Detektyw dla firm Biała Podlaska

Tak naprawdę nie tylko osoby prywatne potrzebują skorzystać z pomocy agencji detektywistycznej. Jesteśmy świadomi tego, że nasze działania są również nieocenione dla przedsiębiorstw, dlatego swoje usługi kierujemy także w stronę klientów biznesowych. Najważniejszym celem naszych działań jest zapewnienie bezpieczeństwa Tobie i Twojej firmie.

Prywatny detektyw dla firm Biała Podlaska

W trosce o ochronę Twojego biznesu zapewniamy ochronę wszystkich ważnych informacji, ochronę kontrwywiadowczą oraz wdrażamy politykę antyfraudową. Weryfikujemy status partnera biznesowego, jego sytuację finansową oraz wszelkie powiązania. Do naszych usług należy także przeprowadzanie śledztw wewnętrznych, audytów śledczych oraz działań, które umożliwiają dokładną weryfikację kontrahentów czy na wykrycie oszustów, działających na niekorzyść Twojego przedsiębiorstwa.

Detektyw dla firm - Profesjonalne działania detektywistyczne w całym kraju

Agencja detektywistyczna INVERITAS to gwarancja profesjonalizmu i wysokiej skuteczności. Wszystkie przeprowadzane przez nas usługi są legalne oraz zgodne z Ustawą o Usługach Detektywistycznych. Oznacza to, że nasza agencja detektywistyczna składa się z wykwalifikowanych specjalistów, mających licencję prywatnego detektywa. To przyczynia się do tego, że wszystkie materiały, które zostaną zebrane podczas prowadzonego śledztwa, w razie potrzeby, mogą zostać użyte podczas ewentualnej rozprawy sądowej. I tym samym, detektyw może składać zeznania w sądzie jako obiektywny świadek.

Detektyw dla firm dowody

Jakie usługi wykona prywatny detektyw dla firm w Białej Podlaskiej?

Naszym klientom gwarantujemy przewagę informacyjną poprzez wywiad gospodarczy, dostarczając jedynie wiarygodne i sprawdzone informacje oraz chronimy ich bezpieczeństwo i prywatność, dając wskazówki jak unikać zagrożeń ze strony osób trzecich.

Prywatny detektyw dla firm Biała Podlaska - Na czym polega weryfikacja partnera biznesowego i określenie wiarygodności?

Stoisz przed nawiązaniem współpracy z nowym partnerem biznesowym? Bez znaczenia, czy chodzi o mały, czy o duży kontrakt, najpierw warto bardzo dokładnie zwereyfikować sytuację finansową potencjalnego kontrahenta. Za pośrednictwem biura detektywistycznego będziesz mógł skontrolować sytuację ekonomiczną partnera oraz uzyskać niezbędne informacje i opinie na jego temat.

Usługi detektywistyczne dla firm Biała Podlaska - konkurencja nigdy nie odpoczywa

Sukcesywnie rozwijające się przedsiębiorstwa oraz przedsiębiorstwa o ugruntowanej pozycji na runku są wyjątkowo narażone na wszelkiego rodzaju podsłuchy, czy wyciek ważnych informacji. W przypadku jakichkolwiek podejrzeń warto w pierwszej kolejności zgłosić się do biura detektywistycznego, które szybko i skutecznie wykryje wszelkiego rodzaju podsłuchy, kamery, czy jakiekolwiek inne urządzenia śledzące.

Zobacz, czy Twoi pracownicy są uczciwi

Prowadzenie własnego biznesu w Białej Podlaskiej wcale nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Jesteśmy świadomi tego, że uczciwi pracownicy są na wagę złota, dlatego wszystkimswoim Klientom proponujemy weryfikację pracowników – zarówno obecnych, jak i tych, którzy dopiero mają być zatrudnieni. Działania te mają na celu skontrolowanie, czy dany pracownik uczciwie wywiązuje się z powierzonych mu obowiązków i czy nie działa na szkodę firmy. Z kolei w przypadku potencjalnych pracowników, prywatni detektywi weryfikują prawdziwość informacji znajdujących się w cv, kontrolują przeszłość kryminalną oraz gromadzą informacje na temat powodów zmiany pracy oraz opinii na temat pracownika. Usługi prywatnego detektywa mają na celu zapewnienie uchronienie właścicieli firm w Białej Podlaskiej, jak i w całym kraju przed osobami, które działają na szkodę firmy bądź dla własnych korzyści.

Doświadczeni detektywi dla firm

Jak działa biały wywiad w Białej Podlaskiej?

Biały wywiad, nazywany także OSINT (ang. Open Source Intelligence), to rodzaj wywiadu gospodarczego, polegający na pozyskiwaniu przez agencję detektywistyczną informacji z legalnych i ogólnie dostępnych źródeł takich, jak środki masowego przekazu, portale społecznościowe, dokumentacje i rejestry publiczne. W Białej Podlaskiej biały wywiad już od jakiegoś czasu z powodzeniem wykorzystywany jest zarówno przez agencje detektywistyczne, jak i policję czy agencje wywiadowcze.

Cennik - Jaki jest koszt usług prywatnego detektywa w Białej Podlaskiej?

Dokładny koszt usług detektywistycznych uzależniony jest od rodzaju konkretnej sprawy i zakresu przeprowadzanych czynności. Ceny profesjonalnych usług zaczynają się od 50 zł netto za wypożyczenie specjalistycznych sprzętów, natomiast za weryfikację osoby prywatnej, czy kontrahenta trzeba przeznaczyć od 1000/1500 zł netto wzwyż. Odnalezienie majątku dłużnika zaczyna się od 500 zł netto, z kolei obserwacja osób i obiektów to koszt od 120 netto za godzinę bądź 1200 zł netto za dobę.

Pomoc detektyw dla firm

Jesteśmy agencją detektywistyczną z wieloletnim stażem, która cieszy się pokaźnym gronem zadowolonych klientów. Działamy z dyskrecja, skutecznie i zgodnie z prawem, a bogate doświadczenie przyczyniło się do tego, że nigdy nie działamy szablonowo. To, co jeszcze charakteryzuje nasze biuro detektywistyczne to indywidualne i profesjonalne podejście do każdego zadania i każdego klienta. Nasze biuro detektywistyczne działa zarówno w Białej Podlaskiej, jak i na terenie całego kraju. Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Agencji Detektywistycznej Inveritas.

Dyskretne zbieranie dowodów dla firm
Pytania?
Skontaktuj się

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

    Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inveritas Tomasz Broniś z siedzibą w Grodzisku-Mazowieckim, przy ulicy Osowieckiej 1G. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ADO, Tomasz Broniś na adres kontakt@inveritas.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

    Pozostałe miasta, na których oferujemy usługi detektywistyczne dla firm: