Detektyw dla firm Wrocław

To nie prawda, że tylko osoby prywatne potrzebują skorzystać z pomocy biura detektywistycznego. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasze działania są również nieocenione w przypadku przedsiębiorstw, dlatego swoje usługi kierujemy także w stronę klientów biznesowych. Najważniejszym założeniem naszych działań jest zapewnienie bezpieczeństwa Tobie i Twojemu przedsiębiorstwu.

Prywatny detektyw dla firm Wrocław

W trosce o ochronę Twojej firmy zapewniamy ochronę wszystkich ważnych informacji, ochronę kontrwywiadowczą oraz wprowadzamy politykę antyfraudową. Weryfikujemy status partnera biznesowego, jego sytuację rynkową oraz wszelkie powiązania. Do naszych usług należy także przeprowadzanie śledztw wewnętrznych, audytów śledczych oraz działań, które pozwalają na szczegółową weryfikację kontrahentów czy na wykrycie oszustów, działających na szkodę Twojego przedsiębiorstwa.

Detektyw dla firm - Profesjonalne działania detektywistyczne na terenie całego kraju

Biuro Detektywistyczne INVERITAS to gwarancja profesjonalizmu i wysokiej skuteczności. Wszystkie prowadzone przez nas usługi są zgodne z prawem oraz zgodne z Ustawą o Usługach Detektywistycznych. Oznacza to, że nasza agencja detektywistyczna składa się z wykwalifikowanych specjalistów, posiadających licencję prywatnego detektywa. To przyczynia się do tego, że wszystkie dowody, które zostaną zebrane w trakcie prowadzonego śledztwa, kiedy zajdzie taka potrzeba, mogą posłużyć jako dowód podczas ewentualnej sprawy w sądzie. I tym samym, detektyw może zeznawać w sądzie jako obiektywny świadek.

Detektyw dla firm dowody

Co może dla Ciebie zrobić prywatny detektyw dla firm w Wrocławiu?

Naszym klientom zapewniamy przewagę informacyjną poprzez wywiad gospodarczy, dostarczając wiarygodne i rzetelne informacje oraz chronimy ich bezpieczeństwo i prywatność, szkoląc jak uniknąć zagrożeń ze strony osób trzecich.

Prywatny detektyw dla firm Wrocław - Jak wygląda weryfikacja partnera biznesowego i określenie wiarygodności?

Stoisz przed nawiązaniem współpracy z nowym partnerem biznesowym? Nie ważne, czy chodzi o mały, czy o duży kontrakt, najpierw najlepiej bardzo dokładnie zwereyfikować sytuację ekonomiczną potencjalnego kontrahenta. Za pośrednictwem biura detektywistycznego będziesz mógł sprawdzić sytuację ekonomiczną partnera oraz zdobyć rzetelne informacje i opinie na jego temat.

Usługi detektywistyczne dla firm Wrocław - pamiętaj, konkurencja nie śpi

Odnoszące sukcesy firmy oraz przedsiębiorstwa o solidnej pozycji na runku są szczególnie narażone na wszelkiego rodzaju podsłuchy, czy wyciek ważnych informacji. Jeśli pojawią się jakiekolwiek podejrzenia zaleca się w pierwszej kolejności zgłosić się do prywatnego detektywa, który szybko i skutecznie wykryje wszelkiego rodzaju podsłuchy, kamery, czy jakiekolwiek inne urządzenia monitorujące.

Zobacz, czy Twoi pracownicy są godni zaufania

Prowadzenie własnej firmy w Wrocławiu wcale nie jest takie proste, jak niektórym mogłoby się wydawać. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że uczciwy pracownik jest na wagę złota, dlatego swoim Klientom proponujemy weryfikację pracowników – zarówno obecnych, jak i tych, którzy dopiero mają zostać przyjęci. Działania te mają na celu sprawdzenie, czy dany pracownik uczciwie wywiązuje się z powierzonych mu obowiązków i czy przypadkiem nie działa na szkodę przedsiębiorstwa. Natomiast w przypadku potencjalnych pracowników, prywatni detektywi weryfikują prawdziwość informacji znajdujących się w cv, weryfikują kartoteki policyjne oraz zdobywają informacje na temat powodów zmiany pracy oraz opinii na temat pracownika. Usługi prywatnego detektywa mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa właścicielom firm w Wrocławiu, jak i na terenie całego kraju przed osobami, które mogłyby działać na niekorzyść przedsiębiorstwa bądź dla indywidualnych korzyści.

Doświadczeni detektywi dla firm

Jak działa biały wywiad w Wrocławiu?

Biały wywiad, określany również jako OSINT (ang. Open Source Intelligence), to rodzaj wywiadu gospodarczego, który polega na zdobywaniu przez biuro detektywistyczne informacji z legalnych i ogólnodostępnych źródeł takich, jak środki masowego przekazu, media, dokumentacje i rejestry publiczne. W Wrocławiu biały wywiad już od jakiegoś czasu z powodzeniem wykorzystywany jest zarówno przez biura detektywistyczne, jak i policję czy agencje wywiadowcze.

Cennik - Jakie są ceny usług prywatnego detektywa w Wrocławiu?

Dokładny zakres cen usług detektywistycznych zależy od rodzaju konkretnej sprawy i rodzaju przeprowadzanych działań. Ceny profesjonalnych usług zaczynają się od 50 zł netto za wypożyczenie określonych sprzętów, natomiast za weryfikację osoby prywatnej, czy kontrahenta trzeba przeznaczyć od 1000/1500 zł netto wzwyż. Odnalezienie majątku dłużnika rozpoczyna się od 500 zł netto, z kolei obserwacja osób i obiektów to koszt od 120 netto za godzinę bądź 1200 zł netto za dobę.

Wsparcie detektyw firm

Jesteśmy agencją detektywistyczną z wieloletnim stażem, która cieszy się szerokim gronem zadowolonych klientów. Wszystkie działania prowadzimy z dyskrecja, skutecznie i legalnie, a bogate doświadczenie sprawiło, że nigdy nie działamy schematycznie. To, co jeszcze charakteryzuje naszą agencję detektywistyczną to indywidualne i solidne podejście do każdego zadania i każdego klienta. Nasza agencja detektywistyczna działa zarówno w Wrocławiu, jak i w całym kraju. Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Dyskretne zbieranie dowodów dla firm
Pytania?
Skontaktuj się

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.