Detektyw Białołęka

Profesjonalne usługi detektywistyczne prowadzone na terenie Warszawy.
Wszelkie wykonywane zadanie zobowiązuje do zachowania dyskrecji i nienagannej staranności, w związku z tym, jeśli tylko zlecenie na to zezwala, wszystkie operacje jako prywatny detektyw Warszawa wykonuję sam — bez pomocy osób zewnętrznych. Dzięki czemu jestem jedyną osobą, która od samego początku do końca zajmuje się Państwa przypadkiem i jako jedyny jestem wtajemniczony w całą sytuację, dzięki czemu zawieram kompletną wiedzę na temat realizowanego zlecenia. Jako prywatny detektyw z Białołęki zapewniam 100% dyskrecję oraz zmniejszenie ponoszonych przez Państwa kosztów. Zdarza się, że operacje wymagają ścisłej kooperacji kilku wykwalifikowanych specjalistów. W sytuacji, kiedy zlecenie jest bardzo zagmatwana i domaga się nadprogramowych rąk do pracy, jestem w stałym układzie ze niezawodnymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi specjalistami o niezbędnych umiejętnościach. Wybrani osobiście przeze mnie detektywi są z zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik detektywa z Białołęki

Każde z podanych kwot są cenami przybliżonymi. Dla dokładniejszej wyceny oferty detektywistycznej niezbędna jest rozmowa z przedstawieniem problemu z wyróżnieniem kluczowych danych, a dla części usług cena jest wskazywana po indywidualnym dopasowaniu ich zakresu.
 • weryfikacja kontrahenta
  weryfikacja kontrahenta od 1500 zł netto
 • weryfikacja sytuacji osobistej
  weryfikacja sytuacji osobistej od 1000 zł netto
 • obserwacja osób i obiektów
  obserwacja osób i obiektów od 120 zł netto za godzinę, 1200 zł netto za dobę
 • poszukiwanie majątku dłużnika
  poszukiwanie majątku dłużnika od 500 zł netto
 • weryfikacja składników majątkowych
  weryfikacja składników majątkowych od 500 zł netto
 • wypożyczenie lokalizatora GPS
  wypożyczenie lokalizatora GPS 50 zł netto za dobę
 • wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video
  wypożyczenie ukrytego sprzętu rejestrującego audio/video od 50 zł netto za dobę
 • instalacja sprzętu detektywistycznego
  instalacja sprzętu detektywistycznego od 250 zł netto
Do każdej ceny usług detektywistycznych należy doliczyć 23% VAT.

Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

  O MNIE
  Były oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany prywatny detektyw.

  BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

  BIURO DETEKTYWISTYCZNE

  WYWIAD GOSPODARCZY

  BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

  Skontaktuj się już dziś

  Agencja detektywistyczna Białołęka

  Agencja detektywistyczna INVERITAS to gwarancja rzetelnego detektywa i zaufanych agentów, których domeną jest działanie profesjonalnie podczas wykonywania usług detektywistycznych. Wszystkie działania wykonuję z zachowaniem dyskrecji, sprawnie, skutecznie i legalnie. Biuro detektywistyczne Inveritas świadczy zadania detektywistyczne zarówno dla osób fizycznych, jak i firm (np. weryfikacja wspólników, czy wywiad gospodarczy). Wszelkie czynności realizowane są zgodne z prawem oraz ustawą dotyczącą usług detektywistycznych. Znaczy to, że wszystkie czynności śledcze są przeprowadzane przez wykwalifikowane osoby posiadające licencję prywatnego detektywa. Wskutek tego, wszystkie skolekcjonowane podczas dochodzenia materiały można wykorzystać na rozprawie sądowej, a sam detektyw ma prawo przekazywać informacje w sądzie jako bezstronny świadek.

  Biuro detektywistyczne Białołęka

  Najlepszym rozwiązaniem bardzo ciężkiej sytuacji jest zgłoszenie się do biura detektywistycznego Inveritas w Białołęce, gdzie na klientów czekają zawodowi i obeznani specjaliści. Inveritas jest prywatnym biurem detektywistycznym. który wykonuje listę usług takich jak: wywiad gospodarczy, ochrona danych, czy gromadzenie wszelkiego rodzaju informacji na temat przedsiębiorstw i osób prywatnych. Wszystkie usługi detektywistyczne wykonywane są sekretnie, możliwie ekspresowo i z należytą sumiennością. Usługi detektywistyczne świadczę w Białołęce oraz na obszarze całej Polski i jestem do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny dziennie. Życzliwie zapraszam do skorzystania z usługi Agencji Detektywistycznej Inveritas.

