Detektyw dla firm Gorzów Wielkopolski


Wbrew pozorom nie tylko osoby fizyczne potrzebują pomocy agencji detektywistycznej. Mamy świadomość tego, że nasze działania są również nieocenione w przypadku firm, dlatego nasze usługi skierowane są także w stronę partnerów biznesowych. Najważniejszym celem naszych działań jest dbanie o bezpieczeństwo Twoje i Twojej firmy.Prywatny detektyw dla firm Gorzów Wielkopolski


W trosce o bezpieczeństwo Twojej firmy zapewniamy ochronę wszystkich ważnych informacji, ochronę kontrwywiadowczą oraz wprowadzamy politykę antyfraudową. Sprawdzamy status partnera biznesowego, jego sytuację rynkową oraz wszelkiego rodzaju powiązania. Do naszych usług zlicza się także przeprowadzanie śledztw wewnętrznych, audytów śledczych oraz działań, które umożliwiają dokładną weryfikację kontrahentów czy na wskazanie oszustów, próbujących działać na szkodę Twojej firmy.
Detektyw dla firm - Profesjonalne działania detektywistyczne na terenie całego kraju

Biuro Detektywistyczne INVERITAS to gwarancja solidności i wysokiej skuteczności. Wszystkie przeprowadzane przez nas usługi są legalne oraz zgodne z Ustawą o Usługach Detektywistycznych. Oznacza to, że nasze biuro detektywistyczne składa się z wykwalifikowanych specjalistów, mających licencję prywatnego detektywa. To przyczynia się do tego, że wszystkie dowody, które uda nam się zebrać w czasie przeprowadzanego śledztwa, kiedy zajdzie taka potrzeba, mogą posłużyć jako dowód podczas ewentualnej rozprawy sądowej. I tym samym, detektyw może zeznawać w sądzie jako obiektywny świadek.


Co może dla Ciebie zrobić prywatny detektyw dla firm w Gorzowie Wielkopolskim?

Naszym klientom gwarantujemy przewagę informacyjną poprzez wywiad gospodarczy, dostarczając wyłącznie wiarygodne i sprawdzone informacje oraz chronimy ich bezpieczeństwo i prywatność, ucząc jak zapobiec zagrożeniom ze strony osób trzecich.


Prywatny detektyw Gorzów Wielkopolski - Jak wygląda weryfikacja partnera biznesowego i określenie wiarygodności?

Stoisz przed nawiązaniem współpracy z nowym partnerem biznesowym? Bez znaczenia, czy chodzi o mały, czy o duży kontrakt, w pierwszej kolejności warto dokładnie zwereyfikować sytuację finansową przyszłego kontrahenta. Dzięki pomocy agencji detektywistycznej będziesz mógł sprawdzić sytuację ekonomiczną partnera oraz zdobyć niezbędne informacje i opinie na jego temat.


Usługi detektywistyczne Gorzów Wielkopolski - Pamiętaj, konkurencja nigdy nie odpoczywa

Odnoszące sukcesy firmy oraz przedsiębiorstwa o ugruntowanej pozycji na runku są wyjątkowo narażone na wszelkiego rodzaju podsłuchy, czy wyciek niepożądanych informacji. W przypadku jakichkolwiek podejrzeń warto w pierwszej kolejności zgłosić się do biura detektywistycznego, które szybko i skutecznie wykryje wszelkiego rodzaju podsłuchy, kamery, czy jakiekolwiek inne urządzenia śledzące.


Agencja Detektywistyczna Gorzów Wielkopolski - Sprawdź, czy Twoim pracownikom można zaufać

Prowadzenie własnej firmy w Gorzowie Wielkopolskim wcale nie jest takie łatwe, jak niektórzy sądzą. Jesteśmy świadomi tego, że rzetelni pracownicy są na wagę złota, dlatego swoim Klientom zalecamy weryfikację pracowników - zarówno obecnych, jak i tych, którzy dopiero mają zostać przyjęci. Działania te mają na celu sprawdzenie, czy dany pracownik rzetelnie wywiązuje się z powierzonych mu obowiązków i czy przypadkiem nie działa na szkodę przedsiębiorstwa. Natomiast w przypadku przyszłych pracowników, prywatni detektywi weryfikują prawdziwość informacji zawartych w cv, weryfikują przeszłość kryminalną oraz zdobywają informacje na temat przyczyn zmiany pracy oraz opinii na temat pracownika. Usługi prywatnego detektywa mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa właścicielom firm w Gorzowie Wielkopolskim, jak i w całym kraju przed osobami, które działają na szkodę przedsiębiorstwa bądź dla własnych korzyści.


Prywatny detektyw Gorzów Wielkopolski Na czym polega biały wywiad w Gorzowie Wielkopolskim?

Biały wywiad, nazywany również OSINT (ang. Open Source Intelligence), to rodzaj wywiadu gospodarczego, który polega na zdobywaniu przez agencję detektywistyczną informacji z legalnych i ogólnie dostępnych źródeł takich, jak środki masowego przekazu, social, dokumenty i rejestry publiczne. W Gorzowie Wielkopolskim biały wywiad już od dawna z powodzeniem wykorzystywany jest zarówno przez biura detektywistyczne, jak i policję czy agencje wywiadowcze.


Cennik - Jakie są ceny usług prywatnego detektywa w Gorzowie Wielkopolskim?

Dokładny zakres cen czynności detektywistycznych uzależniony jest od rodzaju konkretnej sprawy i zakresu przeprowadzanych działań. Ceny profesjonalnych usług zaczynają się od 50 zł netto za wypożyczenie specjalistycznych sprzętów, natomiast za weryfikację osoby prywatnej, czy kontrahenta trzeba zapłacić od 1000/1500 zł netto wzwyż. Odnalezienie majątku dłużnika zaczyna się od 500 zł netto, natomiast śledzenie osób i obiektów to koszt od 120 netto za godzinę bądź 1200 zł netto za dobę.


Agencja Detektywistyczna z Gorzowa Wielkopolskiego

Jesteśmy biurem detektywistycznym z wieloletnim stażem, które cieszy się pokaźnym gronem zadowolonych klientów. Działamy dyskretnie, skutecznie i legalnie, a nasze bogate doświadczenie sprawiło, że nigdy nie działamy szablonowo. To, co jeszcze charakteryzuje nasze biuro detektywistyczne to indywidualne i profesjonalne podejście do każdego zadania i każdego klienta. Nasza agencja detektywistyczna działa zarówno w Gorzowie Wielkopolskim, jak i na terenie całego kraju. Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Agencji Detektywistycznej Inveritas.