Detektyw dla firm Kraśnik

Wbrew pozorom nie tylko osoby fizyczne potrzebują skorzystać z pomocy agencji detektywistycznej. Mamy świadomość tego, że nasza pomoc jest również nieoceniona dla przedsiębiorstw, dlatego nasze usługi skierowane są także w stronę klientów biznesowych. Zasadniczym założeniem naszych działań jest dbanie o bezpieczeństwo Twoje i Twojego przedsiębiorstwa.

Prywatny detektyw dla firm Kraśnik

W trosce o ochronę Twojej firmy zapewniamy ochronę wszelkich ważnych informacji, ochronę kontrwywiadowczą oraz wprowadzamy politykę antyfraudową. Sprawdzamy status partnera biznesowego, jego sytuację finansową oraz wszelkie powiązania. Do naszych działań zlicza się także przeprowadzanie śledztw wewnętrznych, audytów śledczych oraz działań, które pozwalają na gruntowną weryfikację kontrahentów czy na wykrycie oszustów, próbujących działać na niekorzyść Twojego przedsiębiorstwa.

Detektyw dla firm - Profesjonalne usługi detektywistyczne w całym kraju

Agencja detektywistyczna INVERITAS to gwarancja solidności i wysokiej skuteczności. Wszystkie przeprowadzane przez nas usługi są zgodne z prawem oraz zgodne z Ustawą o Usługach Detektywistycznych. Oznacza to, że nasze biuro detektywistyczne składa się z wykwalifikowanych specjalistów, mających licencję prywatnego detektywa. To przyczynia się do tego, że wszystkie dowody, które zostaną zebrane w trakcie prowadzonego śledztwa, w razie potrzeby, mogą zostać wykorzystane podczas ewentualnej sprawy w sądzie. I tym samym, detektyw może składać zeznania w sądzie jako obiektywny świadek.

Detektyw dla firm dowody

Jakie usługi świadczy prywatny detektyw dla firm w Kraśniku?

Naszym klientom zapewniamy przewagę informacyjną poprzez wywiad gospodarczy, dostarczając wyłącznie wiarygodne i sprawdzone informacje oraz chronimy ich bezpieczeństwo i prywatność, ucząc jak zapobiec zagrożeniom ze strony osób trzecich.

Prywatny detektyw dla firm Kraśnik - Na czym polega weryfikacja partnera biznesowego i określenie wiarygodności?

Stoisz przed nawiązaniem współpracy z nowym partnerem biznesowym? Nie ważne, czy chodzi o mały, czy o duży kontrakt, w pierwszej kolejności najlepiej bardzo dokładnie zwereyfikować sytuację finansową przyszłego kontrahenta. Dzięki pomocy agencji detektywistycznej będziesz mógł skontrolować sytuację finansową partnera oraz zdobyć niezbędne informacje i opinie na jego temat.

Usługi detektywistyczne dla firm Kraśnik - konkurencja nigdy nie odpoczywa

Wysoko rozwinięte przedsiębiorstwa oraz firmy o solidnej pozycji na runku są wyjątkowo narażone na wszelkiego rodzaju podsłuchy, czy wyciek niepożądanych informacji. Jeśli pojawią się jakiekolwiek podejrzenia zaleca się najpierw zgłosić się do biura detektywistycznego, które szybko i skutecznie wykryje wszelkiego rodzaju podsłuchy, kamery, czy jakiekolwiek inne urządzenia śledzące.

Zobacz, czy Twoi pracownicy są godni zaufania

Prowadzenie własnego biznesu w Kraśniku wcale nie jest takie proste, jak niektórym mogłoby się wydawać. Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że uczciwy pracownik jest na wagę złota, dlatego naszym Klientom proponujemy weryfikację pracowników – zarówno obecnych, jak i tych, którzy dopiero mają zostać zatrudnieni. Czynności te mają za zadanie sprawdzenie, czy dany pracownik uczciwie wywiązuje się z powierzonych mu obowiązków i czy przypadkiem nie działa na szkodę przedsiębiorstwa. Natomiast w przypadku potencjalnych pracowników, prywatni detektywi weryfikują prawdziwość informacji zamieszczonych w cv, sprawdzają przeszłość kryminalną oraz gromadzą informacje na temat przyczyn zmiany pracy oraz opinii na temat pracownika. Usługi detektywistyczne mają na celu zapewnienie uchronienie właścicieli firm w Kraśniku, jak i w całym kraju przed osobami, które mogłyby działać na niekorzyść przedsiębiorstwa bądź dla indywidualnych zysków.

Doświadczeni detektywi dla firm

Na czym polega biały wywiad w Kraśniku?

Biały wywiad, określany również jako OSINT (ang. Open Source Intelligence), to rodzaj wywiadu gospodarczego, który polega na pozyskiwaniu przez biuro detektywistyczne informacji z legalnych i ogólnie dostępnych źródeł takich, jak środki masowego przekazu, social, dokumenty i rejestry publiczne. W Kraśniku biały wywiad już od jakiegoś czasu z powodzeniem wykorzystywany jest zarówno przez biura detektywistyczne, jak i policję czy agencje wywiadowcze.

Cennik - Jaki jest koszt usług prywatnego detektywa w Kraśniku?

Dokładny koszt czynności detektywistycznych uzależniony jest od rodzaju konkretnej sprawy i zakresu przeprowadzanych czynności. Koszta profesjonalnych usług rozpoczynają się od 50 zł netto za wypożyczenie specjalistycznych sprzętów, natomiast za weryfikację osoby prywatnej, czy kontrahenta trzeba przeznaczyć od 1000/1500 zł netto wzwyż. Odnalezienie majątku dłużnika zaczyna się od 500 zł netto, natomiast obserwacja osób i obiektów to koszt od 120 netto za godzinę bądź 1200 zł netto za dobę.

Pomoc detektywistyczne dla przedsiębiorstw

Jesteśmy biurem detektywistycznym z wieloletnim stażem, które cieszy się pokaźnym gronem zadowolonych klientów. Wszystkie działania prowadzimy z dyskrecja, skutecznie i zgodnie z prawem, a bogate doświadczenie przyczyniło się do tego, że nigdy nie działamy szablonowo. To, co jeszcze charakteryzuje naszą agencję detektywistyczną to indywidualne i profesjonalne podejście do każdego zadania i każdego klienta. Nasze biuro detektywistyczne działa zarówno w Kraśniku, jak i w całym kraju. Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Biura detektywistycznego Inveritas.

Dyskretne zbieranie dowodów dla firm
Pytania?
Skontaktuj się

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.