Detektyw dla firm Mszczonów


To nie prawda, że tylko osoby prywatne potrzebują pomocy prywatnych detektywów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasze działania są również nieocenione w przypadku przedsiębiorstw, dlatego swoje usługi kierujemy także w stronę klientów biznesowych. Głównym założeniem naszych działań jest dbanie o bezpieczeństwo Twoje i Twojego przedsiębiorstwa.Prywatny detektyw dla firm Mszczonów


W trosce o bezpieczeństwo Twojego biznesu zapewniamy ochronę wszelkich ważnych informacji, ochronę kontrwywiadowczą oraz wdrażamy politykę antyfraudową. Weryfikujemy status partnera biznesowego, jego sytuację finansową oraz wszelkiego rodzaju powiązania. Do naszych usług należy także przeprowadzanie śledztw wewnętrznych, audytów śledczych oraz czynności, które umożliwiają szczegółową weryfikację kontrahentów czy na wykrycie oszustów, działających na szkodę Twojego przedsiębiorstwa.
Detektyw dla firm - Profesjonalne usługi detektywistyczne na terenie całego kraju

Biuro Detektywistyczne INVERITAS to gwarancja solidności i wysokiej skuteczności. Wszystkie prowadzone przez nas działania są legalne oraz zgodne z Ustawą o Usługach Detektywistycznych. Oznacza to, że nasze biuro detektywistyczne składa się z wykwalifikowanych specjalistów, posiadających licencję prywatnego detektywa. To przyczynia się do tego, że wszystkie dowody, które uda nam się zebrać w czasie przeprowadzanego śledztwa, w razie potrzeby, mogą zostać użyte podczas ewentualnej rozprawy sądowej. I tym samym, detektyw może składać zeznania w sądzie jako bezstronny świadek.


Co może dla Ciebie zrobić prywatny detektyw dla firm w Mszczonowie?

Naszym klientom zapewniamy przewagę informacyjną poprzez wywiad gospodarczy, dostarczając wiarygodne i rzetelne informacje oraz chronimy ich bezpieczeństwo i prywatność, ucząc jak zapobiec zagrożeniom ze strony osób trzecich.


Prywatny detektyw Mszczonów - Jak wygląda weryfikacja partnera biznesowego i określenie wiarygodności?

Stoisz przed nawiązaniem współpracy z nowym partnerem biznesowym? Nie ważne, czy dotyczy to dużego, czy małego kontraktu, najpierw warto dokładnie zwereyfikować sytuację ekonomiczną przyszłego kontrahenta. Dzięki pomocy biura detektywistycznego będziesz mógł skontrolować sytuację finansową partnera oraz uzyskać rzetelne informacje i opinie na jego temat.


Usługi detektywistyczne Mszczonów - Pamiętaj, konkurencja nigdy nie odpoczywa

Wysoko rozwinięte firmy oraz przedsiębiorstwa o solidnej pozycji na runku są szczególnie narażone na wszelkiego rodzaju podsłuchy, czy wyciek ważnych informacji. W przypadku jakichkolwiek podejrzeń warto najpierw zgłosić się do prywatnego detektywa, który szybko i skutecznie wykryje wszelkiego rodzaju podsłuchy, kamery, czy jakiekolwiek inne urządzenia śledzące.


Agencja Detektywistyczna Mszczonów - Przekonaj się, czy Twoim pracownikom można zaufać

Prowadzenie własnego biznesu w Mszczonowie wcale nie jest takie łatwe, jak niektórym mogłoby się wydawać. Jesteśmy świadomi tego, że uczciwi pracownicy są na wagę złota, dlatego swoim Klientom proponujemy weryfikację pracowników - zarówno obecnych, jak i tych, którzy dopiero mają być przyjęci. Działania te mają na celu skontrolowanie, czy dany pracownik rzetelnie wywiązuje się z powierzonych mu obowiązków i czy przypadkiem nie działa na szkodę firmy. Z kolei w przypadku potencjalnych pracowników, prywatni detektywi weryfikują prawdziwość informacji zawartych w cv, sprawdzają przeszłość kryminalną oraz zdobywają informacje na temat przyczyn zmiany pracy oraz opinii na temat pracownika. Usługi prywatnego detektywa mają za zadanie zapewnienie bezpieczeństwa właścicielom firm w Mszczonowie, jak i na terenie całego kraju przed osobami, które mogłyby działać na szkodę przedsiębiorstwa bądź dla własnych zysków.


Prywatny detektyw Mszczonów Jak wygląda biały wywiad w Mszczonowie?

Biały wywiad, określany także jako OSINT (ang. Open Source Intelligence), to rodzaj wywiadu gospodarczego, polegający na zdobywaniu przez agencję detektywistyczną informacji z legalnych i ogólnodostępnych źródeł takich, jak środki masowego przekazu, serwisy społecznościowe, dokumenty i rejestry publiczne. W Mszczonowie biały wywiad już od dawna z powodzeniem wykorzystywany jest zarówno przez biura detektywistyczne, jak i policję czy agencje wywiadowcze.


Cennik - Jakie są ceny usług prywatnego detektywa w Mszczonowie?

Dokładny zakres cen czynności detektywistycznych zależy od charakteru danej sprawy i zakresu przeprowadzanych działań. Koszta profesjonalnych usług rozpoczynają się od 50 zł netto za wypożyczenie określonych sprzętów, natomiast za weryfikację osoby fizycznej, czy kontrahenta należy przeznaczyć od 1000/1500 zł netto wzwyż. Odnalezienie majątku dłużnika rozpoczyna się od 500 zł netto, z kolei śledztwo osób i obiektów to koszt od 120 netto za godzinę bądź 1200 zł netto za dobę.


Agencja Detektywistyczna z Mszczonowa

Jesteśmy agencją detektywistyczną z wieloletnim stażem, która cieszy się pokaźnym gronem zadowolonych klientów. Działamy dyskretnie, skutecznie i legalnie, a nasze bogate doświadczenie sprawiło, że nigdy nie działamy szablonowo. To, co jeszcze charakteryzuje nasze biuro detektywistyczne to indywidualne i profesjonalne podejście do każdej sprawy i każdego klienta. Nasze biuro detektywistyczne działa zarówno w Mszczonowie, jak i w całym kraju. Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Biura detektywistycznego Inveritas.


Rate this page