Detektyw dla firm Żary

To nie prawda, że tylko osoby prywatne potrzebują pomocy prywatnego detektywa. Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że nasza pomoc jest również nieoceniona dla przedsiębiorstw, dlatego swoje usługi kierujemy także w stronę klientów biznesowych. Zasadniczym założeniem naszych działań jest zapewnienie bezpieczeństwa Tobie i Twojemu przedsiębiorstwu.

Prywatny detektyw dla firm Żary

W trosce o bezpieczeństwo Twojej firmy zapewniamy ochronę wszelkich poufnych informacji, ochronę kontrwywiadowczą oraz wdrażamy politykę antyfraudową. Sprawdzamy status partnera biznesowego, jego sytuację rynkową oraz wszelkie powiązania. Do naszych działań zlicza się także przeprowadzanie śledztw wewnętrznych, audytów śledczych oraz czynności, które umożliwiają szczegółową weryfikację kontrahentów czy na wskazanie oszustów, działających na niekorzyść Twojej firmy.

Detektyw dla firm - Profesjonalne usługi detektywistyczne na terenie całego kraju

Agencja detektywistyczna INVERITAS to gwarancja profesjonalizmu i wysokiej skuteczności. Wszystkie prowadzone przez nas działania są zgodne z prawem oraz zgodne z Ustawą o Usługach Detektywistycznych. Oznacza to, że nasza agencja detektywistyczna składa się z wykwalifikowanych specjalistów, posiadających licencję prywatnego detektywa. To przyczynia się do tego, że wszystkie materiały, które uda nam się zebrać w czasie prowadzonego śledztwa, w razie potrzeby, mogą zostać wykorzystane podczas ewentualnej rozprawy sądowej. I tym samym, detektyw może zeznawać w sądzie jako obiektywny świadek.

Detektyw dla firm dowody

Jakie usługi wykona prywatny detektyw dla firm w Żarach?

Naszym klientom gwarantujemy przewagę informacyjną poprzez wywiad gospodarczy, dostarczając wyłącznie wiarygodne i rzetelne informacje oraz chronimy ich bezpieczeństwo i prywatność, ucząc jak zapobiec zagrożeniom ze strony osób trzecich.

Prywatny detektyw dla firm Żary - Na czym polega weryfikacja partnera biznesowego i określenie wiarygodności?

Nawiązujesz współpracę z nowym partnerem biznesowym? Nie ważne, czy chodzi o mały, czy o duży kontrakt, najpierw najlepiej dokładnie zwereyfikować sytuację ekonomiczną potencjalnego kontrahenta. Dzięki pomocy agencji detektywistycznej będziesz mógł skontrolować sytuację finansową partnera oraz zdobyć niezbędne informacje i opinie na jego temat.

Usługi detektywistyczne dla firm Żary - konkurencja nie śpi

Sukcesywnie rozwijające się firmy oraz firmy o solidnej pozycji na runku są szczególnie narażone na wszelkiego rodzaju podsłuchy, czy wyciek niepożądanych informacji. Jeśli pojawią się jakiekolwiek podejrzenia zaleca się w pierwszej kolejności zgłosić się do agencji detektywistycznej, która szybko i skutecznie wykryje wszelkiego rodzaju podsłuchy, kamery, czy jakiekolwiek inne urządzenia monitorujące.

Sprawdź, czy Twoim pracownikom można zaufać

Prowadzenie własnego biznesu w Żarach wcale nie jest takie proste, jak niektórzy myślą. zdajemy sobie sprawę z tego, że uczciwy pracownik jest na wagę złota, dlatego naszym Klientom zalecamy kontrolę pracowników – zarówno obecnych, jak i tych, którzy dopiero mają być zatrudnieni. Działania te mają za zadanie sprawdzenie, czy dany pracownik uczciwie wywiązuje się z powierzonych mu obowiązków i czy przypadkiem nie działa na szkodę firmy. Z kolei w przypadku przyszłych pracowników, prywatni detektywi sprawdzają prawdziwość informacji zawartych w cv, kontrolują kartoteki policyjne oraz zdobywają informacje na temat powodów zmiany pracy oraz opinii na temat pracownika. Usługi prywatnego detektywa mają za zadanie zapewnienie uchronienie właścicieli firm w Żarach, jak i w całym kraju przed osobami, które mogłyby działać na niekorzyść przedsiębiorstwa bądź dla własnych korzyści.

Doświadczeni detektywi dla firm

Na czym polega biały wywiad w Żarach?

Biały wywiad, nazywany również OSINT (ang. Open Source Intelligence), to rodzaj wywiadu gospodarczego, polegający na gromadzeniu przez biuro detektywistyczne informacji z legalnych i ogólnodostępnych źródeł takich, jak środki masowego przekazu, social, dokumentacje i rejestry publiczne. W Żarach biały wywiad już od jakiegoś czasu z powodzeniem wykorzystywany jest zarówno przez biura detektywistyczne, jak i policję czy agencje wywiadowcze.

Cennik - Jakie są ceny usług prywatnego detektywa w Żarach?

Dokładny zakres cen usług detektywistycznych zależy od rodzaju danej sprawy i zakresu przeprowadzanych czynności. Ceny profesjonalnych działań rozpoczynają się od 50 zł netto za wypożyczenie określonych sprzętów, natomiast za weryfikację osoby prywatnej, czy kontrahenta należy przeznaczyć od 1000/1500 zł netto wzwyż. Poszukiwanie majątku dłużnika rozpoczyna się od 500 zł netto, z kolei obserwacja osób i obiektów to koszt od 120 netto za godzinę bądź 1200 zł netto za dobę.

Wsparcie detektyw przedsiębiorstw

Jesteśmy biurem detektywistycznym z wieloletnim doświadczeniem, które cieszy się szerokim gronem zadowolonych klientów. Działamy dyskretnie, skutecznie i legalnie, a nasze bogate doświadczenie przyczyniło się do tego, że nigdy nie działamy schematycznie. To, co jeszcze charakteryzuje nasze biuro detektywistyczne to indywidualne i profesjonalne podejście do każdej usługi i każdego klienta. Nasza agencja detektywistyczna działa zarówno w Żarach, jak i na terenie całego kraju. Jesteśmy dyspozycyjni 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Biura detektywistycznego Inveritas.

Dyskretne zbieranie dowodów dla firm
Pytania?
Skontaktuj się

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.