  Prywatny detektyw Białołęka

  Planujecie Państwo zacząć kooperację z prywatnym detektywem? Przedsiębiorstwo ma kłopoty? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby realizowane usługi były efektywne, w związku z tym należy brać pod uwagę kilka bardzo istotnych spraw. Wspólną pracę z prywatnym detektywem powinno się zachować w tajemnicy – obowiązuje prosta zasada im mniej osób wie o śledztwie, tym lepiej. Bardzo Istotne jest również, żeby stosować się do poleceń wydawanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak wykonywać swoją pracę. Pod żadnym pozorem nie powinni Państwo przeprowadzać śledztwa osobiście, ponieważ chęć pomocy jest w stanie znacznie przeszkodzić czynności. Nasz zespół tworzymy wyłącznie z doświadczonych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto wybrać nasze jedyne w swoim rodzaju biuro detektywistyczne. Obsługujemy dzielnicę Warszawy – Białołęka, jednak nie mamy problemu z czynnościami na obszarze pobliskich dzielnic.

  Detektywi Białołęka

  Poszukują Państwo potwierdzenia na niewierność partnerki?
  Odkrycie zdrady partnerki to jedne z najczęstszych zlecenie, jakie otrzymuje każdy detektyw. Białołęka i działający tam detektywi nie są odstępstwem od tej reguły. Jeśli mają Państwo poczucie, że partnerka dopuszcza się niewierności, ale nie ma na to pewnych dowodów – dobrym rozwiązaniem jest zlecić mi ich znalezienie. Wieloletnie praktyki oraz zdobyte doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na zapewnienie profesjonalizmu w realizacji usługi. Jestem w stanie sekretnie i skutecznie odnaleźć dowody zdrady nawet bardzo dobrze ukrywających się niewiernych partnerek. Dlaczego lepiej powierzyć to zlecenie detektywowi niż działać osobiście? Detektyw z doświadczeniem pozyska dowody, które nie zostaną zlekceważone przez sąd oraz nie zostaną podważone przez współmałżonka, ponieważ prywatny detektyw jest upoważniony w sposób zgodny z prawem przetwarzać dane osobowe bez zgody zainteresowanej osoby. Przedmioty, które zgromadzi detektyw, traktowane są również jako dowody neutralne, w przeciwieństwie do opinii przedstawionej przez współmałżonka czy wybranych przez Państwa świadków.
  Rzetelny detektyw

  Bliska osoba z Państwa rodziny zaginęła?

  Zlecenia związane z rodziną wymagają wyjątkowej delikatności a detektyw nie może być wybrany z przypadku. Powodów zaginięcia jest bardzo dużo — może chodzić zarówno o porwanie, jak i celową ucieczkę przed bliskimi osobami czy też niewiedza tego, że ma się rodzinę albo bliskich. Bez względu na to, czy poszukiwana osoba chce zostać odszukana, czy nie, przy użyciu prawidłowej procedury jako biuro detektywistyczne jesteśmy w stanie ją znaleźć sekretnie i skutecznie. Dlaczego odszukanie zaginionej osoby wskazane jest zlecić detektywowi? W sytuacji zniknięcia osoby dorosłej i w pełni zdrowia organy ścigania rozpoczynają działania poszukiwawcze dopiero po kilku dobach. Prywatny detektyw Białołęka zaczyna poszukiwać bezpośrednio po przyjęciu zlecenia — bez względu na to, czy ktoś jest dorosły i jest w stanie o sobie decydować, czy nie.

  Poszukują Państwo wsparcia prywatnych detektywów?

  Zapraszam do wizyty naszej agencji detektywistycznej i skorzystania z profesjonalnych usług prywatnego detektywa — działamy na regionie Białołęki oraz sąsiadujących okolic. Jako doświadczony detektyw zapewniam maksymalną jakość wykonywanej usługi oraz 100% profesjonalizm.
  Detektyw

  Usługi detektywistyczne Białołęka

  Wywiad gospodarczy

  Budujemy przewagę informacyjną. Sprawami gospodarczymi zajmujemy się od wielu lat.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do prac
  Dobry detektyw Warszawa

  Bezpieczeństwo osobowe

  Chronimy ludzi oraz ich prywatność.

  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP
  Detektyw z Warszawy
  Służymy pomocą
  Systemy łączności
  Opracowanie

  bezpiecznych i anonimowych systemów łączności

  Polityka antyfraudowa
  Polityka

  antyfraudowa

  Systemy łączności
  Poszukiwanie

  majątku dłużnika

  Zdrada
  Gromadzenie

  dowodów niewierności

  Podsłuch
  Badania

  urządzeń do podsłuchów

  Ocena zagrożenia
  Ocena zagrożenia

  osób oraz obiektów

  Inne miasta, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
  Prowadzisz firmę i potrzebujesz pomocy?
 • Detektyw dla firm Mszczonów