Detektyw dla firm Legnica

To nie prawda, że tylko osoby prywatne potrzebują pomocy prywatnego detektywa. Mamy świadomość tego, że nasza pomoc jest również nieoceniona w przypadku przedsiębiorstw, dlatego swoje usługi kierujemy także w stronę klientów biznesowych. Zasadniczym celem naszych działań jest dbanie o bezpieczeństwo Twoje i Twojego przedsiębiorstwa.

Prywatny detektyw dla firm Legnica

W trosce o ochronę Twojej firmy zapewniamy ochronę wszystkich ważnych informacji, ochronę kontrwywiadowczą oraz wdrażamy politykę antyfraudową. Sprawdzamy status partnera biznesowego, jego sytuację rynkową oraz wszelkie powiązania. Do naszych usług należy także przeprowadzanie śledztw wewnętrznych, audytów śledczych oraz działań, które umożliwiają szczegółową weryfikację kontrahentów czy na wskazanie oszustów, próbujących działać na niekorzyść Twojej firmy.

Detektyw dla firm - Profesjonalne działania detektywistyczne w całym kraju

Biuro Detektywistyczne INVERITAS to gwarancja profesjonalizmu i wysokiej skuteczności. Wszystkie prowadzone przez nas usługi są legalne oraz zgodne z Ustawą o Usługach Detektywistycznych. Oznacza to, że nasze biuro detektywistyczne składa się z wykwalifikowanych specjalistów, mających licencję prywatnego detektywa. To przyczynia się do tego, że wszystkie materiały, które uda nam się zebrać w trakcie prowadzonego śledztwa, w razie potrzeby, mogą posłużyć jako dowód podczas ewentualnej sprawy w sądzie. I tym samym, detektyw może składać zeznania w sądzie jako bezstronny świadek.

Detektyw dla firm dowody

Jakie usługi wykona prywatny detektyw dla firm w Legnicy?

Naszym klientom zapewniamy przewagę informacyjną poprzez wywiad gospodarczy, dostarczając wyłącznie wiarygodne i rzetelne informacje oraz chronimy ich bezpieczeństwo i prywatność, ucząc jak zapobiec zagrożeniom ze strony osób trzecich.

Prywatny detektyw dla firm Legnica - Na czym polega weryfikacja partnera biznesowego i określenie wiarygodności?

Nawiązujesz współpracę z nowym partnerem biznesowym? Nie ważne, czy dotyczy to dużego, czy małego kontraktu, w pierwszej kolejności warto dokładnie zwereyfikować sytuację ekonomiczną potencjalnego kontrahenta. Dzięki pomocy agencji detektywistycznej będziesz mógł sprawdzić sytuację ekonomiczną partnera oraz zdobyć niezbędne informacje i opinie na jego temat.

Usługi detektywistyczne dla firm Legnica - konkurencja nie odpoczywa

Wysoko rozwinięte przedsiębiorstwa oraz firmy o solidnej pozycji na runku są szczególnie narażone na wszelkiego rodzaju podsłuchy, czy wyciek niepożądanych informacji. W przypadku jakichkolwiek podejrzeń warto najpierw zgłosić się do prywatnego detektywa, który szybko i skutecznie odkryje wszelkiego rodzaju podsłuchy, kamery, czy jakiekolwiek inne urządzenia śledzące.

Sprawdź, czy Twoim pracownikom można zaufać

Prowadzenie własnej firmy w Legnicy wcale nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. zdajemy sobie sprawę z tego, że uczciwi pracownicy są na wagę złota, dlatego wszystkimswoim Klientom proponujemy kontrolę pracowników – zarówno obecnych, jak i tych, którzy dopiero mają zostać zatrudnieni. Czynności te mają na celu skontrolowanie, czy dany pracownik rzetelnie wywiązuje się z powierzonych mu obowiązków i czy przypadkiem nie działa na szkodę przedsiębiorstwa. Z kolei w przypadku przyszłych pracowników, prywatni detektywi weryfikują prawdziwość informacji umieszczonych w cv, kontrolują kartoteki policyjne oraz zdobywają informacje na temat przyczyn zmiany pracy oraz opinii na temat pracownika. Usługi prywatnego detektywa mają za zadanie zapewnienie bezpieczeństwa właścicielom firm w Legnicy, jak i w całym kraju przed osobami, które mogłyby działać na szkodę firmy bądź dla indywidualnych korzyści.

Doświadczeni detektywi dla firm

Na czym polega biały wywiad w Legnicy?

Biały wywiad, określany także jako OSINT (ang. Open Source Intelligence), to rodzaj wywiadu gospodarczego, który polega na zdobywaniu przez biuro detektywistyczne informacji z legalnych i ogólnodostępnych źródeł takich, jak środki masowego przekazu, social, dokumentacje i rejestry publiczne. W Legnicy biały wywiad już od jakiegoś czasu z powodzeniem wykorzystywany jest zarówno przez agencje detektywistyczne, jak i policję czy agencje wywiadowcze.

Cennik - Jakie są ceny usług prywatnego detektywa w Legnicy?

Dokładny zakres cen czynności detektywistycznych zależy od rodzaju danej sprawy i zakresu przeprowadzanych czynności. Koszta profesjonalnych działań zaczynają się od 50 zł netto za wypożyczenie określonych sprzętów, natomiast za weryfikację osoby fizycznej, czy kontrahenta trzeba przeznaczyć od 1000/1500 zł netto wzwyż. Odnalezienie majątku dłużnika zaczyna się od 500 zł netto, natomiast śledztwo osób i obiektów to koszt od 120 netto za godzinę bądź 1200 zł netto za dobę.

Pomoc detektyw dla firm

Jesteśmy biurem detektywistycznym z wieloletnim doświadczeniem, które cieszy się pokaźnym gronem zadowolonych klientów. Wszystkie działania prowadzimy z dyskrecja, skutecznie i legalnie, a bogate doświadczenie przyczyniło się do tego, że nigdy nie działamy szablonowo. To, co jeszcze charakteryzuje naszą agencję detektywistyczną to indywidualne i rzetelne podejście do każdego zadania i każdego klienta. Nasze biuro detektywistyczne działa zarówno w Legnicy, jak i na terenie całego kraju. Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Dyskretne zbieranie dowodów dla firm
Pytania?
Skontaktuj się

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.