Detektyw dla firm Lublin

To nie prawda, że tylko osoby prywatne potrzebują skorzystać z pomocy prywatnego detektywa. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasza pomoc jest również nieoceniona dla firm, dlatego nasze usługi skierowane są także w stronę klientów biznesowych. Podstawowym celem naszych działań jest zapewnienie bezpieczeństwa Tobie i Twojej firmie.

Prywatny detektyw dla firm Lublin

W trosce o bezpieczeństwo Twojej firmy zapewniamy ochronę wszystkich poufnych informacji, ochronę kontrwywiadowczą oraz wprowadzamy politykę antyfraudową. Weryfikujemy status partnera biznesowego, jego sytuację finansową oraz wszelkie powiązania. Do naszych działań zlicza się także przeprowadzanie śledztw wewnętrznych, audytów śledczych oraz czynności, które pozwalają na precyzyjną weryfikację kontrahentów czy na wskazywanie oszustów, działających na szkodę Twojej firmy.

Detektyw dla firm - Profesjonalne działania detektywistyczne w całym kraju

Agencja detektywistyczna INVERITAS to gwarancja profesjonalizmu i wysokiej skuteczności. Wszystkie przeprowadzane przez nas działania są zgodne z prawem oraz zgodne z Ustawą o Usługach Detektywistycznych. Oznacza to, że nasza agencja detektywistyczna składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają licencję prywatnego detektywa. To przyczynia się do tego, że wszystkie materiały, które zostaną zebrane w trakcie przeprowadzanego śledztwa, w razie potrzeby, mogą zostać użyte podczas ewentualnej sprawy w sądzie. I tym samym, detektyw może zeznawać w sądzie jako bezstronny świadek.

Detektyw dla firm dowody

Jakie usługi świadczy prywatny detektyw dla firm w Lublinie?

Naszym klientom zapewniamy przewagę informacyjną poprzez wywiad gospodarczy, dostarczając wyłącznie wiarygodne i rzetelne informacje oraz chronimy ich bezpieczeństwo i prywatność, dając wskazówki jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich.

Prywatny detektyw dla firm Lublin - Na czym polega weryfikacja partnera biznesowego i określenie wiarygodności?

Nawiązujesz współpracę z nowym partnerem biznesowym? Bez znaczenia, czy dotyczy to dużego, czy małego kontraktu, w pierwszej kolejności warto dokładnie sprawdzić sytuację finansową przyszłego kontrahenta. Za pośrednictwem agencji detektywistycznej będziesz mógł skontrolować sytuację ekonomiczną partnera oraz uzyskać niezbędne informacje i opinie na jego temat.

Usługi detektywistyczne dla firm Lublin - konkurencja nigdy nie śpi

Odnoszące sukcesy przedsiębiorstwa oraz przedsiębiorstwa o mocnej pozycji na runku są szczególnie narażone na wszelkiego rodzaju podsłuchy, czy wyciek niepożądanych informacji. W przypadku jakichkolwiek podejrzeń zaleca się w pierwszej kolejności zgłosić się do prywatnego detektywa, który szybko i skutecznie wykryje wszelkiego rodzaju podsłuchy, kamery, czy jakiekolwiek inne urządzenia śledzące.

Zobacz, czy Twoim pracownikom można zaufać

Prowadzenie własnego biznesu w Lublinie wcale nie jest takie łatwe, jak niektórzy myślą. Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że rzetelny pracownik jest na wagę złota, dlatego swoim Klientom proponujemy weryfikację pracowników – zarówno obecnych, jak i tych, którzy dopiero mają zostać przyjęci. Działania te mają na celu skontrolowanie, czy dany pracownik uczciwie wykonuje swoje obowiązki i czy przypadkiem nie działa na szkodę przedsiębiorstwa. Z kolei w przypadku przyszłych pracowników, prywatni detektywi sprawdzają prawdziwość informacji zamieszczonych w cv, kontrolują przeszłość kryminalną oraz gromadzą informacje na temat przyczyn zmiany pracy oraz opinii na temat pracownika. Usługi prywatnego detektywa mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa właścicielom firm w Lublinie, jak i na terenie całego kraju przed osobami, które mogłyby działać na niekorzyść przedsiębiorstwa bądź dla indywidualnych korzyści.

Doświadczeni detektywi dla firm

Na czym polega biały wywiad w Lublinie?

Biały wywiad, nazywany także OSINT (ang. Open Source Intelligence), to rodzaj wywiadu gospodarczego, polegający na pozyskiwaniu przez detektywa informacji z legalnych i ogólnodostępnych źródeł takich, jak środki masowego przekazu, media, dokumenty i rejestry publiczne. W Lublinie biały wywiad już od dawna z powodzeniem wykorzystywany jest zarówno przez biura detektywistyczne, jak i policję czy agencje wywiadowcze.

Cennik - Jaki jest koszt usług prywatnego detektywa w Lublinie?

Dokładny zakres cen usług detektywistycznych uzależniony jest od rodzaju danej sprawy i rodzaju przeprowadzanych działań. Koszta profesjonalnych działań rozpoczynają się od 50 zł netto za wypożyczenie określonych sprzętów, natomiast za weryfikację osoby prywatnej, czy kontrahenta należy zapłacić od 1000/1500 zł netto wzwyż. Odnalezienie majątku dłużnika rozpoczyna się od 500 zł netto, z kolei śledztwo osób i obiektów to koszt od 120 netto za godzinę bądź 1200 zł netto za dobę.

Pomoc detektyw dla przedsiębiorstw

Jesteśmy biurem detektywistycznym z wieloletnim doświadczeniem, które cieszy się szerokim gronem zadowolonych klientów. Wszystkie działania prowadzimy dyskretnie, skutecznie i legalnie, a nasze bogate doświadczenie sprawiło, że nigdy nie działamy schematycznie. To, co jeszcze charakteryzuje nasze biuro detektywistyczne to indywidualne i solidne podejście do każdej sprawy i każdego klienta. Nasza agencja detektywistyczna działa zarówno w Lublinie, jak i na terenie całego kraju. Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Biura detektywistycznego Inveritas.

Dyskretne zbieranie dowodów dla firm
Pytania?
Skontaktuj się

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.