeszów