Detektyw dla firm Nowa Sól

To nie prawda, że tylko osoby fizyczne potrzebują skorzystać z pomocy biura detektywistycznego. Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że nasze działania są również nieocenione w przypadku przedsiębiorstw, dlatego swoje usługi kierujemy także w stronę klientów biznesowych. Zasadniczym założeniem naszych działań jest dbanie o bezpieczeństwo Twoje i Twojej firmy.

Prywatny detektyw dla firm Nowa Sól

W trosce o ochronę Twojej firmy zapewniamy ochronę wszystkich ważnych informacji, ochronę kontrwywiadowczą oraz wprowadzamy politykę antyfraudową. Sprawdzamy status partnera biznesowego, jego sytuację rynkową oraz wszelkie powiązania. Do naszych działań należy także przeprowadzanie śledztw wewnętrznych, audytów śledczych oraz działań, które umożliwiają precyzyjną weryfikację kontrahentów czy na wskazywanie oszustów, próbujących działać na szkodę Twojego przedsiębiorstwa.

Detektyw dla firm - Profesjonalne usługi detektywistyczne w całym kraju

Biuro Detektywistyczne INVERITAS to gwarancja solidności i wysokiej skuteczności. Wszystkie prowadzone przez nas usługi są zgodne z prawem oraz zgodne z Ustawą o Usługach Detektywistycznych. Oznacza to, że nasza agencja detektywistyczna składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają licencję prywatnego detektywa. To przyczynia się do tego, że wszystkie dowody, które zostaną zebrane w czasie prowadzonego śledztwa, w razie potrzeby, mogą zostać wykorzystane podczas ewentualnej sprawy w sądzie. I tym samym, detektyw może zeznawać w sądzie jako obiektywny świadek.

Detektyw dla firm dowody

Jakie usługi wykona prywatny detektyw dla firm w Nowej Soli?

Naszym klientom zapewniamy przewagę informacyjną poprzez wywiad gospodarczy, dostarczając jedynie wiarygodne i rzetelne informacje oraz chronimy ich bezpieczeństwo i prywatność, szkoląc jak zapobiec zagrożeniom ze strony osób trzecich.

Prywatny detektyw dla firm Nowa Sól - Na czym polega weryfikacja partnera biznesowego i określenie wiarygodności?

Nawiązujesz współpracę z nowym partnerem biznesowym? Nie ważne, czy chodzi o mały, czy o duży kontrakt, najpierw warto bardzo dokładnie zwereyfikować sytuację finansową przyszłego kontrahenta. Dzięki pomocy agencji detektywistycznej będziesz mógł skontrolować sytuację finansową partnera oraz uzyskać rzetelne informacje i opinie na jego temat.

Usługi detektywistyczne dla firm Nowa Sól - konkurencja nigdy nie odpoczywa

Wysoko rozwinięte przedsiębiorstwa oraz przedsiębiorstwa o ugruntowanej pozycji na runku są wyjątkowo narażone na wszelkiego rodzaju podsłuchy, czy wyciek ważnych informacji. Jeśli pojawią się jakiekolwiek podejrzenia zaleca się najpierw zgłosić się do agencji detektywistycznej, która szybko i skutecznie odkryje wszelkiego rodzaju podsłuchy, kamery, czy jakiekolwiek inne urządzenia śledzące.

przekonaj się, czy Twoi pracownicy są uczciwi

Prowadzenie własnej firmy w Nowej Soli wcale nie jest takie proste, jak niektórzy sądzą. Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że uczciwy pracownik jest na wagę złota, dlatego swoim Klientom proponujemy kontrolę pracowników – zarówno obecnych, jak i tych, którzy dopiero mają zostać zatrudnieni. Działania te mają na celu skontrolowanie, czy dany pracownik uczciwie wywiązuje się z powierzonych mu obowiązków i czy nie działa na szkodę przedsiębiorstwa. Natomiast w przypadku przyszłych pracowników, prywatni detektywi sprawdzają prawdziwość informacji zawartych w cv, sprawdzają kartoteki policyjne oraz zdobywają informacje na temat przyczyn zmiany pracy oraz opinii na temat pracownika. Usługi detektywistyczne mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa właścicielom firm w Nowej Soli, jak i w całym kraju przed osobami, które mogłyby działać na szkodę przedsiębiorstwa bądź dla indywidualnych zysków.

Doświadczeni detektywi dla firm

Jak wygląda biały wywiad w Nowej Soli?

Biały wywiad, nazywany także OSINT (ang. Open Source Intelligence), to rodzaj wywiadu gospodarczego, który polega na pozyskiwaniu przez detektywa informacji z legalnych i ogólnie dostępnych źródeł takich, jak środki masowego przekazu, media, dokumentacje i rejestry publiczne. W Nowej Soli biały wywiad już od dawna z powodzeniem wykorzystywany jest zarówno przez agencje detektywistyczne, jak i policję czy agencje wywiadowcze.

Cennik - Jakie są ceny usług prywatnego detektywa w Nowej Soli?

Dokładny zakres cen działań detektywistycznych uzależniony jest od rodzaju konkretnej sprawy i rodzaju przeprowadzanych działań. Ceny profesjonalnych działań zaczynają się od 50 zł netto za wypożyczenie specjalistycznych sprzętów, natomiast za weryfikację osoby prywatnej, czy kontrahenta należy przeznaczyć od 1000/1500 zł netto wzwyż. Poszukiwanie majątku dłużnika zaczyna się od 500 zł netto, natomiast śledzenie osób i obiektów to koszt od 120 netto za godzinę bądź 1200 zł netto za dobę.

Pomoc detektyw dla firm

Jesteśmy biurem detektywistycznym z wieloletnim stażem, które cieszy się pokaźnym gronem zadowolonych klientów. Działamy dyskretnie, skutecznie i zgodnie z prawem, a bogate doświadczenie przyczyniło się do tego, że nigdy nie działamy szablonowo. To, co jeszcze charakteryzuje nasze biuro detektywistyczne to indywidualne i profesjonalne podejście do każdej sprawy i każdego klienta. Nasze biuro detektywistyczne działa zarówno w Nowej Soli, jak i w całym kraju. Służymy pomocą 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Biura detektywistycznego Inveritas.

Dyskretne zbieranie dowodów dla firm
Pytania?
Skontaktuj się

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

    Pozostałe miasta, na których oferujemy usługi detektywistyczne dla firm: