Detektyw Bielany

Profesjonalne usługi detektywistyczne przeprowadzane na terenie Warszawy.
Wszelkie wykonywane zadanie zobowiązuje do dyskrecji i należytej sumienności, w związku z tym, jeśli tylko zlecona usługa na to zezwala, wszelkie czynności jako prywatny detektyw Warszawa wykonuję osobiście — bez pomocy osób zewnętrznych. Dzięki czemu jestem jedyną osobą, która od początku do końca zlecenia zajmuje się Państwa przypadkiem i osobiście jestem wprawiony w całą sytuację, dzięki temu posiadam całkowitą wiedzę na temat realizowanego zlecenia. W ten sposób jako prywatny detektyw z Bielan zapewniam wszelką dyskrecję oraz ograniczenie ponoszonych przez Państwa kosztów. Często operacje wymagają ścisłej współpracy kilku specjalistów. W sytuacji, kiedy zlecenie jest bardzo zagmatwana i domaga się dopełniających ludzi do wykonywanej pracy, jestem w stałym połączeniu ze sprawdzonymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi specjalistami o kluczowych umiejętnościach. Wyselekcjonowani osobiście przeze mnie specjaliści są z bogatym zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik detektywa z Bielan

Każde z podanych kwot są cenami przybliżonymi. Dla dokładniejszej wyceny usługi detektywistycznej obowiązkowa jest rozmowa z przedstawieniem problemu z określeniem kluczowych informacji, a dla niektórych zadań kwota jest określana po osobistym uzgodnieniu ich zakresu.
 • weryfikacja kontrahenta
  weryfikacja kontrahenta od 1500 zł netto
 • weryfikacja sytuacji osobistej
  weryfikacja sytuacji osobistej od 1000 zł netto
 • obserwacja osób i obiektów
  obserwacja osób i obiektów od 120 zł netto za godzinę, 1200 zł netto za dobę
 • poszukiwanie majątku dłużnika
  poszukiwanie majątku dłużnika od 500 zł netto
 • weryfikacja składników majątkowych
  weryfikacja składników majątkowych od 500 zł netto
 • wypożyczenie lokalizatora GPS
  wypożyczenie lokalizatora GPS 50 zł netto za dobę
 • wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video
  wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video od 50 zł netto za dobę
 • instalacja sprzętu detektywistycznego
  instalacja sprzętu detektywistycznego od 250 zł netto
Do każdej ceny usług detektywistycznych należy doliczyć 23% VAT.

Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

  O MNIE
  Były oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany prywatny detektyw.

  BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

  BIURO DETEKTYWISTYCZNE

  WYWIAD GOSPODARCZY

  BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

  Skontaktuj się już dziś

  Agencja detektywistyczna Bielany

  Agencja detektywistyczna INVERITAS to gwarancja doświadczonego detektywa i zweryfikowanych specjalistów, których priorytetem jest pełen profesjonalizm podczas wykonywania usług detektywistycznych. Wszystkie działania wykonuję z zachowaniem dyskrecji, dynamicznie, skutecznie i zgodnie z prawem. Agencja detektywistyczna Inveritas świadczy zadania detektywistyczne zarówno dla osób prywatnych, jak i działalności (np. weryfikacja wspólników, czy wywiad gospodarczy). Wszystkie czynności dokonywane są zgodne z przepisami oraz ustawą odnoszącą się do zleceń detektywistycznych. Znaczy to, że wszystkie zadania śledcze są wykonywane przez doświadczone osoby będące w posiadaniu licencji prywatnego detektywa. Dzięki temu, wszystkie skolekcjonowane podczas dochodzenia przedmioty można wykorzystać na rozprawie sądowej, a sam detektyw może przekazywać informacje na rozprawie jako obiektywny świadek.

  Biuro detektywistyczne Bielany

  Najlepszym wyjściem zawikłanej sytuacji jest zgłoszenie się do biura detektywistycznego Inveritas w Bielanach, gdzie na klientów wyczekują zawodowi i obeznani agenci. Inveritas jest prywatnym biurem detektywistycznym. który wykonuje szereg usług takich jak: wywiad gospodarczy, ochrona osób VIP, czy gromadzenie wszelkiego rodzaju informacji na temat przedsiębiorstw i osób fizycznych. Każda z usług detektywistycznych realizowana jest dyskretnie, bardzo szybko i z należytą starannością. Usługi detektywistyczne świadczę w Bielanach oraz na obszarze całej Polski i jestem do Państwa dyspozycji bez przerwy, 24 godziny dziennie. Życzliwie zapraszam do wybrania usługi Agencji Detektywistycznej Inveritas.

