Detektyw dla firm Głogów

To nie prawda, że tylko osoby prywatne potrzebują skorzystać z pomocy agencji detektywistycznej. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasze działania są również nieocenione w przypadku przedsiębiorstw, dlatego swoje usługi kierujemy także w stronę klientów biznesowych. Głównym celem naszych działań jest dbanie o bezpieczeństwo Twoje i Twojego przedsiębiorstwa.

Prywatny detektyw dla firm Głogów

W trosce o ochronę Twojego przedsiębiorstwa zapewniamy ochronę wszelkich poufnych informacji, ochronę kontrwywiadowczą oraz wdrażamy politykę antyfraudową. Weryfikujemy status partnera biznesowego, jego sytuację finansową oraz wszelkie powiązania. Do naszych działań zlicza się także przeprowadzanie śledztw wewnętrznych, audytów śledczych oraz działań, które umożliwiają gruntowną weryfikację kontrahentów czy na wykrycie oszustów, działających na niekorzyść Twojego przedsiębiorstwa.

Detektyw dla firm - Profesjonalne usługi detektywistyczne na terenie całego kraju

Biuro Detektywistyczne INVERITAS to gwarancja profesjonalizmu i wysokiej skuteczności. Wszystkie prowadzone przez nas działania są legalne oraz zgodne z Ustawą o Usługach Detektywistycznych. Oznacza to, że nasze biuro detektywistyczne składa się z wykwalifikowanych specjalistów, posiadających licencję prywatnego detektywa. Dzięki temu wszystkie materiały, które zostaną zebrane w czasie prowadzonego śledztwa, w razie potrzeby, mogą posłużyć jako dowód podczas ewentualnej sprawy w sądzie. I tym samym, detektyw może składać zeznania w sądzie jako obiektywny świadek.

Detektyw dla firm dowody

Co może dla Ciebie zrobić prywatny detektyw dla firm w Głogowie?

Naszym klientom zapewniamy przewagę informacyjną poprzez wywiad gospodarczy, dostarczając wyłącznie wiarygodne i sprawdzone informacje oraz chronimy ich bezpieczeństwo i prywatność, dając wskazówki jak zapobiec zagrożeniom ze strony osób trzecich.

Prywatny detektyw dla firm Głogów - Jak wygląda weryfikacja partnera biznesowego i określenie wiarygodności?

Stoisz przed nawiązaniem współpracy z nowym partnerem biznesowym? Bez względu na to, czy chodzi o mały, czy o duży kontrakt, w pierwszej kolejności najlepiej dokładnie sprawdzić sytuację ekonomiczną potencjalnego kontrahenta. Za pośrednictwem biura detektywistycznego będziesz mógł sprawdzić sytuację finansową partnera oraz zdobyć rzetelne informacje i opinie na jego temat.

Usługi detektywistyczne dla firm Głogów - konkurencja nie śpi

Odnoszące sukcesy firmy oraz przedsiębiorstwa o mocnej pozycji na runku są wyjątkowo narażone na wszelkiego rodzaju podsłuchy, czy wyciek ważnych informacji. Jeśli pojawią się jakiekolwiek podejrzenia zaleca się najpierw zgłosić się do biura detektywistycznego, które szybko i skutecznie wykryje wszelkiego rodzaju podsłuchy, kamery, czy jakiekolwiek inne urządzenia śledzące.

Zobacz, czy Twoi pracownicy są godni zaufania

Prowadzenie własnej firmy w Głogowie wcale nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Jesteśmy świadomi tego, że uczciwy pracownik jest na wagę złota, dlatego wszystkimnaszym Klientom zalecamy weryfikację pracowników – zarówno obecnych, jak i tych, którzy dopiero mają być zatrudnieni. Działania te mają za zadanie skontrolowanie, czy dany pracownik rzetelnie wywiązuje się z powierzonych mu obowiązków i czy nie działa na szkodę firmy. Natomiast w przypadku przyszłych pracowników, prywatni detektywi sprawdzają prawdziwość informacji znajdujących się w cv, kontrolują kartoteki policyjne oraz gromadzą informacje na temat powodów zmiany pracy oraz opinii na temat pracownika. Usługi detektywistyczne mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa właścicielom firm w Głogowie, jak i na terenie całego kraju przed osobami, które mogłyby działać na niekorzyść firmy bądź dla własnych zysków.

Doświadczeni detektywi dla firm

Jak wygląda biały wywiad w Głogowie?

Biały wywiad, nazywany również OSINT (ang. Open Source Intelligence), to rodzaj wywiadu gospodarczego, polegający na zdobywaniu przez detektywa informacji z legalnych i ogólnie dostępnych źródeł takich, jak środki masowego przekazu, social, dokumentacje i rejestry publiczne. W Głogowie biały wywiad już od dawna z powodzeniem wykorzystywany jest zarówno przez biura detektywistyczne, jak i policję czy agencje wywiadowcze.

Cennik - Jakie są ceny usług prywatnego detektywa w Głogowie?

Dokładny zakres cen usług detektywistycznych zależy od charakteru konkretnej sprawy i zakresu przeprowadzanych działań. Koszta profesjonalnych usług zaczynają się od 50 zł netto za wypożyczenie określonych sprzętów, natomiast za weryfikację osoby fizycznej, czy kontrahenta należy zapłacić od 1000/1500 zł netto wzwyż. Poszukiwanie majątku dłużnika rozpoczyna się od 500 zł netto, z kolei obserwacja osób i obiektów to koszt od 120 netto za godzinę bądź 1200 zł netto za dobę.

Pomoc detektywistyczne dla firm

Jesteśmy agencją detektywistyczną z wieloletnim stażem, która cieszy się szerokim gronem zadowolonych klientów. Działamy dyskretnie, skutecznie i legalnie, a bogate doświadczenie sprawiło, że nigdy nie działamy schematycznie. To, co jeszcze charakteryzuje naszą agencję detektywistyczną to indywidualne i rzetelne podejście do każdego zadania i każdego klienta. Nasza agencja detektywistyczna działa zarówno w Głogowie, jak i na terenie całego kraju. Służymy pomocą 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Dyskretne zbieranie dowodów dla firm
Pytania?
Skontaktuj się

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.