Detektyw dla firm Gorzów Wielkopolski

Tak naprawdę nie tylko osoby fizyczne potrzebują pomocy agencji detektywistycznej. Mamy świadomość tego, że nasze działania są również nieocenione w przypadku przedsiębiorstw, dlatego nasze usługi skierowane są także w stronę partnerów biznesowych. Podstawowym celem naszych działań jest dbanie o bezpieczeństwo Twoje i Twojego przedsiębiorstwa.

Prywatny detektyw dla firm Gorzów Wielkopolski

W trosce o ochronę Twojego biznesu zapewniamy ochronę wszelkich ważnych informacji, ochronę kontrwywiadowczą oraz wprowadzamy politykę antyfraudową. Sprawdzamy status partnera biznesowego, jego sytuację finansową oraz wszelkie powiązania. Do naszych usług należy także przeprowadzanie śledztw wewnętrznych, audytów śledczych oraz działań, które umożliwiają precyzyjną weryfikację kontrahentów czy na wskazywanie oszustów, próbujących działać na szkodę Twojego przedsiębiorstwa.

Detektyw dla firm - Profesjonalne usługi detektywistyczne w całym kraju

Agencja detektywistyczna INVERITAS to gwarancja profesjonalizmu i wysokiej skuteczności. Wszystkie prowadzone przez nas działania są legalne oraz zgodne z Ustawą o Usługach Detektywistycznych. Oznacza to, że nasze biuro detektywistyczne składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają licencję prywatnego detektywa. Dzięki temu wszystkie materiały, które uda nam się zebrać w trakcie prowadzonego śledztwa, kiedy zajdzie taka potrzeba, mogą zostać użyte podczas ewentualnej sprawy w sądzie. I tym samym, detektyw może zeznawać w sądzie jako obiektywny świadek.

Detektyw dla firm dowody

Jakie usługi wykona prywatny detektyw dla firm w Gorzowie Wielkopolskim?

Naszym klientom zapewniamy przewagę informacyjną poprzez wywiad gospodarczy, dostarczając jedynie wiarygodne i rzetelne informacje oraz chronimy ich bezpieczeństwo i prywatność, ucząc jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich.

Prywatny detektyw dla firm Gorzów Wielkopolski - Jak wygląda weryfikacja partnera biznesowego i określenie wiarygodności?

Stoisz przed nawiązaniem współpracy z nowym partnerem biznesowym? Bez znaczenia, czy chodzi o mały, czy o duży kontrakt, najpierw warto dokładnie zwereyfikować sytuację ekonomiczną przyszłego kontrahenta. Za pośrednictwem biura detektywistycznego będziesz mógł sprawdzić sytuację finansową partnera oraz zdobyć rzetelne informacje i opinie na jego temat.

Usługi detektywistyczne dla firm Gorzów Wielkopolski - konkurencja nigdy nie śpi

Sukcesywnie rozwijające się firmy oraz firmy o ugruntowanej pozycji na runku są wyjątkowo narażone na wszelkiego rodzaju podsłuchy, czy wyciek niepożądanych informacji. Jeśli pojawią się jakiekolwiek podejrzenia warto w pierwszej kolejności zgłosić się do agencji detektywistycznej, która szybko i skutecznie odnajdzie wszelkiego rodzaju podsłuchy, kamery, czy jakiekolwiek inne urządzenia śledzące.

Sprawdź, czy Twoi pracownicy są godni zaufania

Prowadzenie własnej firmy w Gorzowie Wielkopolskim wcale nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że rzetelni pracownicy są na wagę złota, dlatego naszym Klientom proponujemy weryfikację pracowników – zarówno obecnych, jak i tych, którzy dopiero mają być zatrudnieni. Czynności te mają za zadanie skontrolowanie, czy dany pracownik rzetelnie wywiązuje się z powierzonych mu obowiązków i czy przypadkiem nie działa na szkodę przedsiębiorstwa. Natomiast w przypadku potencjalnych pracowników, prywatni detektywi sprawdzają prawdziwość informacji zawartych w cv, sprawdzają przeszłość kryminalną oraz zdobywają informacje na temat przyczyn zmiany pracy oraz opinii na temat pracownika. Usługi prywatnego detektywa mają za zadanie zapewnienie bezpieczeństwa właścicielom firm w Gorzowie Wielkopolskim, jak i w całym kraju przed osobami, które mogłyby działać na niekorzyść przedsiębiorstwa bądź dla własnych korzyści.

Doświadczeni detektywi dla firm

Na czym polega biały wywiad w Gorzowie Wielkopolskim?

Biały wywiad, nazywany również OSINT (ang. Open Source Intelligence), to rodzaj wywiadu gospodarczego, polegający na pozyskiwaniu przez biuro detektywistyczne informacji z legalnych i ogólnodostępnych źródeł takich, jak środki masowego przekazu, serwisy społecznościowe, dokumenty i rejestry publiczne. W Gorzowie Wielkopolskim biały wywiad już od dawna z powodzeniem wykorzystywany jest zarówno przez biura detektywistyczne, jak i policję czy agencje wywiadowcze.

Cennik - Jakie są ceny usług prywatnego detektywa w Gorzowie Wielkopolskim?

Dokładny zakres cen działań detektywistycznych uzależniony jest od charakteru konkretnej sprawy i zakresu przeprowadzanych działań. Koszta profesjonalnych działań zaczynają się od 50 zł netto za wypożyczenie określonych sprzętów, natomiast za weryfikację osoby fizycznej, czy kontrahenta trzeba przeznaczyć od 1000/1500 zł netto wzwyż. Poszukiwanie majątku dłużnika zaczyna się od 500 zł netto, natomiast obserwacja osób i obiektów to koszt od 120 netto za godzinę bądź 1200 zł netto za dobę.

Pomoc detektywistyczne dla firm

Jesteśmy agencją detektywistyczną z wieloletnim doświadczeniem, która cieszy się szerokim gronem zadowolonych klientów. Wszystkie działania prowadzimy dyskretnie, skutecznie i legalnie, a bogate doświadczenie przyczyniło się do tego, że nigdy nie działamy schematycznie. To, co jeszcze charakteryzuje nasze biuro detektywistyczne to indywidualne i profesjonalne podejście do każdej usługi i każdego klienta. Nasza agencja detektywistyczna działa zarówno w Gorzowie Wielkopolskim, jak i na terenie całego kraju. Służymy pomocą 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Biura detektywistycznego Inveritas.

Dyskretne zbieranie dowodów dla firm
Pytania?
Skontaktuj się

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.