Detektyw Chmielnik

Profesjonalne usługi detektywistyczne przeprowadzane na obszarze całego kraju

Agencja detektywistyczna INVERITAS to gwarancja rzetelnego detektywa i zweryfikowanych agentów, których priorytetem jest działanie profesjonalnie w trakcie wykonywania zadań detektywistycznych. Wszystkie działania przeprowadzam z zachowaniem dyskrecji, dynamicznie, efektywnie i w świetle prawa. Biuro detektywistyczne Inveritas realizuje zlecenia detektywistyczne zarówno dla osób fizycznych, jak i działalności (np. weryfikacja wspólników, czy wywiad gospodarczy). Każde działania realizowane są zgodne z prawem oraz ustawą dotyczącą zleceń detektywistycznych. Znaczy to, że wszelkie czynności śledcze są wykonywane przez doświadczone osoby będące w posiadaniu licencji prywatnego detektywa. Wskutek tego, wszelkie skolekcjonowane w trakcie śledztwa przedmioty mogą zostać wykorzystane na rozprawie sądowej, a detektyw osobiście może przekazywać informacje na rozprawie jako obiektywny świadek.

Każde przeprowadzane zlecenie zobowiązuje do zachowania dyskrecji i należytej staranności, w związku z tym, jeśli tylko zadanie na to zezwala, wszystkie czynności jako prywatny detektyw wykonuję sam — bez ingerencji innych. Dzięki temu jestem jedyną osobą, która od samego początku do końca zajmuje się Państwa sprawą i jako jedyny jestem zaznajomiony w całą sytuację, dzięki temu zawieram całkowitą znajomość na temat wykonywanego zlecenia. Jako prywatny detektyw z Chmielnika zapewniam najwyższą dyskrecję oraz ograniczenie ponoszonych przez Państwa kosztów. Zdarza się, że akcje wymuszają do kooperacji kilku detektywów. W sytuacji, kiedy zlecenie jest bardziej zagmatwana i domaga się dodatkowych ludzi do wykonywanej pracy, jestem w stałym kontakcie ze fachowymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi detektywami o niezastąpionych umiejętnościach. Wybrani osobiście przeze mnie specjaliści są z wieloletnim zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik prywatnego detektywa z Chmielnika

Każde z podanych kwot są cenami przybliżonymi. Dla precyzyjnej wyceny oferty detektywistycznej konieczna jest rozmowa z przedstawieniem zapytania z określeniem kluczowych danych, a dla niektórych zadań kwota jest określana po indywidualnym uzgodnieniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.

WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Chmielnik

Najlepszym rozwiązaniem bardzo ciężkiej sytuacji jest zgłoszenie się do biura detektywistycznego Inveritas w Chmielniku, gdzie na klientów wyczekują profesjonalni i kompetentni specjaliści. Inveritas jest prywatną agencją detektywistyczną, która wykonuje szereg usług jak: wywiad gospodarczy, ochrona prywatności, czy gromadzenie wszelkiego rodzaju danych na temat przedsiębiorstw i osób fizycznych. Wszystkie usługi detektywistyczne realizowane są dyskretnie, możliwie ekspresowo i z należytą dokładnością. Usługi detektywistyczne świadczę w Chmielniku oraz na obszarze całej Polski i jestem do Państwa dyspozycji cały tydzień, 24 godziny dziennie. Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Chmielnik

Planujecie Państwo rozpocząć kooperację z prywatnym detektywem? Przedsiębiorstwo ma kłopoty? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby przeprowadzane usługi były niezawodne, w związku z tym należy mieć na uwadze kilka bardzo ważnych kwestii. Współpracę z prywatnym detektywem powinni Państwo zachować w sekrecie – im mniej osób jest świadom o śledztwie, tym lepiej dla sprawy. Bardzo Istotne jest również, aby stosować się do poleceń przekazanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak przeprowadzać swoją pracę. Zabronione jest prowadzenie śledztwa na własną rękę, ponieważ chęć pomocy może znacznie powikłać czynności. Składamy się jedynie z licencjonowanych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto zdecydować się na nasze jedyne w swoim rodzaju biuro detektywistyczne. Główne miasto to Chmielnik, jednak nie mamy problemu z czynnościami na obszarze pobliskich miejscowości.

Poszukują Państwo dowodów na niewierność partnerki?

Odkrycie zdrady partnerki to jedne z najczęstszych zadanie, jakie otrzymuje każdy detektyw. Chmielnik i działający tam prywatni detektywi nie są odstępstwem od tej reguły. W przypadku jeśli mają Państwo wrażenie, że partnerka dopuszcza się zdrady, ale nie ma na to niezbitych dowodów – wystarczy powierzyć mi ich znalezienie. Wieloletnie praktyki oraz pozyskane doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na przepełnione profesjonalizmu w realizacji usługi. Jestem w stanie tajnie i efektywnie odnaleźć dowody niewierności nawet najlepiej kryjących się niewiernych połówek. Dlaczego lepiej przekazać to zadanie detektywowi niż próbować działać osobiście? Doświadczony detektyw pozyska dowody, które nie mogą zostać niezaakceptowane przez sąd oraz nie zostaną podważone przez partnera, ponieważ prywatny detektyw może w sposób legalny przetwarzać dane osobowe bez wyrażenia zgody zainteresowanej osoby. Przedmioty, które zdobędzie detektyw, traktowane są również jako dowody neutralne, w przeciwieństwie do zeznań przedstawionych przez partnerkę czy ustalonych przez Państwa świadków.

Potrzebują Państwo wsparcia prywatnych detektywów?

Zapraszam do odwiedzenia naszej agencji detektywistycznej i skorzystania z profesjonalnych usług prywatnego detektywa — prowadzimy działania na regionie Chmielnika oraz sąsiadujących okolic. Jako doświadczony detektyw zapewniam maksymalną jakość przeprowadzanej usługi oraz 100% profesjonalizm.

Ktoś z Państwa rodziny zaginął?

Sprawy związane z rodziną wymagają osobliwej precyzji a detektyw nie powinien być wybrany z przypadku. Źródeł zaginięcia jest mnóstwo — może chodzić zarówno o uprowadzenie, jak i świadomą ucieczkę przed bliskimi osobami czy też niewiedza tego, że ma się krewnych albo bliskich. Bez względu na to, czy poszukiwana osoba chce być odnaleziona, czy też nie, przy zastosowaniu odpowiedniej procedury jako agencja detektywistyczna jesteśmy w stanie ją odszukać sekretnie i skutecznie. Dlaczego odszukanie zaginionej osoby wskazane jest powierzyć detektywowi? W sytuacji zaginięcia osoby pełnoletniej i zdrowej organy ścigania rozpoczynają procesy poszukiwawcze nie wcześniej niż po kilku dniach. Prywatny detektyw Chmielnik rozpoczyna poszukiwać zaraz po otrzymaniu zlecenia — bez znaczenia, czy ktoś jest pełnoletni i może osobiście o sobie decydować, czy też nie.


Usługi detektywistyczne Chmielnik
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.
  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


SŁUŻYMY POMOCĄ...


Inne miasta, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
Prowadzisz firmę i potrzebujesz pomocy?
  • Detektyw dla firm Zgorzelec
  • Rate this page