Detektyw Bemowo

Profesjonalne usługi detektywistyczne przeprowadzane na terenie Warszawy.

Agencja detektywistyczna INVERITAS to pewność rzetelnego detektywa i zaufanych agentów, których priorytetem jest pełen profesjonalizm w trakcie wykonywania usług detektywistycznych. Wszelkie działania przeprowadzam z zachowaniem dyskrecji, szybko, skutecznie i legalnie. Biuro detektywistyczne Inveritas wykonuje usługi detektywistyczne zarówno dla osób prywatnych, jak i działalności (np. weryfikacja partnerów, czy wywiad gospodarczy). Wszelkie czynności realizowane są zgodne z prawem oraz ustawą dotyczącą zleceń detektywistycznych. Oznacza to, że wszystkie zadania śledcze są wykonywane przez wykwalifikowane osoby posiadające licencję prywatnego detektywa. Na skutek czego, wszelkie skolekcjonowane podczas śledztwa przedmioty mogą zostać wykorzystane na rozprawie sądowej, a detektyw osobiście ma prawo zeznawać w sądzie jako bezstronny świadek.

Każde przeprowadzane śledztwo wymaga dyskrecji i właściwej sumienności, w związku z tym, jeśli tylko zadanie na to pozwala, wszelkie operacje jako prywatny detektyw Warszawa wykonuję samodzielnie — bez ingerencji osób zewnętrznych. Takie rozwiązanie zapewnia, że jestem jedyną osobą, która od samego początku do końca zajmuje się Państwa problemem i jako jedyny jestem dopuszczony w całą sytuację, dzięki czemu posiadam całkowitą wiedzę na problematykę realizowanego zlecenia. W ten sposób jako prywatny detektyw z Bemowa zapewniam wszelką dyskrecję oraz minimalizację ponoszonych przez Państwa kosztów. Zdarza się, że zlecenia wymuszają do współpracy kilku wykwalifikowanych detektywów. W sytuacji, kiedy zlecenie jest bardzo powikłana i wymaga nadprogramowych ludzi do wykonywanej pracy, jestem w stałym kontakcie ze niezawodnymi, wykwalifikowanymi oraz licencjonowanymi specjalistami o kluczowych umiejętnościach. Wybrani osobiście przeze mnie specjaliści są z bogatym zapleczem doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Cennik detektywa z Bemowa

Każde z podanych kwot są cenami przybliżonymi. W celu dokładniejszej wyceny usługi detektywistycznej obowiązkowa jest rozmowa z przedstawieniem zapytania z wskazaniem kluczowych informacji, a dla części zadań kwota jest wskazywana po indywidualnym dopasowaniu ich zakresu.

weryfikacja kontrahenta

od 1500 zł netto

weryfikacja sytuacji osobistej

od 1000 zł netto

poszukiwanie majątku dłużnika

od 500 zł netto

weryfikacja składników majątkowych

od 500 zł netto

Do każdej cenny należy doliczyć 23% VAT.


O MNIEByły oficer wywiadu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Obrony Narodowej. Od kilku lat ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu, bezpieczeństwa osobowego oraz licencjonowany detektyw.

WIĘCEJ

check

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

check

WYWIAD GOSPODARCZY


check

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

check

BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE

Biuro detektywistyczne Bemowo

Najlepszym rozwiązaniem trudnej sytuacji jest wybranie się do biura detektywistycznego Inveritas w Bemowie, gdzie na osoby zainteresowane czekają zawodowi i doświadczeni agenci. Inveritas jest prywatną agencją detektywistyczną, która wykonuje szereg usług jak: wywiad gospodarczy, ochrona danych, czy zdobywanie wszelkiego rodzaju danych na temat firm i osób prywatnych. Każda z usług detektywistycznych realizowana jest dyskretnie, szybko i z należytą starannością. Usługi detektywistyczne świadczę w Bemowie oraz na terenie całego kraju i jestem do Państwa dyspozycji bez przerwy, 24 godziny dziennie. Życzliwie zapraszam do wybrania oferty Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Prywatny detektyw Bemowo

Planują Państwo zacząć kooperację z prywatnym detektywem? Przedsiębiorstwo ma kłopoty? Zarówno Państwu, jak i nam zależy na tym, aby przeprowadzane usługi były skuteczne, w związku z tym należy brać pod uwagę kilka bardzo ważnych spraw. Wspólną pracę z prywatnym detektywem powinni Państwo zachować dla siebie – im mniej ludzi jest świadom o śledztwie, tym lepiej dla sprawy. Bardzo Istotne jest również, aby stosować się do zaleceń przekazanych przez detektywa, ponieważ to on wie, jak realizować powierzone zlecenie. Pod żadnym pozorem nie powinni Państwo działać na własną rękę, ponieważ chęć pomocy jest w stanie znacząco ograniczyć czynności. Nasz zespół tworzymy wyłącznie z doświadczonych prywatnych detektywów. Z tego powodu warto zdecydować się na nasze rzetelne biuro detektywistyczne. Obsługujemy dzielnicę Warszawy - Bemowo, jednak nie mamy większego problemu z działaniami na obszarze sąsiadujących dzielnic.

Potrzebują Państwo potwierdzenia na niewierność partnerki?

Ujawnienie zdrady partnerki to najczęstsze zadanie, jakie otrzymuje każdy detektyw. Bemowo i wykonujący zlecenia tam prywatni detektywi nie są odstępstwem od tej reguły. Jeśli mają Państwo poczucie, że partnerka zdradza, ale nie ma na to twardych dowodów – rozsądnie jest powierzyć mi ich zgromadzenie. Wiele lat praktyki oraz zdobyte doświadczenie jako detektyw pozwalają mi na przepełnione profesjonalizmu w realizacji usługi. Jestem w stanie poufnie i efektywnie znaleźć dowody zdrady nawet najlepiej ukrywających się niewiernych partnerów. Dlaczego lepiej przydzielić to zlecenie detektywowi niż próbować działać osobiście? Detektyw z doświadczeniem pozyska dowody, które nie mogą zostać zlekceważone przez sąd oraz nie zostaną zignorowane przez partnera, ponieważ prywatny detektyw jest upoważniony w sposób zgodny z prawem przetwarzać dane osobowe bez wyrażenia zgody zainteresowanej osoby. Materiały, które pozyska detektyw, traktowane są również jako dowody obiektywne, w przeciwieństwie do zeznań przedstawionych przez partnerkę czy wybranych przez Państwa świadków.

Poszukują Państwo pomocy prywatnych detektywów?

Zachęcam do odwiedzenia naszej agencji detektywistycznej i skorzystania z pewnych usług prywatnego detektywa — prowadzimy działania na przestrzeni Bemowa oraz okolic. Jako doświadczony detektyw zapewniam możliwie najwyższą jakość przeprowadzanej usługi oraz pełen profesjonalizm.

Ktoś z Państwa rodziny zaginął?

Sprawy związane z rodziną wymagają osobliwej odpowiedzialności a detektyw nie może być wybrany z przypadku. Źródeł przepadnięcia jest mnóstwo — może chodzić zarówno o porwanie, jak i celową ucieczkę przed bliskimi osobami czy też niewiedza tego, że ma się rodzinę albo bliskich. Bez względu na to, czy poszukiwana osoba chce zostać odszukana, czy nie, przy przeprowadzeniu prawidłowej strategii jako agencja detektywistyczna jesteśmy w stanie ją odnaleźć sekretnie i udanie. Dlaczego poszukiwanie zaginionej osoby powinniśmy zlecić detektywowi? W przypadku zniknięcia osoby dorosłej i w pełni zdrowia policja zaczyna procesy poszukiwawcze nie wcześniej niż po kilku dniach. Prywatny detektyw Bemowo rozpoczyna poszukiwać bezpośrednio po otrzymaniu zlecenia — bez znaczenia, czy ktoś jest pełnoletni i jest w stanie o sobie decydować, czy nie.


Usługi detektywistyczne Bemowo
WYWIAD GOSPODARCZY


Budujemy dla naszych Klientów przewagę informacyjną. Jako agencja detektywistyczna dostarczamy wiarygodne i sprawdzone informacje.

  • weryfikacja kontrahenta
  • określenie wiarygodności
  • weryfikacja kandydatów do pracy

KONTAKT


BEZPIECZEŃSTWO OSOBOWE


Chronimy ludzi oraz ich prywatność. Uczymy, jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich, bez względu na ich motywację oraz zaplecze.
  • Ochrona prywatności oraz godności
  • Przeciwdziałania inwigilacji
  • Ochrona VIP

KONTAKT


SŁUŻYMY POMOCĄ...


Inne dzielnice w Warszawie, w których świadczymy usługi detektywistyczne:
5/5 - (32 głosów)