Detektyw dla firm Kielce


To nie prawda, że tylko osoby prywatne potrzebują pomocy biura detektywistycznego. Jesteśmy świadomi tego, że nasza pomoc jest również nieoceniona dla przedsiębiorstw, dlatego nasze usługi skierowane są także w stronę partnerów biznesowych. Podstawowym celem naszych działań jest dbanie o bezpieczeństwo Twoje i Twojego przedsiębiorstwa.Prywatny detektyw dla firm Kielce


W trosce o bezpieczeństwo Twojego przedsiębiorstwa zapewniamy ochronę wszelkich poufnych informacji, ochronę kontrwywiadowczą oraz wdrażamy politykę antyfraudową. Weryfikujemy status partnera biznesowego, jego sytuację finansową oraz wszelkie powiązania. Do naszych usług należy także przeprowadzanie śledztw wewnętrznych, audytów śledczych oraz działań, które umożliwiają dokładną weryfikację kontrahentów czy na wskazywanie oszustów, działających na niekorzyść Twojego przedsiębiorstwa.
Detektyw dla firm - Profesjonalne usługi detektywistyczne na terenie całego kraju

Agencja detektywistyczna INVERITAS to gwarancja profesjonalizmu i wysokiej skuteczności. Wszystkie przeprowadzane przez nas działania są zgodne z prawem oraz zgodne z Ustawą o Usługach Detektywistycznych. Oznacza to, że nasza agencja detektywistyczna składa się z wykwalifikowanych specjalistów, mających licencję prywatnego detektywa. To przyczynia się do tego, że wszystkie materiały, które uda nam się zebrać w czasie prowadzonego śledztwa, kiedy zajdzie taka potrzeba, mogą posłużyć jako dowód podczas ewentualnej rozprawy sądowej. I tym samym, detektyw może składać zeznania w sądzie jako obiektywny świadek.


Jakie usługi wykona prywatny detektyw dla firm w Kielcach?

Naszym klientom gwarantujemy przewagę informacyjną poprzez wywiad gospodarczy, dostarczając jedynie wiarygodne i rzetelne informacje oraz chronimy ich bezpieczeństwo i prywatność, szkoląc jak uniknąć zagrożeń ze strony osób trzecich.


Prywatny detektyw Kielce - Na czym polega weryfikacja partnera biznesowego i określenie wiarygodności?

Nawiązujesz współpracę z nowym partnerem biznesowym? Nie ważne, czy dotyczy to dużego, czy małego kontraktu, w pierwszej kolejności najlepiej bardzo dokładnie sprawdzić sytuację finansową potencjalnego kontrahenta. Za pośrednictwem biura detektywistycznego będziesz mógł sprawdzić sytuację finansową partnera oraz uzyskać rzetelne informacje i opinie na jego temat.


Usługi detektywistyczne Kielce - Pamiętaj, konkurencja nigdy nie śpi

Wysoko rozwinięte przedsiębiorstwa oraz przedsiębiorstwa o mocnej pozycji na runku są szczególnie narażone na wszelkiego rodzaju podsłuchy, czy wyciek ważnych informacji. W przypadku jakichkolwiek podejrzeń warto najpierw zgłosić się do biura detektywistycznego, które szybko i skutecznie odnajdzie wszelkiego rodzaju podsłuchy, kamery, czy jakiekolwiek inne urządzenia monitorujące.


Agencja Detektywistyczna Kielce - Przekonaj się, czy Twoim pracownikom można zaufać

Prowadzenie własnego biznesu w Kielcach wcale nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Jesteśmy świadomi tego, że uczciwi pracownicy są na wagę złota, dlatego wszystkimswoim Klientom zalecamy kontrolę pracowników - zarówno obecnych, jak i tych, którzy dopiero mają zostać zatrudnieni. Czynności te mają za zadanie sprawdzenie, czy dany pracownik uczciwie wywiązuje się z powierzonych mu obowiązków i czy przypadkiem nie działa na szkodę przedsiębiorstwa. Z kolei w przypadku potencjalnych pracowników, prywatni detektywi weryfikują prawdziwość informacji zamieszczonych w cv, weryfikują przeszłość kryminalną oraz zdobywają informacje na temat powodów zmiany pracy oraz opinii na temat pracownika. Usługi prywatnego detektywa mają za zadanie zapewnienie uchronienie właścicieli firm w Kielcach, jak i na terenie całego kraju przed osobami, które działają na szkodę przedsiębiorstwa bądź dla własnych korzyści.


Prywatny detektyw Kielce Na czym polega biały wywiad w Kielcach?

Biały wywiad, nazywany również OSINT (ang. Open Source Intelligence), to rodzaj wywiadu gospodarczego, który polega na pozyskiwaniu przez detektywa informacji z legalnych i ogólnie dostępnych źródeł takich, jak środki masowego przekazu, media, dokumenty i rejestry publiczne. W Kielcach biały wywiad już od dawna z powodzeniem wykorzystywany jest zarówno przez biura detektywistyczne, jak i policję czy agencje wywiadowcze.


Cennik - Jaki jest koszt usług prywatnego detektywa w Kielcach?

Dokładny koszt czynności detektywistycznych uzależniony jest od charakteru konkretnej sprawy i zakresu przeprowadzanych czynności. Koszta profesjonalnych usług rozpoczynają się od 50 zł netto za wypożyczenie specjalistycznych sprzętów, natomiast za weryfikację osoby prywatnej, czy kontrahenta należy zapłacić od 1000/1500 zł netto wzwyż. Poszukiwanie majątku dłużnika zaczyna się od 500 zł netto, natomiast śledztwo osób i obiektów to koszt od 120 netto za godzinę bądź 1200 zł netto za dobę.


Agencja Detektywistyczna z Kielc

Jesteśmy agencją detektywistyczną z wieloletnim doświadczeniem, która cieszy się szerokim gronem zadowolonych klientów. Wszystkie działania prowadzimy z dyskrecja, skutecznie i zgodnie z prawem, a bogate doświadczenie przyczyniło się do tego, że nigdy nie działamy szablonowo. To, co jeszcze charakteryzuje naszą agencję detektywistyczną to indywidualne i profesjonalne podejście do każdego zadania i każdego klienta. Nasza agencja detektywistyczna działa zarówno w Kielcach, jak i w całym kraju. Służymy pomocą 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Biura detektywistycznego Inveritas.Pozostałe miasta, na których oferujemy usługi detektywistyczne dla firm: