Detektyw Bierutów

Profesjonalne usługi detektywistyczne przeprowadzane na terenie Polski

Agencja detektywistyczna INVERITAS to zapewnienie doświadczonego detektywa i sprawdzonych specjalistów, których domeną jest pełen profesjonalizm podczas wykonywania zadań detektywistycznych. Wszystkie działania przeprowadzam z zachowaniem dyskrecji, dynamicznie, efektywnie i w świetle prawa. Biuro detektywistyczne Inveritas świadczy usługi detektywistyczne zarówno dla osób fizycznych, jak i działalności (np. weryfikacja pracowników, czy wywiad gospodarczy). Wszelkie działania przeprowadzane są zgodne z przepisami oraz ustawą odnoszącą się do usług detektywistycznych. Oznacza to, że wszystkie czynności śledcze są przeprowadzane przez wykwalifikowane osoby posiadające licencję prywatnego detektywa. Wskutek tego, wszelkie skolekcjonowane podczas śledztwa przedmioty mogą zostać wykorzystane na rozprawie sądowej, a detektyw osobiście może zeznawać w sądzie jako autentyczny świadek.

Wszelkie wykonywane zadanie wymaga zachowania dyskrecji i nienagannej sumienności, w związku z tym, jeśli tylko zlecenie na to zezwala, wszelkie operacje jako prywatny detektyw wykonuję osobiście — bez ingerencji innych. Dzięki temu jestem jedyną osobą, która od początku do końca zajmuje się Państwa tematem i osobiście jestem zaznajomiony w całą sytuację, dzięki temu zawieram całkowitą orientację na problematykę wykonywanego zlecenia. Jako prywatny detektyw z Bierutowa zapewniam wszelką dyskrecję oraz minimalizację ponoszonych przez Państwa kosztów. Bywa, że operacje wymagają ścisłej współpracy kilku specjalistów. W sytuacji, kiedy zlecenie jest bardziej powikłana i domaga się dopełniających ludzi do wykonywanej pracy, jestem w stałym połączeniu ze zaufanymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi detektywami o niezastąpionych umiejętnościach. Wyselekcjonowani przeze mnie detektywi są z bogatym zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik prywatnego detektywa z Bierutowa

Każde z podanych kwot są cenami orientacyjnymi. W celu dokładniejszej wyceny usługi detektywistycznej obowiązkowa jest rozmowa z przedstawieniem zapytania z określeniem kluczowych danych, a dla części zadań kwota jest określana po prywatnym dopasowaniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.

WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Bierutów

Pierwszorzędnym wyjściem bardzo zawikłanej sytuacji jest wybranie się do biura detektywistycznego Inveritas w Bierutowie, gdzie na klientów wyczekują profesjonalni i obeznani agenci. Inveritas jest prywatnym biurem detektywistycznym. który oferuje szereg usług takich jak: wywiad gospodarczy, ochrona osób VIP, czy gromadzenie wszelkiego rodzaju informacji na temat przedsiębiorstw i osób fizycznych. Wszelkie usługi detektywistyczne realizowane są dyskretnie, możliwie ekspresowo i z należytą starannością. Usługi detektywistyczne świadczę w Bierutowie oraz na terenie całego kraju i jestem do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Życzliwie zapraszam do skorzystania z oferty Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Bierutów

Planują Państwo zacząć współpracę z prywatnym detektywem? Przedsiębiorstwo ma kłopoty? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby realizowane zadania były niezawodne, w związku z tym należy pamiętać o kilku bardzo istotnych sprawach. Wspólną pracę z prywatnym detektywem powinni Państwo zachować dla siebie – im mniej osób jest świadom o prowadzonym śledztwie, tym lepiej. Ważne jest również, żeby stosować się do zaleceń wręczonych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak realizować swoją pracę. Pod żadnym pozorem nie powinni Państwo działać na własną rękę, ponieważ chęć ułatwienia może znacznie przeszkodzić przeprowadzane czynności. Składamy się jedynie z doświadczonych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto zdecydować się na nasze rzetelne biuro detektywistyczne. Głównym miastem jest Bierutów, jednak nie mamy większego problemu z działaniami na terenie sąsiadujących miejscowości.

Poszukują Państwo dowodów na niewierność partnerki?

Odkrycie zdrady partnera to najczęstsze zlecenie, jakie realizuje każdy detektyw. Bierutów i działający tam detektywi nie są wyjątkiem. W przypadku jeśli mają Państwo wrażenie, że partnerka zdradza, ale nie ma na to niezbitych dowodów – rozsądnie jest powierzyć mi ich zgromadzenie. Wieloletnie praktyki oraz opanowane doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na pełne profesjonalizmu w realizacji usługi. Jestem w stanie potajemnie i efektywnie zdobyć dowody zdrady nawet najlepiej kryjących się niewiernych połówek. Dlaczego warto przydzielić to zlecenie detektywowi niż działać na własną rękę? Detektyw z doświadczeniem pozyska dowody, które nie mogą zostać odtrącone przez sąd oraz nie zostaną zignorowane przez partnerkę, ponieważ prywatny detektyw jest upoważniony w sposób zgodny z prawem przetwarzać dane personalne bez zgody zainteresowanej osoby. Materiały, które zdobędzie detektyw, traktowane są również jako dowody obiektywne, w przeciwieństwie do zeznań przedstawionych przez współmałżonka czy ustalonych przez Państwa świadków.

Potrzebują Państwo wsparcia prywatnych detektywów?

Zapraszam do wizyty agencji detektywistycznej i skorzystania z profesjonalnych usług prywatnego detektywa — prowadzimy działania na terenie Bierutowa oraz sąsiadujących okolic. Jako doświadczony detektyw gwarantuję maksymalną jakość przeprowadzanej usługi oraz 100% profesjonalizm.

Ktoś z Państwa bliskich zaginął?

Sprawy związane z rodziną wymagają nadzwyczajnej delikatności a detektyw nie może być wybrany bez podstawowej weryfikacji. Źródeł przepadnięcia jest wiele — może chodzić zarówno o przetrzymywanie, jak i umyślną ucieczkę przed bliskimi osobami czy też nieświadomość tego, że ma się krewnych albo bliskich. Bez względu na to, czy zagubiona osoba chce zostać odszukana, czy też nie, przy przeprowadzeniu odpowiedniej strategii jako biuro detektywistyczne jesteśmy w stanie ją odnaleźć dyskretnie i skutecznie. Dlaczego poszukiwanie zaginionej osoby warto powierzyć detektywowi? W sytuacji zaginięcia osoby pełnoletniej i zdrowej organy ścigania zaczynają procesy poszukiwawcze dopiero po kilku dobach. Prywatny detektyw Bierutów zaczyna działać bezpośrednio po otrzymaniu zlecenia — bez znaczenia, czy ktoś jest pełnoletni i jest w stanie o sobie decydować, czy też nie.


Usługi detektywistyczne Bierutów
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.
  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


SŁUŻYMY POMOCĄ...


Inne miasta, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
Prowadzisz firmę i potrzebujesz pomocy?
  • Detektyw dla firm Legnica
  • Rate this page