Detektyw dla firm Łuków

Wbrew pozorom nie tylko osoby fizyczne potrzebują skorzystać z pomocy biura detektywistycznego. Mamy świadomość tego, że nasza pomoc jest również nieoceniona dla przedsiębiorstw, dlatego nasze usługi skierowane są także w stronę klientów biznesowych. Podstawowym celem naszych działań jest zapewnienie bezpieczeństwa Tobie i Twojemu przedsiębiorstwu.

Prywatny detektyw dla firm Łuków

W trosce o bezpieczeństwo Twojego biznesu zapewniamy ochronę wszelkich poufnych informacji, ochronę kontrwywiadowczą oraz wprowadzamy politykę antyfraudową. Weryfikujemy status partnera biznesowego, jego sytuację finansową oraz wszelkie powiązania. Do naszych działań należy także przeprowadzanie śledztw wewnętrznych, audytów śledczych oraz działań, które umożliwiają dokładną weryfikację kontrahentów czy na wskazywanie oszustów, próbujących działać na szkodę Twojej firmy.

Detektyw dla firm - Profesjonalne usługi detektywistyczne na terenie całego kraju

Biuro Detektywistyczne INVERITAS to gwarancja solidności i wysokiej skuteczności. Wszystkie prowadzone przez nas działania są zgodne z prawem oraz zgodne z Ustawą o Usługach Detektywistycznych. Oznacza to, że nasza agencja detektywistyczna składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają licencję prywatnego detektywa. To przyczynia się do tego, że wszystkie materiały, które zostaną zebrane w czasie prowadzonego śledztwa, w razie potrzeby, mogą posłużyć jako dowód podczas ewentualnej sprawy w sądzie. I tym samym, detektyw może składać zeznania w sądzie jako bezstronny świadek.

Detektyw dla firm dowody

Co może dla Ciebie zrobić prywatny detektyw dla firm w Łukowie?

Naszym klientom zapewniamy przewagę informacyjną poprzez wywiad gospodarczy, dostarczając wiarygodne i sprawdzone informacje oraz chronimy ich bezpieczeństwo i prywatność, ucząc jak zapobiec zagrożeniom ze strony osób trzecich.

Prywatny detektyw dla firm Łuków - Na czym polega weryfikacja partnera biznesowego i określenie wiarygodności?

Stoisz przed nawiązaniem współpracy z nowym partnerem biznesowym? Bez znaczenia, czy dotyczy to dużego, czy małego kontraktu, w pierwszej kolejności warto dokładnie sprawdzić sytuację finansową potencjalnego kontrahenta. Dzięki pomocy biura detektywistycznego będziesz mógł skontrolować sytuację ekonomiczną partnera oraz uzyskać niezbędne informacje i opinie na jego temat.

Usługi detektywistyczne dla firm Łuków - pamiętaj, konkurencja nigdy nie śpi

Sukcesywnie rozwijające się przedsiębiorstwa oraz przedsiębiorstwa o ugruntowanej pozycji na runku są wyjątkowo narażone na wszelkiego rodzaju podsłuchy, czy wyciek ważnych informacji. W przypadku jakichkolwiek podejrzeń zaleca się najpierw zgłosić się do prywatnego detektywa, który szybko i skutecznie odnajdzie wszelkiego rodzaju podsłuchy, kamery, czy jakiekolwiek inne urządzenia śledzące.

Sprawdź, czy Twoim pracownikom można zaufać

Prowadzenie własnego biznesu w Łukowie wcale nie jest takie proste, jak niektórzy myślą. Jesteśmy świadomi tego, że uczciwi pracownicy są na wagę złota, dlatego wszystkimswoim Klientom proponujemy weryfikację pracowników – zarówno obecnych, jak i tych, którzy dopiero mają zostać przyjęci. Działania te mają za zadanie skontrolowanie, czy dany pracownik uczciwie wykonuje swoje obowiązki i czy przypadkiem nie działa na szkodę przedsiębiorstwa. Z kolei w przypadku przyszłych pracowników, prywatni detektywi sprawdzają prawdziwość informacji zamieszczonych w cv, sprawdzają kartoteki policyjne oraz gromadzą informacje na temat powodów zmiany pracy oraz opinii na temat pracownika. Usługi prywatnego detektywa mają za zadanie zapewnienie bezpieczeństwa właścicielom firm w Łukowie, jak i w całym kraju przed osobami, które działają na niekorzyść przedsiębiorstwa bądź dla własnych korzyści.

Doświadczeni detektywi dla firm

Jak działa biały wywiad w Łukowie?

Biały wywiad, określany także jako OSINT (ang. Open Source Intelligence), to rodzaj wywiadu gospodarczego, polegający na zdobywaniu przez detektywa informacji z legalnych i ogólnie dostępnych źródeł takich, jak środki masowego przekazu, social, dokumentacje i rejestry publiczne. W Łukowie biały wywiad już od jakiegoś czasu z powodzeniem wykorzystywany jest zarówno przez agencje detektywistyczne, jak i policję czy agencje wywiadowcze.

Cennik - Jakie są ceny usług prywatnego detektywa w Łukowie?

Dokładny koszt czynności detektywistycznych uzależniony jest od rodzaju danej sprawy i rodzaju przeprowadzanych działań. Koszta profesjonalnych usług zaczynają się od 50 zł netto za wypożyczenie określonych sprzętów, natomiast za weryfikację osoby prywatnej, czy kontrahenta trzeba przeznaczyć od 1000/1500 zł netto wzwyż. Poszukiwanie majątku dłużnika zaczyna się od 500 zł netto, natomiast śledzenie osób i obiektów to koszt od 120 netto za godzinę bądź 1200 zł netto za dobę.

Wsparcie detektywistyczne firm

Jesteśmy agencją detektywistyczną z wieloletnim doświadczeniem, która cieszy się szerokim gronem zadowolonych klientów. Działamy dyskretnie, skutecznie i zgodnie z prawem, a bogate doświadczenie sprawiło, że nigdy nie działamy szablonowo. To, co jeszcze charakteryzuje naszą agencję detektywistyczną to indywidualne i solidne podejście do każdego zadania i każdego klienta. Nasze biuro detektywistyczne działa zarówno w Łukowie, jak i na terenie całego kraju. Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Biura detektywistycznego Inveritas.

Dyskretne zbieranie dowodów dla firm
Pytania?
Skontaktuj się

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

    Pozostałe miasta, na których oferujemy usługi detektywistyczne dla firm: