Detektyw dla firm Chełm


To nie prawda, że tylko osoby fizyczne potrzebują pomocy agencji detektywistycznej. Jesteśmy świadomi tego, że nasze działania są również nieocenione w przypadku firm, dlatego nasze usługi skierowane są także w stronę klientów biznesowych. Najważniejszym założeniem naszych działań jest dbanie o bezpieczeństwo Twoje i Twojego przedsiębiorstwa.Prywatny detektyw dla firm Chełm


W trosce o ochronę Twojego biznesu zapewniamy ochronę wszelkich poufnych informacji, ochronę kontrwywiadowczą oraz wprowadzamy politykę antyfraudową. Sprawdzamy status partnera biznesowego, jego sytuację rynkową oraz wszelkie powiązania. Do naszych usług zlicza się także przeprowadzanie śledztw wewnętrznych, audytów śledczych oraz czynności, które pozwalają na szczegółową weryfikację kontrahentów czy na wskazanie oszustów, działających na niekorzyść Twojego przedsiębiorstwa.
Detektyw dla firm - Profesjonalne usługi detektywistyczne w całym kraju

Biuro Detektywistyczne INVERITAS to gwarancja profesjonalizmu i wysokiej skuteczności. Wszystkie prowadzone przez nas działania są zgodne z prawem oraz zgodne z Ustawą o Usługach Detektywistycznych. Oznacza to, że nasza agencja detektywistyczna składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają licencję prywatnego detektywa. Dzięki temu wszystkie dowody, które uda nam się zebrać podczas prowadzonego śledztwa, w razie potrzeby, mogą posłużyć jako dowód podczas ewentualnej rozprawy sądowej. I tym samym, detektyw może zeznawać w sądzie jako obiektywny świadek.


Jakie usługi świadczy prywatny detektyw dla firm w Chełmnie?

Naszym klientom gwarantujemy przewagę informacyjną poprzez wywiad gospodarczy, dostarczając wiarygodne i sprawdzone informacje oraz chronimy ich bezpieczeństwo i prywatność, ucząc jak zapobiec zagrożeniom ze strony osób trzecich.


Prywatny detektyw Chełm - Jak wygląda weryfikacja partnera biznesowego i określenie wiarygodności?

Stoisz przed nawiązaniem współpracy z nowym partnerem biznesowym? Nie ma znaczenia, czy dotyczy to dużego, czy małego kontraktu, najpierw warto dokładnie sprawdzić sytuację ekonomiczną potencjalnego kontrahenta. Dzięki pomocy biura detektywistycznego będziesz mógł skontrolować sytuację ekonomiczną partnera oraz zdobyć niezbędne informacje i opinie na jego temat.


Usługi detektywistyczne Chełm - Pamiętaj, konkurencja nigdy nie śpi

Wysoko rozwinięte przedsiębiorstwa oraz firmy o solidnej pozycji na runku są szczególnie narażone na wszelkiego rodzaju podsłuchy, czy wyciek ważnych informacji. W przypadku jakichkolwiek podejrzeń zaleca się w pierwszej kolejności zgłosić się do agencji detektywistycznej, która szybko i skutecznie wykryje wszelkiego rodzaju podsłuchy, kamery, czy jakiekolwiek inne urządzenia śledzące.


Agencja Detektywistyczna Chełm - Zobacz, czy Twoi pracownicy są godni zaufania

Prowadzenie własnego biznesu w Chełmnie wcale nie jest takie proste, jak niektórym mogłoby się wydawać. Jesteśmy świadomi tego, że rzetelni pracownicy są na wagę złota, dlatego wszystkimswoim Klientom proponujemy kontrolę pracowników - zarówno obecnych, jak i tych, którzy dopiero mają być zatrudnieni. Czynności te mają na celu skontrolowanie, czy dany pracownik uczciwie wywiązuje się z powierzonych mu obowiązków i czy przypadkiem nie działa na szkodę przedsiębiorstwa. Z kolei w przypadku potencjalnych pracowników, prywatni detektywi weryfikują prawdziwość informacji znajdujących się w cv, weryfikują kartoteki policyjne oraz gromadzą informacje na temat powodów zmiany pracy oraz opinii na temat pracownika. Usługi detektywistyczne mają na celu zapewnienie uchronienie właścicieli firm w Chełmnie, jak i na terenie całego kraju przed osobami, które mogłyby działać na niekorzyść przedsiębiorstwa bądź dla własnych zysków.


Prywatny detektyw Chełm Na czym polega biały wywiad w Chełmnie?

Biały wywiad, określany również jako OSINT (ang. Open Source Intelligence), to rodzaj wywiadu gospodarczego, polegający na gromadzeniu przez detektywa informacji z legalnych i ogólnodostępnych źródeł takich, jak środki masowego przekazu, serwisy społecznościowe, dokumenty i rejestry publiczne. W Chełmnie biały wywiad już od jakiegoś czasu z powodzeniem wykorzystywany jest zarówno przez agencje detektywistyczne, jak i policję czy agencje wywiadowcze.


Cennik - Jaki jest koszt usług prywatnego detektywa w Chełmnie?

Dokładny zakres cen działań detektywistycznych uzależniony jest od charakteru konkretnej sprawy i zakresu przeprowadzanych działań. Ceny profesjonalnych działań rozpoczynają się od 50 zł netto za wypożyczenie określonych sprzętów, natomiast za weryfikację osoby prywatnej, czy kontrahenta trzeba zapłacić od 1000/1500 zł netto wzwyż. Poszukiwanie majątku dłużnika zaczyna się od 500 zł netto, z kolei obserwacja osób i obiektów to koszt od 120 netto za godzinę bądź 1200 zł netto za dobę.


Agencja Detektywistyczna z Chełmna

Jesteśmy biurem detektywistycznym z wieloletnim stażem, które cieszy się pokaźnym gronem zadowolonych klientów. Wszystkie działania prowadzimy z dyskrecja, skutecznie i legalnie, a bogate doświadczenie przyczyniło się do tego, że nigdy nie działamy szablonowo. To, co jeszcze charakteryzuje nasze biuro detektywistyczne to indywidualne i rzetelne podejście do każdego zadania i każdego klienta. Nasza agencja detektywistyczna działa zarówno w Chełmnie, jak i w całym kraju. Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Agencji Detektywistycznej Inveritas.