Detektyw dla firm Bydgoszcz


Tak naprawdę nie tylko osoby prywatne potrzebują pomocy agencji detektywistycznej. Mamy świadomość tego, że nasza pomoc jest również nieoceniona w przypadku firm, dlatego swoje usługi kierujemy także w stronę klientów biznesowych. Podstawowym założeniem naszych działań jest zapewnienie bezpieczeństwa Tobie i Twojej firmie.Prywatny detektyw dla firm Bydgoszcz


W trosce o ochronę Twojej firmy zapewniamy ochronę wszystkich ważnych informacji, ochronę kontrwywiadowczą oraz wdrażamy politykę antyfraudową. Sprawdzamy status partnera biznesowego, jego sytuację finansową oraz wszelkie powiązania. Do naszych działań należy także przeprowadzanie śledztw wewnętrznych, audytów śledczych oraz czynności, które pozwalają na szczegółową weryfikację kontrahentów czy na wskazanie oszustów, działających na szkodę Twojej firmy.
Detektyw dla firm - Profesjonalne usługi detektywistyczne w całym kraju

Biuro Detektywistyczne INVERITAS to gwarancja solidności i wysokiej skuteczności. Wszystkie prowadzone przez nas usługi są zgodne z prawem oraz zgodne z Ustawą o Usługach Detektywistycznych. Oznacza to, że nasze biuro detektywistyczne składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają licencję prywatnego detektywa. To przyczynia się do tego, że wszystkie materiały, które uda nam się zebrać w czasie prowadzonego śledztwa, w razie potrzeby, mogą zostać wykorzystane podczas ewentualnej sprawy w sądzie. I tym samym, detektyw może zeznawać w sądzie jako obiektywny świadek.


Co może dla Ciebie zrobić prywatny detektyw dla firm w Bydgoszczy?

Naszym klientom zapewniamy przewagę informacyjną poprzez wywiad gospodarczy, dostarczając wiarygodne i rzetelne informacje oraz chronimy ich bezpieczeństwo i prywatność, ucząc jak zapobiec zagrożeniom ze strony osób trzecich.


Prywatny detektyw Bydgoszcz - Na czym polega weryfikacja partnera biznesowego i określenie wiarygodności?

Stoisz przed nawiązaniem współpracy z nowym partnerem biznesowym? Bez znaczenia, czy chodzi o mały, czy o duży kontrakt, najpierw najlepiej bardzo dokładnie sprawdzić sytuację finansową potencjalnego kontrahenta. Dzięki pomocy biura detektywistycznego będziesz mógł skontrolować sytuację finansową partnera oraz uzyskać rzetelne informacje i opinie na jego temat.


Usługi detektywistyczne Bydgoszcz - Pamiętaj, konkurencja nigdy nie śpi

Sukcesywnie rozwijające się przedsiębiorstwa oraz przedsiębiorstwa o mocnej pozycji na runku są wyjątkowo narażone na wszelkiego rodzaju podsłuchy, czy wyciek niepożądanych informacji. W przypadku jakichkolwiek podejrzeń zaleca się w pierwszej kolejności zgłosić się do prywatnego detektywa, który szybko i skutecznie odnajdzie wszelkiego rodzaju podsłuchy, kamery, czy jakiekolwiek inne urządzenia śledzące.


Agencja Detektywistyczna Bydgoszcz - Zobacz, czy Twoim pracownikom można zaufać

Prowadzenie własnego biznesu w Bydgoszczy wcale nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Jesteśmy świadomi tego, że uczciwy pracownik jest na wagę złota, dlatego swoim Klientom zalecamy kontrolę pracowników - zarówno obecnych, jak i tych, którzy dopiero mają zostać przyjęci. Czynności te mają na celu skontrolowanie, czy dany pracownik rzetelnie wykonuje swoje obowiązki i czy nie działa na szkodę przedsiębiorstwa. Z kolei w przypadku potencjalnych pracowników, prywatni detektywi weryfikują prawdziwość informacji zawartych w cv, kontrolują kartoteki policyjne oraz gromadzą informacje na temat powodów zmiany pracy oraz opinii na temat pracownika. Usługi detektywistyczne mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa właścicielom firm w Bydgoszczy, jak i na terenie całego kraju przed osobami, które działają na szkodę przedsiębiorstwa bądź dla indywidualnych korzyści.


Prywatny detektyw Bydgoszcz Jak wygląda biały wywiad w Bydgoszczy?

Biały wywiad, określany również jako OSINT (ang. Open Source Intelligence), to rodzaj wywiadu gospodarczego, polegający na gromadzeniu przez detektywa informacji z legalnych i ogólnodostępnych źródeł takich, jak środki masowego przekazu, social, dokumenty i rejestry publiczne. W Bydgoszczy biały wywiad już od dawna z powodzeniem wykorzystywany jest zarówno przez agencje detektywistyczne, jak i policję czy agencje wywiadowcze.


Cennik - Jakie są ceny usług prywatnego detektywa w Bydgoszczy?

Dokładny zakres cen usług detektywistycznych zależy od charakteru konkretnej sprawy i rodzaju przeprowadzanych czynności. Ceny profesjonalnych usług rozpoczynają się od 50 zł netto za wypożyczenie specjalistycznych sprzętów, natomiast za weryfikację osoby prywatnej, czy kontrahenta trzeba przeznaczyć od 1000/1500 zł netto wzwyż. Odnalezienie majątku dłużnika zaczyna się od 500 zł netto, natomiast śledzenie osób i obiektów to koszt od 120 netto za godzinę bądź 1200 zł netto za dobę.


Agencja Detektywistyczna z Bydgoszczy

Jesteśmy biurem detektywistycznym z wieloletnim stażem, które cieszy się szerokim gronem zadowolonych klientów. Wszystkie działania prowadzimy z dyskrecja, skutecznie i legalnie, a nasze bogate doświadczenie przyczyniło się do tego, że nigdy nie działamy szablonowo. To, co jeszcze charakteryzuje nasze biuro detektywistyczne to indywidualne i solidne podejście do każdej sprawy i każdego klienta. Nasza agencja detektywistyczna działa zarówno w Bydgoszczy, jak i w całym kraju. Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Biura detektywistycznego Inveritas.Pozostałe miasta, na których oferujemy usługi detektywistyczne dla firm:
Rate this page