Detektyw Bielany

Profesjonalne usługi detektywistyczne przeprowadzane na obszarze Warszawy.

Agencja detektywistyczna INVERITAS to pewność rzetelnego detektywa i zaufanych agentów, których domeną jest działanie profesjonalnie w trakcie wykonywania zleconych usług detektywistycznych. Każde działania przeprowadzam dyskretnie, szybko, efektywnie i w świetle prawa. Agencja detektywistyczna Inveritas realizuje zlecenia detektywistyczne zarówno dla osób prywatnych, jak i korporacji (np. weryfikacja partnerów, czy wywiad gospodarczy). Wszelkie czynności przeprowadzane są zgodne z przepisami oraz ustawą odnoszącą się do usług detektywistycznych. Oznacza to, że wszystkie czynności śledcze są przeprowadzane przez doświadczone osoby posiadające licencję prywatnego detektywa. Wskutek tego, wszystkie skolekcjonowane podczas śledztwa materiały można wykorzystać na rozprawie sądowej, a detektyw osobiście może zeznawać w sądzie jako obiektywny świadek.

Każde prowadzone zadanie zobowiązuje do dyskrecji i właściwej staranności, w związku z tym, jeśli tylko zlecenie na to pozwala, wszystkie operacje jako prywatny detektyw Warszawa wykonuję sam — bez pomocy innych. Takie rozwiązanie gwarantuje, że jestem jedyną osobą, która od początku do końca zlecenia zajmuje się Państwa sprawą i osobiście jestem dopuszczony w całą sytuację, dzięki temu mam całkowitą wiedzę na temat wykonywanego zlecenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu jako prywatny detektyw z Bielan zapewniam 100% dyskrecję oraz ograniczenie ponoszonych przez Państwa kosztów. Zdarza się, że operacje wymagają ścisłej kooperacji kilku specjalistów. W sytuacji, kiedy sprawa jest bardzo skomplikowana i wymaga dopełniających rąk do pracy, jestem w nieustannym kontakcie ze sprawdzonymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi specjalistami o najważniejszych umiejętnościach. Wybrani osobiście przeze mnie detektywi są z wieloletnim zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik detektywa z Bielan

Wszystkie podane kwoty są cenami przybliżonymi. Dla precyzyjnej wyceny oferty detektywistycznej obowiązkowa jest rozmowa z przedstawieniem zapytania z określeniem konkretnych danych, a dla części zadań kwota jest wskazywana po osobistym uzgodnieniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.

WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Bielany

Pierwszorzędnym wyjściem bardzo ciężkiej sytuacji jest zgłoszenie się do biura detektywistycznego Inveritas w Bielanach, gdzie na osoby zainteresowane czekają rzetelni i kompetentni agenci. Inveritas jest prywatnym biurem detektywistycznym. który oferuje listę usług jak: wywiad gospodarczy, ochrona prywatności, czy gromadzenie wszelkiego rodzaju informacji na temat przedsiębiorstw i osób fizycznych. Każda z usług detektywistycznych wykonywana jest potajemnie, bardzo szybko i z należytą starannością. Usługi detektywistyczne świadczę w Bielanach oraz na obszarze całego kraju i jestem do Państwa dyspozycji bez przerwy, 24 godziny dziennie. Serdecznie zapraszam do wybrania usługi Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Bielany

Planujecie Państwo rozpocząć kooperację z prywatnym detektywem? Firma ma problemy? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby przeprowadzane zadania były niezawodne, w związku z tym należy pamiętać o kilku bardzo ważnych kwestiach. Wspólną pracę z prywatnym detektywem powinni Państwo zachować w tajemnicy – im mniej osób jest świadom o śledztwie, tym lepiej. Bardzo Ważne jest również, aby przestrzegać się do poleceń wydawanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak egzekwować swoją pracę. Zabronione jest działanie osobiście, ponieważ chęć ułatwienia może znacząco powikłać czynności. Nasz zespół tworzymy wyłącznie z profesjonalnych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze jedyne w swoim rodzaju biuro detektywistyczne. Obsługujemy dzielnicę Warszawy - Bielany, jednak nie mamy większego problemu z działaniami na terenie sąsiadujących dzielnic.

Poszukują Państwo potwierdzenia na niewierność partnera?

Wykrycie zdrady partnera to jedne z najczęstszych zadanie, jakie realizuje każdy detektyw. Bielany i działający tam detektywi nie są odstępstwem od tej reguły. W przypadku jeśli mają Państwo wyczucie, że druga połówka zdradza, ale nie ma na to twardych dowodów – warto zlecić mi ich zgromadzenie. Wieloletnie praktyki oraz zdobyte doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na pełne profesjonalizmu w realizacji zadania. Jestem w stanie sekretnie i efektywnie zdobyć dowody niewierności nawet bardzo dobrze ukrywających się niewiernych partnerów. Dlaczego lepiej przekazać to zlecenie detektywowi niż próbować działać osobiście? Doświadczony detektyw zdobędzie dowody, które nie zostaną zlekceważone przez sąd oraz nie zostaną zignorowane przez partnera, ponieważ prywatny detektyw może w sposób zgodny z prawem przetwarzać dane personalne bez zgody zainteresowanej osoby. Materiały, które zgromadzi detektyw, traktowane są również jako dowody neutralne, w przeciwieństwie do zeznań przedstawionych przez partnera czy wybranych przez Państwa świadków.

Potrzebują Państwo wsparcia prywatnych detektywów?

Zachęcam do odwiedzenia agencji detektywistycznej i skorzystania z profesjonalnych usług prywatnego detektywa — działamy na przestrzeni Bielan oraz okolic. Jako doświadczony detektyw zapewniam najwyższą jakość wykonywanej usługi oraz pełen profesjonalizm.

Bliska osoba z Państwa rodziny zaginęła?

Sprawy związane z rodziną zobowiązują do osobliwej precyzji a detektyw nie powinien być wybrany bez wstępnej weryfikacji. Czynników przepadnięcia jest mnóstwo — może chodzić zarówno o porwanie, jak i umyślną ucieczkę przed czy też nieświadomość tego, że ma się rodzinę albo bliskich. Bez względu na to, czy poszukiwana osoba chce zostać odszukana, czy nie, przy zastosowaniu odpowiedniej procedury jako agencja detektywistyczna jesteśmy w stanie ją odszukać sekretnie i efektywnie. Dlaczego odnalezienie zaginionej osoby wskazane jest powierzyć detektywowi? W przypadku zniknięcia osoby dorosłej i zdrowej organy ścigania podejmują działania poszukiwawcze nie wcześniej niż po kilku dobach. Prywatny detektyw Bielany zaczyna działać bezpośrednio po otrzymaniu zlecenia — bez względu na to, czy ktoś jest dorosły i jest w stanie o sobie decydować, czy nie.


Usługi detektywistyczne Bielany
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.
  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


SŁUŻYMY POMOCĄ...


Inne dzielnice w Warszawie, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
5/5 - (27 głosów)