  Prywatny detektyw Bielany

  Planujecie Państwo rozpocząć kooperację z prywatnym detektywem? Przedsiębiorstwo ma problemy? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby realizowane działania były niezawodne, w związku z tym należy mieć na uwadze kilka bardzo kluczowych kwestii. Współpracę z prywatnym detektywem powinni Państwo zachować w sekrecie – obowiązuje prosta zasada im mniej ludzi jest świadom o prowadzonym śledztwie, tym lepiej. Bardzo Istotne jest również, aby przestrzegać się do rekomendacji wydanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak przeprowadzać swoją pracę. Pod żadnym pozorem nie powinni Państwo przeprowadzać śledztwa na własną rękę, ponieważ zamiast pomóc jest w stanie znacznie powikłać czynności. Nasz zespół tworzymy jedynie z profesjonalnych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze rzetelne biuro detektywistyczne. Obsługujemy dzielnicę Warszawy – Bielany, jednak nie mamy problemu z działaniami na terenie pobliskich dzielnic.

  Detektywi Bielany

  Poszukują Państwo dowodów na zdradę partnerki?
  Ujawnienie zdrady partnera to najczęstsze zadanie, jakie otrzymuje każdy detektyw. Bielany i wykonujący zlecenia tam prywatni detektywi nie są wyjątkiem. Jeśli mają Państwo wyczucie, że druga połówka dopuszcza się zdrady, ale nie ma na to pewnych dowodów – wystarczy zlecić mi ich zgromadzenie. Wieloletnie praktyki oraz opanowane doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na przepełnione profesjonalizmu działania. Jestem w stanie potajemnie i efektywnie zdobyć dowody zdrady nawet bardzo dobrze ukrywających się niewiernych partnerów. Dlaczego warto przydzielić to zlecenie detektywowi niż działać na własną rękę? Detektyw z doświadczeniem zdobędzie dowody, które nie mogą zostać odtrącone przez sąd oraz nie zostaną poddane wątpliwości przez partnera, ponieważ prywatny detektyw jest upoważniony w sposób legalny przetwarzać dane osobowe bez wyrażenia zgody zainteresowanej osoby. Przedmioty, które zgromadzi detektyw, traktowane są również jako dowody neutralne, w przeciwieństwie do zeznań przedstawionych przez współmałżonka czy wybranych przez Państwa świadków.
  Rzetelny detektyw

  Bliska osoba z Państwa rodziny zaginęła?

  Tematy rodzinne wymagają nadzwyczajnej delikatności a detektyw nie powinien być wybrany bez podstawowej weryfikacji. Powodów przepadnięcia jest mnóstwo — może chodzić zarówno o uprowadzenie, jak i umyślną ucieczkę przed czy też nieświadomość tego, że ma się rodzinę albo bliskich. Bez względu na to, czy zaginiona osoba chce być odszukana, czy nie, przy użyciu dobranej strategii jako biuro detektywistyczne jesteśmy w stanie ją odnaleźć sekretnie i skutecznie. Dlaczego odnalezienie zaginionej osoby powinniśmy powierzyć detektywowi? W przypadku zniknięcia osoby dorosłej i zdrowej organy ścigania podejmują procesy poszukiwawcze nie wcześniej niż po kilku dniach. Prywatny detektyw Bielany rozpoczyna działania zaraz po otrzymaniu zlecenia — bez względu na to, czy ktoś jest pełnoletni i może osobiście o sobie decydować, czy też nie.

  Potrzebują Państwo wsparcia prywatnych detektywów?

  Zachęcam do odwiedzenia agencji detektywistycznej i skorzystania z pewnych usług prywatnego detektywa — prowadzimy działania na regionie Bielan oraz okolic. Jako doświadczony detektyw gwarantuję maksymalną jakość przeprowadzanej usługi oraz pełen profesjonalizm.
  Detektyw

  Usługi detektywistyczne Bielany

  Wywiad gospodarczy

  Budujemy przewagę informacyjną. Sprawami gospodarczymi zajmujemy się od wielu lat.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do prac
  Dobry detektyw Warszawa

  Bezpieczeństwo osobowe

  Chronimy ludzi oraz ich prywatność.

  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP
  Detektyw z Warszawy
  Służymy pomocą
  Systemy łączności
  Opracowanie

  bezpiecznych i anonimowych systemów łączności

  Polityka antyfraudowa
  Polityka

  antyfraudowa

  Systemy łączności
  Poszukiwanie

  majątku dłużnika

  Zdrada
  Gromadzenie

  dowodów niewierności

  Podsłuch
  Badania

  urządzeń do podsłuchów

  Ocena zagrożenia
  Ocena zagrożenia

  osób oraz obiektów

  Inne miasta, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
  Prowadzisz firmę i potrzebujesz pomocy?
 • Detektyw dla firm Lublin