Detektyw dla firm Wałbrzych

Tak naprawdę nie tylko osoby fizyczne potrzebują pomocy prywatnych detektywów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasza pomoc jest również nieoceniona w przypadku przedsiębiorstw, dlatego swoje usługi kierujemy także w stronę klientów biznesowych. Zasadniczym celem naszych działań jest zapewnienie bezpieczeństwa Tobie i Twojej firmie.

Prywatny detektyw dla firm Wałbrzych

W trosce o bezpieczeństwo Twojej firmy zapewniamy ochronę wszystkich ważnych informacji, ochronę kontrwywiadowczą oraz wdrażamy politykę antyfraudową. Sprawdzamy status partnera biznesowego, jego sytuację rynkową oraz wszelkie powiązania. Do naszych działań należy także przeprowadzanie śledztw wewnętrznych, audytów śledczych oraz czynności, które pozwalają na dokładną weryfikację kontrahentów czy na wykrycie oszustów, próbujących działać na szkodę Twojego przedsiębiorstwa.

Detektyw dla firm - Profesjonalne działania detektywistyczne w całym kraju

Biuro Detektywistyczne INVERITAS to gwarancja solidności i wysokiej skuteczności. Wszystkie prowadzone przez nas działania są legalne oraz zgodne z Ustawą o Usługach Detektywistycznych. Oznacza to, że nasze biuro detektywistyczne składa się z wykwalifikowanych specjalistów, posiadających licencję prywatnego detektywa. To przyczynia się do tego, że wszystkie dowody, które zostaną zebrane w trakcie przeprowadzanego śledztwa, kiedy zajdzie taka potrzeba, mogą zostać wykorzystane podczas ewentualnej sprawy w sądzie. I tym samym, detektyw może zeznawać w sądzie jako obiektywny świadek.

Detektyw dla firm dowody

Jakie usługi wykona prywatny detektyw dla firm w Wałbrzychu?

Naszym klientom gwarantujemy przewagę informacyjną poprzez wywiad gospodarczy, dostarczając wyłącznie wiarygodne i sprawdzone informacje oraz chronimy ich bezpieczeństwo i prywatność, dając wskazówki jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich.

Prywatny detektyw dla firm Wałbrzych - Jak wygląda weryfikacja partnera biznesowego i określenie wiarygodności?

Stoisz przed nawiązaniem współpracy z nowym partnerem biznesowym? Nie ma znaczenia, czy dotyczy to dużego, czy małego kontraktu, najpierw warto bardzo dokładnie zwereyfikować sytuację finansową przyszłego kontrahenta. Dzięki pomocy agencji detektywistycznej będziesz mógł sprawdzić sytuację finansową partnera oraz uzyskać rzetelne informacje i opinie na jego temat.

Usługi detektywistyczne dla firm Wałbrzych - konkurencja nigdy nie odpoczywa

Odnoszące sukcesy firmy oraz firmy o solidnej pozycji na runku są szczególnie narażone na wszelkiego rodzaju podsłuchy, czy wyciek niepożądanych informacji. W przypadku jakichkolwiek podejrzeń warto najpierw zgłosić się do biura detektywistycznego, które szybko i skutecznie wykryje wszelkiego rodzaju podsłuchy, kamery, czy jakiekolwiek inne urządzenia monitorujące.

Sprawdź, czy Twoi pracownicy są godni zaufania

Prowadzenie własnego biznesu w Wałbrzychu wcale nie jest takie proste, jak niektórzy myślą. Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że uczciwi pracownicy są na wagę złota, dlatego wszystkimswoim Klientom zalecamy kontrolę pracowników – zarówno obecnych, jak i tych, którzy dopiero mają być przyjęci. Czynności te mają na celu sprawdzenie, czy dany pracownik rzetelnie wywiązuje się z powierzonych mu obowiązków i czy nie działa na szkodę przedsiębiorstwa. Natomiast w przypadku przyszłych pracowników, prywatni detektywi sprawdzają prawdziwość informacji zamieszczonych w cv, weryfikują kartoteki policyjne oraz zdobywają informacje na temat powodów zmiany pracy oraz opinii na temat pracownika. Usługi detektywistyczne mają za zadanie zapewnienie bezpieczeństwa właścicielom firm w Wałbrzychu, jak i w całym kraju przed osobami, które mogłyby działać na szkodę firmy bądź dla indywidualnych korzyści.

Doświadczeni detektywi dla firm

Na czym polega biały wywiad w Wałbrzychu?

Biały wywiad, nazywany również OSINT (ang. Open Source Intelligence), to rodzaj wywiadu gospodarczego, polegający na pozyskiwaniu przez agencję detektywistyczną informacji z legalnych i ogólnie dostępnych źródeł takich, jak środki masowego przekazu, media, dokumentacje i rejestry publiczne. W Wałbrzychu biały wywiad już od dawna z powodzeniem wykorzystywany jest zarówno przez agencje detektywistyczne, jak i policję czy agencje wywiadowcze.

Cennik - Jaki jest koszt usług prywatnego detektywa w Wałbrzychu?

Dokładny zakres cen usług detektywistycznych uzależniony jest od charakteru konkretnej sprawy i rodzaju przeprowadzanych czynności. Ceny profesjonalnych działań rozpoczynają się od 50 zł netto za wypożyczenie specjalistycznych sprzętów, natomiast za weryfikację osoby prywatnej, czy kontrahenta trzeba przeznaczyć od 1000/1500 zł netto wzwyż. Poszukiwanie majątku dłużnika zaczyna się od 500 zł netto, natomiast śledztwo osób i obiektów to koszt od 120 netto za godzinę bądź 1200 zł netto za dobę.

Pomoc detektywistyczne dla przedsiębiorstw

Jesteśmy biurem detektywistycznym z wieloletnim stażem, które cieszy się szerokim gronem zadowolonych klientów. Działamy dyskretnie, skutecznie i zgodnie z prawem, a nasze bogate doświadczenie przyczyniło się do tego, że nigdy nie działamy szablonowo. To, co jeszcze charakteryzuje nasze biuro detektywistyczne to indywidualne i rzetelne podejście do każdej usługi i każdego klienta. Nasza agencja detektywistyczna działa zarówno w Wałbrzychu, jak i w całym kraju. Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Dyskretne zbieranie dowodów dla firm
Pytania?
Skontaktuj się

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.