Detektyw dla firm Zielona Góra

Wbrew pozorom nie tylko osoby fizyczne potrzebują pomocy prywatnego detektywa. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasza pomoc jest również nieoceniona w przypadku firm, dlatego swoje usługi kierujemy także w stronę partnerów biznesowych. Zasadniczym założeniem naszych działań jest dbanie o bezpieczeństwo Twoje i Twojego przedsiębiorstwa.

Prywatny detektyw dla firm Zielona Góra

W trosce o bezpieczeństwo Twojego przedsiębiorstwa zapewniamy ochronę wszystkich ważnych informacji, ochronę kontrwywiadowczą oraz wdrażamy politykę antyfraudową. Weryfikujemy status partnera biznesowego, jego sytuację rynkową oraz wszelkie powiązania. Do naszych usług zlicza się także przeprowadzanie śledztw wewnętrznych, audytów śledczych oraz działań, które pozwalają na precyzyjną weryfikację kontrahentów czy na wskazywanie oszustów, działających na niekorzyść Twojej firmy.

Detektyw dla firm - Profesjonalne działania detektywistyczne w całym kraju

Biuro Detektywistyczne INVERITAS to gwarancja profesjonalizmu i wysokiej skuteczności. Wszystkie przeprowadzane przez nas działania są zgodne z prawem oraz zgodne z Ustawą o Usługach Detektywistycznych. Oznacza to, że nasza agencja detektywistyczna składa się z wykwalifikowanych specjalistów, posiadających licencję prywatnego detektywa. To przyczynia się do tego, że wszystkie dowody, które uda nam się zebrać podczas prowadzonego śledztwa, w razie potrzeby, mogą zostać użyte podczas ewentualnej rozprawy sądowej. I tym samym, detektyw może składać zeznania w sądzie jako bezstronny świadek.

Detektyw dla firm dowody

Jakie usługi wykona prywatny detektyw dla firm w Zielonej Górze?

Naszym klientom gwarantujemy przewagę informacyjną poprzez wywiad gospodarczy, dostarczając wiarygodne i sprawdzone informacje oraz chronimy ich bezpieczeństwo i prywatność, szkoląc jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich.

Prywatny detektyw dla firm Zielona Góra - Jak wygląda weryfikacja partnera biznesowego i określenie wiarygodności?

Stoisz przed nawiązaniem współpracy z nowym partnerem biznesowym? Nie ważne, czy chodzi o mały, czy o duży kontrakt, w pierwszej kolejności najlepiej dokładnie zwereyfikować sytuację ekonomiczną potencjalnego kontrahenta. Za pośrednictwem biura detektywistycznego będziesz mógł skontrolować sytuację ekonomiczną partnera oraz zdobyć niezbędne informacje i opinie na jego temat.

Usługi detektywistyczne dla firm Zielona Góra - pamiętaj, konkurencja nigdy nie śpi

Sukcesywnie rozwijające się firmy oraz firmy o solidnej pozycji na runku są szczególnie narażone na wszelkiego rodzaju podsłuchy, czy wyciek ważnych informacji. W przypadku jakichkolwiek podejrzeń warto najpierw zgłosić się do biura detektywistycznego, które szybko i skutecznie odnajdzie wszelkiego rodzaju podsłuchy, kamery, czy jakiekolwiek inne urządzenia śledzące.

Sprawdź, czy Twoim pracownikom można zaufać

Prowadzenie własnej firmy w Zielonej Górze wcale nie jest takie łatwe, jak mogłoby się wydawać. zdajemy sobie sprawę z tego, że rzetelni pracownicy są na wagę złota, dlatego wszystkimnaszym Klientom zalecamy weryfikację pracowników – zarówno obecnych, jak i tych, którzy dopiero mają zostać zatrudnieni. Czynności te mają na celu skontrolowanie, czy dany pracownik rzetelnie wywiązuje się z powierzonych mu obowiązków i czy nie działa na szkodę przedsiębiorstwa. Z kolei w przypadku potencjalnych pracowników, prywatni detektywi sprawdzają prawdziwość informacji umieszczonych w cv, sprawdzają przeszłość kryminalną oraz gromadzą informacje na temat przyczyn zmiany pracy oraz opinii na temat pracownika. Usługi detektywistyczne mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa właścicielom firm w Zielonej Górze, jak i w całym kraju przed osobami, które działają na niekorzyść firmy bądź dla własnych korzyści.

Doświadczeni detektywi dla firm

Jak wygląda biały wywiad w Zielonej Górze?

Biały wywiad, określany również jako OSINT (ang. Open Source Intelligence), to rodzaj wywiadu gospodarczego, polegający na pozyskiwaniu przez biuro detektywistyczne informacji z legalnych i ogólnodostępnych źródeł takich, jak środki masowego przekazu, social, dokumentacje i rejestry publiczne. W Zielonej Górze biały wywiad już od jakiegoś czasu z powodzeniem wykorzystywany jest zarówno przez agencje detektywistyczne, jak i policję czy agencje wywiadowcze.

Cennik - Jakie są ceny usług prywatnego detektywa w Zielonej Górze?

Dokładny koszt usług detektywistycznych uzależniony jest od charakteru danej sprawy i rodzaju przeprowadzanych działań. Ceny profesjonalnych działań zaczynają się od 50 zł netto za wypożyczenie specjalistycznych sprzętów, natomiast za weryfikację osoby prywatnej, czy kontrahenta trzeba przeznaczyć od 1000/1500 zł netto wzwyż. Poszukiwanie majątku dłużnika zaczyna się od 500 zł netto, z kolei śledztwo osób i obiektów to koszt od 120 netto za godzinę bądź 1200 zł netto za dobę.

Wsparcie detektywistyczne firm

Jesteśmy biurem detektywistycznym z wieloletnim doświadczeniem, które cieszy się szerokim gronem zadowolonych klientów. Wszystkie działania prowadzimy z dyskrecja, skutecznie i legalnie, a nasze bogate doświadczenie sprawiło, że nigdy nie działamy schematycznie. To, co jeszcze charakteryzuje naszą agencję detektywistyczną to indywidualne i solidne podejście do każdej sprawy i każdego klienta. Nasze biuro detektywistyczne działa zarówno w Zielonej Górze, jak i na terenie całego kraju. Służymy pomocą 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Biura detektywistycznego Inveritas.

Dyskretne zbieranie dowodów dla firm
Pytania?
Skontaktuj się

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.