Detektyw dla firm Jelenia Góra

To nie prawda, że tylko osoby prywatne potrzebują pomocy agencji detektywistycznej. Jesteśmy świadomi tego, że nasze działania są również nieocenione dla przedsiębiorstw, dlatego swoje usługi kierujemy także w stronę klientów biznesowych. Głównym celem naszych działań jest zapewnienie bezpieczeństwa Tobie i Twojej firmie.

Prywatny detektyw dla firm Jelenia Góra

W trosce o bezpieczeństwo Twojego biznesu zapewniamy ochronę wszelkich poufnych informacji, ochronę kontrwywiadowczą oraz wdrażamy politykę antyfraudową. Weryfikujemy status partnera biznesowego, jego sytuację finansową oraz wszelkiego rodzaju powiązania. Do naszych działań zlicza się także przeprowadzanie śledztw wewnętrznych, audytów śledczych oraz czynności, które pozwalają na dokładną weryfikację kontrahentów czy na wykrycie oszustów, próbujących działać na szkodę Twojej firmy.

Detektyw dla firm - Profesjonalne działania detektywistyczne na terenie całego kraju

Biuro Detektywistyczne INVERITAS to gwarancja profesjonalizmu i wysokiej skuteczności. Wszystkie przeprowadzane przez nas działania są legalne oraz zgodne z Ustawą o Usługach Detektywistycznych. Oznacza to, że nasza agencja detektywistyczna składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają licencję prywatnego detektywa. To przyczynia się do tego, że wszystkie materiały, które uda nam się zebrać podczas przeprowadzanego śledztwa, w razie potrzeby, mogą zostać użyte podczas ewentualnej sprawy w sądzie. I tym samym, detektyw może zeznawać w sądzie jako bezstronny świadek.

Detektyw dla firm dowody

Jakie usługi świadczy prywatny detektyw dla firm w Jeleniej Górze?

Naszym klientom gwarantujemy przewagę informacyjną poprzez wywiad gospodarczy, dostarczając wiarygodne i rzetelne informacje oraz chronimy ich bezpieczeństwo i prywatność, szkoląc jak zapobiec zagrożeniom ze strony osób trzecich.

Prywatny detektyw dla firm Jelenia Góra - Jak wygląda weryfikacja partnera biznesowego i określenie wiarygodności?

Stoisz przed nawiązaniem współpracy z nowym partnerem biznesowym? Bez względu na to, czy chodzi o mały, czy o duży kontrakt, w pierwszej kolejności warto bardzo dokładnie sprawdzić sytuację finansową potencjalnego kontrahenta. Dzięki pomocy agencji detektywistycznej będziesz mógł skontrolować sytuację finansową partnera oraz uzyskać niezbędne informacje i opinie na jego temat.

Usługi detektywistyczne dla firm Jelenia Góra - konkurencja nie odpoczywa

Sukcesywnie rozwijające się firmy oraz firmy o mocnej pozycji na runku są szczególnie narażone na wszelkiego rodzaju podsłuchy, czy wyciek ważnych informacji. Jeśli pojawią się jakiekolwiek podejrzenia zaleca się w pierwszej kolejności zgłosić się do biura detektywistycznego, które szybko i skutecznie odnajdzie wszelkiego rodzaju podsłuchy, kamery, czy jakiekolwiek inne urządzenia monitorujące.

przekonaj się, czy Twoi pracownicy są godni zaufania

Prowadzenie własnego biznesu w Jeleniej Górze wcale nie jest takie łatwe, jak mogłoby się wydawać. Jesteśmy świadomi tego, że rzetelni pracownicy są na wagę złota, dlatego swoim Klientom proponujemy weryfikację pracowników – zarówno obecnych, jak i tych, którzy dopiero mają być przyjęci. Czynności te mają na celu sprawdzenie, czy dany pracownik uczciwie wywiązuje się z powierzonych mu obowiązków i czy przypadkiem nie działa na szkodę firmy. Natomiast w przypadku przyszłych pracowników, prywatni detektywi sprawdzają prawdziwość informacji znajdujących się w cv, sprawdzają kartoteki policyjne oraz zdobywają informacje na temat przyczyn zmiany pracy oraz opinii na temat pracownika. Usługi prywatnego detektywa mają na celu zapewnienie uchronienie właścicieli firm w Jeleniej Górze, jak i w całym kraju przed osobami, które działają na niekorzyść przedsiębiorstwa bądź dla własnych korzyści.

Doświadczeni detektywi dla firm

Na czym polega biały wywiad w Jeleniej Górze?

Biały wywiad, nazywany także OSINT (ang. Open Source Intelligence), to rodzaj wywiadu gospodarczego, polegający na zdobywaniu przez agencję detektywistyczną informacji z legalnych i ogólnie dostępnych źródeł takich, jak środki masowego przekazu, media, dokumenty i rejestry publiczne. W Jeleniej Górze biały wywiad już od dawna z powodzeniem wykorzystywany jest zarówno przez agencje detektywistyczne, jak i policję czy agencje wywiadowcze.

Cennik - Jaki jest koszt usług prywatnego detektywa w Jeleniej Górze?

Dokładny zakres cen czynności detektywistycznych uzależniony jest od charakteru konkretnej sprawy i rodzaju przeprowadzanych działań. Ceny profesjonalnych usług zaczynają się od 50 zł netto za wypożyczenie określonych sprzętów, natomiast za weryfikację osoby prywatnej, czy kontrahenta należy przeznaczyć od 1000/1500 zł netto wzwyż. Poszukiwanie majątku dłużnika zaczyna się od 500 zł netto, z kolei śledzenie osób i obiektów to koszt od 120 netto za godzinę bądź 1200 zł netto za dobę.

Wsparcie detektyw przedsiębiorstw

Jesteśmy biurem detektywistycznym z wieloletnim stażem, które cieszy się szerokim gronem zadowolonych klientów. Wszystkie działania prowadzimy dyskretnie, skutecznie i zgodnie z prawem, a nasze bogate doświadczenie sprawiło, że nigdy nie działamy szablonowo. To, co jeszcze charakteryzuje nasze biuro detektywistyczne to indywidualne i profesjonalne podejście do każdej usługi i każdego klienta. Nasze biuro detektywistyczne działa zarówno w Jeleniej Górze, jak i na terenie całego kraju. Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Biura detektywistycznego Inveritas.

Dyskretne zbieranie dowodów dla firm
Pytania?
Skontaktuj się

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

    Pozostałe miasta, na których oferujemy usługi detektywistyczne dla firm: