Detektyw dla firm Tarnobrzeg


Tak naprawdę nie tylko osoby prywatne potrzebują pomocy prywatnego detektywa. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasza pomoc jest również nieoceniona w przypadku przedsiębiorstw, dlatego nasze usługi skierowane są także w stronę partnerów biznesowych. Zasadniczym założeniem naszych działań jest dbanie o bezpieczeństwo Twoje i Twojej firmy.Prywatny detektyw dla firm Tarnobrzeg


W trosce o ochronę Twojego przedsiębiorstwa zapewniamy ochronę wszystkich ważnych informacji, ochronę kontrwywiadowczą oraz wprowadzamy politykę antyfraudową. Sprawdzamy status partnera biznesowego, jego sytuację rynkową oraz wszelkiego rodzaju powiązania. Do naszych działań należy także przeprowadzanie śledztw wewnętrznych, audytów śledczych oraz działań, które umożliwiają gruntowną weryfikację kontrahentów czy na wskazywanie oszustów, działających na niekorzyść Twojego przedsiębiorstwa.
Detektyw dla firm - Profesjonalne usługi detektywistyczne w całym kraju

Agencja detektywistyczna INVERITAS to gwarancja solidności i wysokiej skuteczności. Wszystkie prowadzone przez nas usługi są legalne oraz zgodne z Ustawą o Usługach Detektywistycznych. Oznacza to, że nasze biuro detektywistyczne składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają licencję prywatnego detektywa. To przyczynia się do tego, że wszystkie dowody, które zostaną zebrane w trakcie przeprowadzanego śledztwa, kiedy zajdzie taka potrzeba, mogą zostać wykorzystane podczas ewentualnej rozprawy sądowej. I tym samym, detektyw może zeznawać w sądzie jako obiektywny świadek.


Jakie usługi wykona prywatny detektyw dla firm w Tarnobrzegu?

Naszym klientom gwarantujemy przewagę informacyjną poprzez wywiad gospodarczy, dostarczając wiarygodne i rzetelne informacje oraz chronimy ich bezpieczeństwo i prywatność, ucząc jak zapobiec zagrożeniom ze strony osób trzecich.


Prywatny detektyw Tarnobrzeg - Na czym polega weryfikacja partnera biznesowego i określenie wiarygodności?

Stoisz przed nawiązaniem współpracy z nowym partnerem biznesowym? Bez znaczenia, czy chodzi o mały, czy o duży kontrakt, najpierw warto dokładnie sprawdzić sytuację ekonomiczną potencjalnego kontrahenta. Dzięki pomocy agencji detektywistycznej będziesz mógł sprawdzić sytuację finansową partnera oraz zdobyć niezbędne informacje i opinie na jego temat.


Usługi detektywistyczne Tarnobrzeg - Pamiętaj, konkurencja nigdy nie odpoczywa

Wysoko rozwinięte przedsiębiorstwa oraz firmy o solidnej pozycji na runku są szczególnie narażone na wszelkiego rodzaju podsłuchy, czy wyciek niepożądanych informacji. Jeśli pojawią się jakiekolwiek podejrzenia zaleca się w pierwszej kolejności zgłosić się do agencji detektywistycznej, która szybko i skutecznie odkryje wszelkiego rodzaju podsłuchy, kamery, czy jakiekolwiek inne urządzenia śledzące.


Agencja Detektywistyczna Tarnobrzeg - Zobacz, czy Twoi pracownicy są uczciwi

Prowadzenie własnej firmy w Tarnobrzegu wcale nie jest takie łatwe, jak niektórzy myślą. zdajemy sobie sprawę z tego, że rzetelny pracownik jest na wagę złota, dlatego swoim Klientom proponujemy kontrolę pracowników - zarówno obecnych, jak i tych, którzy dopiero mają zostać przyjęci. Czynności te mają na celu sprawdzenie, czy dany pracownik rzetelnie wykonuje swoje obowiązki i czy nie działa na szkodę przedsiębiorstwa. Natomiast w przypadku potencjalnych pracowników, prywatni detektywi weryfikują prawdziwość informacji zamieszczonych w cv, weryfikują przeszłość kryminalną oraz zdobywają informacje na temat powodów zmiany pracy oraz opinii na temat pracownika. Usługi prywatnego detektywa mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa właścicielom firm w Tarnobrzegu, jak i na terenie całego kraju przed osobami, które działają na szkodę firmy bądź dla własnych zysków.


Prywatny detektyw Tarnobrzeg Jak działa biały wywiad w Tarnobrzegu?

Biały wywiad, nazywany także OSINT (ang. Open Source Intelligence), to rodzaj wywiadu gospodarczego, polegający na zdobywaniu przez agencję detektywistyczną informacji z legalnych i ogólnodostępnych źródeł takich, jak środki masowego przekazu, portale społecznościowe, dokumenty i rejestry publiczne. W Tarnobrzegu biały wywiad już od dawna z powodzeniem wykorzystywany jest zarówno przez biura detektywistyczne, jak i policję czy agencje wywiadowcze.


Cennik - Jaki jest koszt usług prywatnego detektywa w Tarnobrzegu?

Dokładny koszt działań detektywistycznych uzależniony jest od rodzaju konkretnej sprawy i zakresu przeprowadzanych działań. Koszta profesjonalnych usług rozpoczynają się od 50 zł netto za wypożyczenie określonych sprzętów, natomiast za weryfikację osoby fizycznej, czy kontrahenta należy zapłacić od 1000/1500 zł netto wzwyż. Poszukiwanie majątku dłużnika rozpoczyna się od 500 zł netto, natomiast śledztwo osób i obiektów to koszt od 120 netto za godzinę bądź 1200 zł netto za dobę.


Agencja Detektywistyczna z Tarnobrzegu

Jesteśmy agencją detektywistyczną z wieloletnim doświadczeniem, która cieszy się szerokim gronem zadowolonych klientów. Wszystkie działania prowadzimy dyskretnie, skutecznie i zgodnie z prawem, a nasze bogate doświadczenie przyczyniło się do tego, że nigdy nie działamy szablonowo. To, co jeszcze charakteryzuje nasze biuro detektywistyczne to indywidualne i profesjonalne podejście do każdego zadania i każdego klienta. Nasze biuro detektywistyczne działa zarówno w Tarnobrzegu, jak i w całym kraju. Służymy pomocą 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Agencji Detektywistycznej Inveritas.