Detektyw Bielany Wrocławskie

Profesjonalne usługi detektywistyczne wykonywane na terenie Polski

Agencja detektywistyczna INVERITAS to gwarancja doświadczonego detektywa i sprawdzonych agentów, których priorytetem jest działanie profesjonalnie w trakcie wykonywania usług detektywistycznych. Każde działania przeprowadzam z zachowaniem dyskrecji, szybko, skutecznie i legalnie. Agencja detektywistyczna Inveritas przeprowadza powierzone zadania detektywistyczne zarówno dla osób fizycznych, jak i korporacji (np. weryfikacja wspólników, czy wywiad gospodarczy). Każde działania realizowane są zgodne z prawem oraz ustawą dotyczącą usług detektywistycznych. Znaczy to, że wszelkie zlecenia śledcze są wykonywane przez doświadczone osoby będące w posiadaniu licencji prywatnego detektywa. Wskutek tego, wszelkie zgromadzone podczas dochodzenia materiały mogą zostać wykorzystane w sądzie, a detektyw osobiście może zeznawać w sądzie jako autentyczny świadek.

Każde wykonywane zlecenie zobowiązuje do zachowania dyskrecji i należytej sumienności, w związku z tym, jeśli tylko zadanie na to zezwala, wszelkie operacje jako prywatny detektyw wykonuję sam — bez ingerencji innych. Takie rozwiązanie gwarantuje, że jestem jedyną osobą, która od początku do końca zlecenia zajmuje się Państwa przypadkiem i osobiście jestem wprawiony w zaistniałą sytuację, dzięki czemu mam kompletną orientację na temat realizowanego zadania. Jako prywatny detektyw z Bielan Wrocławskich zapewniam wszelką dyskrecję oraz minimalizację ponoszonych przez Państwa kosztów. Często zlecenia wymuszają do kooperacji kilku detektywów. W sytuacji, kiedy zlecenie jest bardzo skomplikowana i wymaga dodatkowych rąk do wykonywanej pracy, jestem w nieustannym kontakcie ze sprawdzonymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi specjalistami o najważniejszych umiejętnościach. Wyselekcjonowani osobiście przeze mnie detektywi są z wieloletnim zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik detektywa z Bielan Wrocławskich

Każde z podanych kwot są cenami przybliżonymi. W celu precyzyjniejszej wyceny usługi detektywistycznej niezbędna jest rozmowa z przedstawieniem problemu z wskazaniem kluczowych danych, a dla niektórych zleceń kwota jest określana po prywatnym dopasowaniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.

WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Bielany Wrocławskie

Pierwszorzędnym rozwiązaniem ciężkiej sytuacji jest zgłoszenie się do biura detektywistycznego Inveritas w Bielanach Wrocławskich, gdzie na osoby zainteresowane wyczekują zawodowi i kompetentni agenci. Inveritas jest prywatną agencją detektywistyczną, która przeprowadza szereg usług jak: wywiad gospodarczy, ochrona prywatności, czy zdobywanie wszelkiego rodzaju informacji na temat przedsiębiorstw i osób prywatnych. Każda z usług detektywistycznych wykonywana jest potajemnie, bardzo szybko i z należytą sumiennością. Usługi detektywistyczne świadczę w Bielanach Wrocławskich oraz na obszarze całej Polski i jestem do Państwa dyspozycji cały tydzień, 24 godziny dziennie. Serdecznie zapraszam do wybrania oferty Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Bielany Wrocławskie

Chcą Państwo rozpocząć współpracę z prywatnym detektywem? Przedsiębiorstwo ma kłopoty? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby przeprowadzane zadania były niezawodne, w związku z tym należy pamiętać o kilku bardzo kluczowych kwestiach. Wspólną pracę z prywatnym detektywem powinni Państwo zachować w tajemnicy – obowiązuje prosta zasada im mniej osób wie o prowadzonym śledztwie, tym lepiej. Bardzo Istotne jest również, żeby przestrzegać się do poleceń wydanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak egzekwować powierzone zlecenie. Zabronione jest działanie na własną rękę, ponieważ chęć pomocy jest w stanie znacząco przeszkodzić przeprowadzane czynności. Nasz zespół tworzymy wyłącznie z doświadczonych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze jedyne w swoim rodzaju biuro detektywistyczne. Główne miasto to Bielany Wrocławskie, jednak nie mamy problemu z czynnościami na obszarze najbliższych miejscowości.

Poszukują Państwo potwierdzenia na niewierność partnerki?

Wyjawienie zdrady partnera to najczęstsze zadanie, jakie realizuje każdy detektyw. Bielany Wrocławskie i działający tam detektywi nie są odstępstwem od tej reguły. W przypadku jeśli mają Państwo wyczucie, że partner dopuszcza się niewierności, ale nie ma na to pewnych dowodów – dobrym rozwiązaniem jest powierzyć mi ich znalezienie. Wieloletnie praktyki oraz pozyskane doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na zapewnienie profesjonalizmu działania. Jestem w stanie tajnie i skutecznie odnaleźć dowody zdrady nawet bardzo dobrze skrywających się niewiernych partnerek. Dlaczego lepiej powierzyć to zadanie detektywowi niż działać na własną rękę? Doświadczony detektyw zdobędzie dowody, które nie mogą zostać zlekceważone przez sąd oraz nie zostaną podważone przez partnerkę, ponieważ prywatny detektyw jest upoważniony w sposób legalny przetwarzać dane personalne bez zgody zainteresowanej osoby. Przedmioty, które zgromadzi detektyw, traktowane są również jako dowody neutralne, w przeciwieństwie do zeznań przedstawionych przez partnera czy ustalonych przez Państwa świadków.

Potrzebują Państwo wsparcia prywatnych detektywów?

Zachęcam do odwiedzenia naszej agencji detektywistycznej i skorzystania z profesjonalnych usług prywatnego detektywa — prowadzimy działania na obszarze Bielan Wrocławskich oraz okolic. Jako doświadczony detektyw zapewniam możliwie najwyższą jakość wykonywanej usługi oraz 100% profesjonalizm.

Ktoś z Państwa bliskich zaginął?

Tematy rodzinne zobowiązują do wyjątkowej delikatności a detektyw nie powinien być wybrany z przypadku. Czynników zaginięcia jest mnóstwo — może chodzić zarówno o uprowadzenie, jak i przemyślaną ucieczkę przed czy też niewiedza tego, że ma się krewnych albo bliskich. Bez względu na to, czy zaginiona osoba chce zostać odnaleziona, czy nie, przy użyciu prawidłowej procedury jako biuro detektywistyczne jesteśmy w stanie ją odszukać sekretnie i efektywnie. Dlaczego odszukanie zaginionej osoby wskazane jest powierzyć detektywowi? W przypadku zniknięcia osoby pełnoletniej i zdrowej organy ścigania rozpoczynają działania poszukiwawcze dopiero po kilku dobach. Prywatny detektyw Bielany Wrocławskie zaczyna działać zaraz po otrzymaniu zlecenia — bez względu na to, czy ktoś jest dorosły i jest w stanie o sobie decydować, czy nie.


Usługi detektywistyczne Bielany Wrocławskie
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.
  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


SŁUŻYMY POMOCĄ...


Inne miasta, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
Prowadzisz firmę i potrzebujesz pomocy?
  • Detektyw dla firm Kraśnik