Detektyw Białołęka

Profesjonalne usługi detektywistyczne wykonywane na obszarze Warszawy.

Agencja detektywistyczna INVERITAS to zapewnienie rzetelnego detektywa i zaufanych agentów, których domeną jest pełen profesjonalizm podczas wykonywania zleceń detektywistycznych. Wszelkie działania przeprowadzam dyskretnie, dynamicznie, efektywnie i legalnie. Agencja detektywistyczna Inveritas przeprowadza zlecenia detektywistyczne zarówno dla osób fizycznych, jak i firm (np. weryfikacja biznesowych, czy wywiad gospodarczy). Wszelkie czynności przeprowadzane są zgodne z przepisami oraz ustawą odnoszącą się do usług detektywistycznych. Oznacza to, że wszystkie zadania śledcze są przeprowadzane przez doświadczone osoby posiadające licencję prywatnego detektywa. Dzięki temu, wszelkie skolekcjonowane w trakcie dochodzenia materiały mogą zostać wykorzystane w sądzie, a detektyw osobiście może zeznawać na rozprawie jako obiektywny świadek.

Każde prowadzone zadanie wymaga zachowania dyskrecji i adekwatnej staranności, w związku z tym, jeśli tylko zadanie na to zezwala, wszelkie operacje jako prywatny detektyw Warszawa wykonuję sam — bez ingerencji innych. Dzięki czemu jestem jedyną osobą, która od samego początku do końca zajmuje się Państwa tematem i jako jedyny jestem wprawiony w zaistniałą sytuację, dzięki temu zawieram całkowitą znajomość na temat realizowanego zlecenia. Jako prywatny detektyw z Białołęki zapewniam 100% dyskrecję oraz ograniczenie ponoszonych przez Państwa kosztów. Zdarza się, że operacje wymuszają do kooperacji kilku wykwalifikowanych detektywów. W sytuacji, kiedy sprawa jest bardziej skomplikowana i wymaga dodatkowych rąk do pracy, jestem w ciągłym układzie ze niezawodnymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi detektywami o niezastąpionych umiejętnościach. Wybrani przeze mnie detektywi są z zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik prywatnego detektywa z Białołęki

Każde z podanych kwot są cenami orientacyjnymi. W celu dokładniejszej wyceny oferty detektywistycznej konieczna jest rozmowa z przedstawieniem problemu z wyróżnieniem kluczowych informacji, a dla niektórych usług kwota jest określana po osobistym uzgodnieniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.

WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Białołęka

Pierwszorzędnym rozwiązaniem bardzo ciężkiej sytuacji jest wybranie się do biura detektywistycznego Inveritas w Białołęce, gdzie na klientów czekają profesjonalni i doświadczeni agenci. Inveritas jest prywatnym biurem detektywistycznym. który przeprowadza listę usług jak: wywiad gospodarczy, ochrona prywatności, czy zdobywanie wszelkiego rodzaju informacji na temat firm i osób prywatnych. Wszystkie usługi detektywistyczne realizowane są potajemnie, możliwie ekspresowo i z należytą dokładnością. Usługi detektywistyczne świadczę w Białołęce oraz na obszarze całej Polski i jestem do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny dziennie. Życzliwie zapraszam do wybrania oferty Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Białołęka

Chcą Państwo rozpocząć współpracę z detektywem? Firma ma problemy? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby realizowane działania były niezawodne, w związku z tym należy mieć na uwadze kilka bardzo kluczowych spraw. Wspólną pracę z prywatnym detektywem powinni Państwo zachować dla siebie – obowiązuje prosta zasada im mniej osób jest świadom o prowadzonym śledztwie, tym lepiej dla sprawy. Istotne jest również, żeby przestrzegać się do poleceń wydawanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak przeprowadzać powierzone zlecenie. Pod żadnym pozorem nie powinni Państwo przeprowadzać śledztwa osobiście, ponieważ chęć pomocy może znacznie przeszkodzić przeprowadzane czynności. Nasz zespół tworzymy jedynie z licencjonowanych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze profesjonalne biuro detektywistyczne. Obsługujemy dzielnicę Warszawy - Białołęka, jednak nie mamy problemu z działaniami na obszarze najbliższych dzielnic.

Poszukują Państwo dowodów na niewierność partnera?

Wyjawienie zdrady to jedne z najczęstszych zlecenie, jakie otrzymuje każdy detektyw. Białołęka i działający tam prywatni detektywi nie są wyjątkiem. W przypadku jeśli mają Państwo wrażenie, że partnerka dopuszcza się niewierności, ale nie ma na to twardych dowodów – warto powierzyć mi ich znalezienie. Wiele lat praktyki oraz zdobyte doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na przepełnione profesjonalizmu działania. Jestem w stanie tajnie i efektywnie zdobyć dowody niewierności nawet odpowiednio skrywających się niewiernych partnerek. Dlaczego warto przydzielić to zlecenie detektywowi niż próbować działać na własną rękę? Detektyw z doświadczeniem pozyska dowody, które nie mogą zostać oddalone przez sąd oraz nie zostaną zignorowane przez partnera, ponieważ prywatny detektyw jest upoważniony w sposób zgodny z prawem przetwarzać dane osobowe bez zgody zainteresowanej osoby. Przedmioty, które zgromadzi detektyw, traktowane są również jako dowody obiektywne, w przeciwieństwie do zeznań przedstawionych przez partnerkę czy ustalonych przez Państwa świadków.

Potrzebują Państwo pomocy prywatnych detektywów?

Zachęcam do odwiedzenia naszej agencji detektywistycznej i skorzystania z profesjonalnych usług prywatnego detektywa — prowadzimy działania na regionie Białołęki oraz okolic. Jako doświadczony detektyw zapewniam najwyższą jakość wykonywanej usługi oraz 100% profesjonalizm.

Ktoś z Państwa bliskich zaginął?

Tematy rodzinne zobowiązują do nadzwyczajnej odpowiedzialności a detektyw nie powinien być wybrany z przypadku. Źródeł zaginięcia jest bardzo dużo — może chodzić zarówno o przetrzymywanie, jak i celową ucieczkę przed czy też nieświadomość tego, że ma się krewnych albo bliskich. Bez względu na to, czy zaginiona osoba chce zostać ujawniona, czy nie, przy zastosowaniu prawidłowej strategii jako biuro detektywistyczne jesteśmy w stanie ją odnaleźć sekretnie i udanie. Dlaczego odnalezienie zaginionej osoby wskazane jest powierzyć detektywowi? W przypadku zaginięcia osoby pełnoletniej i zdrowej policja podejmuje procesy poszukiwawcze nie wcześniej niż po kilku dobach. Prywatny detektyw Białołęka rozpoczyna działania zaraz po otrzymaniu zlecenia — bez znaczenia, czy ktoś jest dorosły i jest w stanie o sobie decydować, czy też nie.


Usługi detektywistyczne Białołęka
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.
  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


SŁUŻYMY POMOCĄ...


Inne dzielnice w Warszawie, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
5/5 - (35 głosów)