Detektyw dla firm Świdnik

To nie prawda, że tylko osoby prywatne potrzebują skorzystać z pomocy biura detektywistycznego. Mamy świadomość tego, że nasze działania są również nieocenione dla firm, dlatego swoje usługi kierujemy także w stronę klientów biznesowych. Najważniejszym założeniem naszych działań jest dbanie o bezpieczeństwo Twoje i Twojej firmy.

Prywatny detektyw dla firm Świdnik

W trosce o bezpieczeństwo Twojego biznesu zapewniamy ochronę wszystkich poufnych informacji, ochronę kontrwywiadowczą oraz wprowadzamy politykę antyfraudową. Sprawdzamy status partnera biznesowego, jego sytuację finansową oraz wszelkiego rodzaju powiązania. Do naszych usług zlicza się także przeprowadzanie śledztw wewnętrznych, audytów śledczych oraz czynności, które umożliwiają dokładną weryfikację kontrahentów czy na wskazanie oszustów, działających na niekorzyść Twojego przedsiębiorstwa.

Detektyw dla firm - Profesjonalne usługi detektywistyczne na terenie całego kraju

Agencja detektywistyczna INVERITAS to gwarancja solidności i wysokiej skuteczności. Wszystkie prowadzone przez nas usługi są legalne oraz zgodne z Ustawą o Usługach Detektywistycznych. Oznacza to, że nasze biuro detektywistyczne składa się z wykwalifikowanych specjalistów, mających licencję prywatnego detektywa. To przyczynia się do tego, że wszystkie dowody, które zostaną zebrane w trakcie prowadzonego śledztwa, kiedy zajdzie taka potrzeba, mogą zostać wykorzystane podczas ewentualnej sprawy w sądzie. I tym samym, detektyw może składać zeznania w sądzie jako obiektywny świadek.

Detektyw dla firm dowody

Jakie usługi świadczy prywatny detektyw dla firm w Świdniku?

Naszym klientom zapewniamy przewagę informacyjną poprzez wywiad gospodarczy, dostarczając jedynie wiarygodne i sprawdzone informacje oraz chronimy ich bezpieczeństwo i prywatność, ucząc jak zapobiec zagrożeniom ze strony osób trzecich.

Prywatny detektyw dla firm Świdnik - Jak wygląda weryfikacja partnera biznesowego i określenie wiarygodności?

Nawiązujesz współpracę z nowym partnerem biznesowym? Nie ważne, czy chodzi o mały, czy o duży kontrakt, najpierw warto dokładnie zwereyfikować sytuację ekonomiczną przyszłego kontrahenta. Za pośrednictwem biura detektywistycznego będziesz mógł sprawdzić sytuację ekonomiczną partnera oraz uzyskać rzetelne informacje i opinie na jego temat.

Usługi detektywistyczne dla firm Świdnik - pamiętaj, konkurencja nie odpoczywa

Wysoko rozwinięte przedsiębiorstwa oraz firmy o ugruntowanej pozycji na runku są szczególnie narażone na wszelkiego rodzaju podsłuchy, czy wyciek niepożądanych informacji. Jeśli pojawią się jakiekolwiek podejrzenia warto w pierwszej kolejności zgłosić się do biura detektywistycznego, które szybko i skutecznie odkryje wszelkiego rodzaju podsłuchy, kamery, czy jakiekolwiek inne urządzenia monitorujące.

przekonaj się, czy Twoim pracownikom można zaufać

Prowadzenie własnego biznesu w Świdniku wcale nie jest takie łatwe, jak niektórym mogłoby się wydawać. Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że uczciwi pracownicy są na wagę złota, dlatego wszystkimswoim Klientom proponujemy kontrolę pracowników – zarówno obecnych, jak i tych, którzy dopiero mają zostać przyjęci. Czynności te mają za zadanie skontrolowanie, czy dany pracownik rzetelnie wykonuje swoje obowiązki i czy nie działa na szkodę przedsiębiorstwa. Z kolei w przypadku potencjalnych pracowników, prywatni detektywi sprawdzają prawdziwość informacji znajdujących się w cv, sprawdzają przeszłość kryminalną oraz zdobywają informacje na temat powodów zmiany pracy oraz opinii na temat pracownika. Usługi prywatnego detektywa mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa właścicielom firm w Świdniku, jak i na terenie całego kraju przed osobami, które mogłyby działać na szkodę przedsiębiorstwa bądź dla indywidualnych korzyści.

Doświadczeni detektywi dla firm

Na czym polega biały wywiad w Świdniku?

Biały wywiad, nazywany również OSINT (ang. Open Source Intelligence), to rodzaj wywiadu gospodarczego, który polega na gromadzeniu przez detektywa informacji z legalnych i ogólnie dostępnych źródeł takich, jak środki masowego przekazu, social, dokumentacje i rejestry publiczne. W Świdniku biały wywiad już od dawna z powodzeniem wykorzystywany jest zarówno przez agencje detektywistyczne, jak i policję czy agencje wywiadowcze.

Cennik - Jakie są ceny usług prywatnego detektywa w Świdniku?

Dokładny koszt działań detektywistycznych zależy od charakteru danej sprawy i rodzaju przeprowadzanych działań. Ceny profesjonalnych usług zaczynają się od 50 zł netto za wypożyczenie określonych sprzętów, natomiast za weryfikację osoby fizycznej, czy kontrahenta trzeba zapłacić od 1000/1500 zł netto wzwyż. Odnalezienie majątku dłużnika rozpoczyna się od 500 zł netto, natomiast śledztwo osób i obiektów to koszt od 120 netto za godzinę bądź 1200 zł netto za dobę.

Pomoc detektyw dla firm

Jesteśmy agencją detektywistyczną z wieloletnim stażem, która cieszy się szerokim gronem zadowolonych klientów. Działamy z dyskrecja, skutecznie i zgodnie z prawem, a nasze bogate doświadczenie sprawiło, że nigdy nie działamy schematycznie. To, co jeszcze charakteryzuje nasze biuro detektywistyczne to indywidualne i rzetelne podejście do każdego zadania i każdego klienta. Nasza agencja detektywistyczna działa zarówno w Świdniku, jak i w całym kraju. Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Biura detektywistycznego Inveritas.

Dyskretne zbieranie dowodów dla firm
Pytania?
Skontaktuj się

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.